ورزشی هایی که بیشتر از دویدن چربی می سوزانند exercises burn more fat

ورزشی هایی که بیشتر از دویدن چربی می سوزانند exercises burn more fat
ورزشی هایی که بیشتر از دویدن چربی می سوزانند exercises burn more fat

ورزشی هایی که بیشتر از دویدن چربی می سوزانند exercises burn more fat
15 ورزرشی که بیشتر از دویدن چربی آب می کند
ورزشی که خیلی بیشتر از دو چربی میسوزاند
15 Varzarshi that melts more fat than running
برای کاهش وزن سریع و چربی سوزی فقط به سراغ دویدن نروید، ورزش هایی هستند که میزان کالری سوزی در آن ها خیلی بیشتر از دویدن است.
ورزشی که بیشتر از دویدن چربی می سوزانند
دویدن یکی از اولین تمریناتی است که به ذهن هر کسی که قصد کاهش وزن دارد، خطور می کند. به طور مثال؛ این یک روش موثر برای فردی با 70 کیلوگرم وزن است که اگر روزانه به مدت 30 دقیقه با سرعت 8 کیلومتر برساعت بدود، حدودا 298 کالری می سوزاند اما با این حال برخی از افراد با دویدن به این هدف نمی رسند، شاید به این دلیل که به زانو و مفصل شان فشار وارد می شود یا اینکه این کار خیلی زود خسته شان می کند.
در این قسمت از ورزش و سلامت فان طب تمریناتی معرفی شده اند که می توانند بیش از دویدن چربی سوزی کنند پس در ادامه همراه ما باشید.
15 Varzarshi that melts more fat than running
A sport that burns a lot more than two fats
For fast weight loss and fat burning, don’t just go running, there are exercises where calorie burning is much higher than running.
Sports that burn more fat than running
Running is one of the first exercises that comes to mind of anyone who wants to lose weight. For example, it’s an effective method for a person weighing 70 kilograms who burns about 298 calories a day if they run for 30 minutes at a speed of 8 kilometers per hour, but some people don’t reach that goal by running, perhaps because they’re pushed to their knees and joints, or it’s exhausting them very quickly.
In this part of the sport and health of the medicine, exercises are introduced that can burn more fat than running, so stay with us.

ورزشی که بیشتر از دویدن چربی می سوزانند

دویدن یکی از اولین تمریناتی است که به ذهن هر کسی که قصد کاهش وزن دارد، خطور می کند. به طور مثال؛ این یک روش موثر برای فردی با 70 کیلوگرم وزن است که اگر روزانه به مدت 30 