همه چیز درباره جذاب بودن در نگاه اول

چطور در برخورد اول جذاب باشیم,چگونه در نگاه اول جذاب باشیم,چگونه فردی جذاب باشیم

همه چیز درباره جذاب بودن در نگاه اول

همه چیز درباره جذاب بودن در نگاه اول

همه چیز درباره جذاب بودن در نگاه اول
جذاب بودن در نگاه اول
Being attractive at first sight
همه ی ما انسانها به این که سایرین درباره ی ما چه فکری می کنند، اهمیت می دهیم و کم یا زیاد، همه ی ما تمایل داریم که جذاب باشیم یا حداقل از ما خوش شان بیاید.
اشخاص اغلب در عرض چند ثانیه ی نخست دیدار با ما شروع به فکر و قضاوت درباره ی شخصیت مان می کنند
نحوه جذاب شدن در نگاه اول از دید دیگران
We all care about what others think of us, and more or less, we all want to be attractive or at least like them.
People often start thinking and judging about our personality within the first few seconds of meeting us
How to be attractive at first sight from the point of view of othersهمه چیز درباره جذاب بودن در نگاه اولعکس محصول همه چیز درباره جذاب بودن در نگاه اول
چگونه در نگاه اول جذاب باشیم"تبلیغات ویژه فان طب"

توضیحات کامل مطلب همه چیز درباره جذاب بودن در نگاه اول


شاید اعتراف کردن به این مسئله برای بعضی اشخاص سخت باشد، ولی این یک حقیقت است که همه ی ما انسانها به این که سایرین درباره ی ما چه فکری می کنند، اهمیت می دهیم و کم یا زیاد، همه ی ما تمایل داریم که جذاب باشیم یا حداقل از ما خوش شان بیاید.

اشخاص اغلب در عرض چند ثانیه ی نخست دیدار با ما شروع به فکر و قضاوت درباره ی شخصیت مان می کنند و این ارزیابی ها و قضاوت ها امکان دارد روی این تصمیم که ما را استخدام کنند، یا با ما قرار بگذارند یا دوست شوند تأثیر بگذارد. پس باید قبل از آنکه خیلی دیر شود، بهترین تأثیر را روی اشخاص بگذاریم.

نخست خود را بشناسید

افرادی که شخصیت کاریزماتیک و جذاب دارند، بخوبی از توانایی ها و نقاط ضعف خود آگاهند و می دانند در چه موقعیتی چه رفتاری باید از خویش نشان دهند. خودشناسی نخستین قدم در تبدیل شدن به یک انسان محبوب است. در یک جمله خودشناسی یعنی آگاهی داشتن به تمام کاراکترهای شخصیتی که شامل احساسات، تفکر، باورها و… می باشد.

برای این که بهتر بتوانید خود را بشناسید، سوالات زیر را در برگه ای بنویسید و به آن جواب دهید:

من کیستم؟( در یک جمله خود را تعریف کنید. به عنوان مثال من دلسوز هستم، من یک آدم موفق و پرتلاش هستم و…)

علائق من…..

نقاط قوت من ….

نقاط ضعف من ….

ترس های من در زندگی …..

عادت های من ……

درک عمیق و خود شناسی در روانشناسی

عکس محصول همه چیز درباره جذاب بودن در نگاه اول
چگونه فردی جذاب باشیم

چگونه فردی جذاب باشیم

لباس مناسب بر تن کنید

کم تر کسی میتواند تأثیر لباس را بر ذهنیت اشخاص نادیده بگیرد. مردم از روی ظاهرتان در خصوص شما قضاوت می کنند. لباس را مناسب با شرایط و مکان انتخاب کنید.

خوش برخورد باشید

بهترین شیوه برای جذاب بودن اینه که خوش برخورد باشید، لبخند بزنید، حس شادمانی رو به سایرین انتقال بدید و از اون ها تعریف و تمجید کنید. مطمئن باشید بلافاصله احساسات مشابهی دریافت خواهید کرد.

کاندوم مورد نیازت را از اینجا تهیه کن

به دیگران حس خوبی بدهید

همه انسانها دوست دارند که مهم جلوه کنند. زمانی که بتوانید به آن ها احساس مهم بودن بدهید، در نظر آن ها محبوب و جذاب خواهید بود. درصورتی که با کار‌فرما یا حتی دوستان خود در رابطه هستید، تلاش کنید خود را بالاتر از آن ها نبینید و به آن ها فرصت اظهار نظر دهید.

عزت نفس خود را بالا ببرید

هیچ چیزی به اندازه عزت نفس نمی تواند جذابیت شما را به ویژه در نگاه اول بالا ببرد. بطور کلی اشخاص جذاب و کاریزماتیک، یک خصوصیت مشترک دارند و آن عزت نفسشان است. این مسئله بطور واضحی روی زبان بدن و شیوه حرف زدن شما تأثیر می گذارد، بدون آنکه خودتان بخواهید و تلاشی برای انجام آن کنید. چنانچه فکر می کنید عزت نفس پایینی دارید و به تنهایی نمی توانید بر روی آن کار کنید، بهتر است با یک روانشناس متخصص در ارتباط باشید.

چطور در برخورد اول جذاب باشیم,چگونه در نگاه اول جذاب باشیم,چگونه فردی جذاب باشیم
همه چیز درباره جذاب بودن در نگاه اول

چطور جذاب و دوست داشتنی باشیم

ارتباط چشمی داشته باشید

چشم ها آیینه روح هستند، بهتره درهنگام گفت و گو ارتباط چشمی برقرار کنید. این کار سبب ایجاد اعتماد در دو طرف میشه و بگونه ای علاقه مندی تون رو برای ادامه گفت و گو نشون میدید.

وقت شناس باشید

زمانی که دیر به قراری میرسید در واقع به اشخاص اجازه می دهید درباره شما قضاوت کنند. همین کافی است تا از جذابیت هایتان کم شود.

تلفن همراه خود را در جیب تان قرار دهید

تا هنگامی که مکالمه شما با طرف مقابل تان به پایان نرسید، تلفن همراه خویش را از کیف یا جیب تان در نیاورید. در غیر اینصورت ، این کار صحبت های شما را قطع می کند و انگیزه حرف زدن بیشتر را از طرف مقابل تان می گیرد.

با اطمینان خاطر دست دهید

دست دادن یکی دیگر از راههای شناخت شخصیت طرف مقابل است. اگر شل و بی حال دست دهید، انرژی منفی را به طرف مقابل تان انتقال داده اید، از طرف دیگر خیلی محکم هم دست او را نفشارید که احساس ناراحتی و خفقان کند. درست دست دادن تاثیر مثبتی را در اولین لحظه دیدارتان بر جای خواهد گذاشت.

قلمروها را قاطی نکنید

حریم صمیمی، شخصی، اجتماعی و عمومی از اقسام قلمروها هستند. حریم صمیمی یا خصوصی فاصله ای کمتر از ۴۵ سانتی متر بین دو نفر است. قبل از اینکه با طرف صمیمی شوید، در حریم صمیمی قرار نگیرید که حتما شما را پس خواهد زد. حالا با دست نه، با رفتارش. ممکن است ناخودآگاه به عقب برود یا ناگهان مضطرب شود. حریم شخصی حداقل 45 سانتی متری است.

چطور در برخورد اول جذاب باشیم,چگونه در نگاه اول جذاب باشیم,چگونه فردی جذاب باشیم
چطور در نگاه اول جذاب باشیم

چطور در نگاه اول جذاب باشیم

صدای زیر و نازک در زنان، صدای بم در مردان

پژوهش ها نشان داده که داشتن صدای زیر و نازک در زنان جذابیت آن ها را افزایش می دهد و بر عکس. مردانی هم که صدای بم دارند برای زنان جذابتر هستند. تحقیقات قبلی نشان داده اند که اشخاص صدای نازک رابا جثه و اندام کوچک و صدای بم رابا جثه و اندام بزرگ مرتبط می دانند. ضمنا تفاوت بین اندام زن و مرد هم در جذابیت آن ها نقش ایفا میکند. در واقع تفاوت های جنسیتی، مانند زیر و بمی صدا جذابیت را افزایش می دهد.

اســترس نداشتن

همانگونه که لبخند زدن و مهربان بودن میتواند ما را جذابتر کند علامت های اســترس زیاد در زندگی مانند پوف کردن پای چشم ها، یا پوست کدر هم می تواند از جذابیت ما کم کند.عدم بازرسی استرس نه تنها میتواند خودرا در چهره ی ما نشان دهد بلکه علامتی از ضعف سیستم ایمنی بدن است.

طی مطالعه ای که به وسیله پژوهشگران اروپایی و آفریقای جنوبی انجام گردید زنان مردانی راکه کم تر هورمون استرس، کورتیسلول و سیستم ایمنی قدرتمند داشتند را جذابتر تلقی کردند.

عطر و ادکلن اصل را از اینجا بخرید

همیشه از عطر استفاده کنید

عطرها و ادکلن ها یکی از گزینه های جذاب بودن می باشند که میتوان از آن ها برای جذب اشخاص زیادی به خود استفاده نمود.

گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته

برچسب و تگ های مطلب همه چیز درباره جذاب بودن در نگاه اول:

همه چیز درباره جذاب بودن در نگاه اول,جذاب بودن در نگاه اول,Being attractive at first sight,نحوه جذاب شدن در نگاه اول از دید دیگران,چطور در برخورد اول جذاب باشیم, چگونه در نگاه اول جذاب باشیم, چگونه فردی جذاب باشیم, چگونه جذاب و دوست داشتنی باشیم, چطور جذاب و دوست داشتنی باشیم, چطور در نگاه اول جذاب باشیم, چطور در نگاه اول نظر دیگران را جلب کنیم و جذاب باشیم, چگونه فردی جذاب و دوست داشتنی باشیم,

Related posts

Leave a Comment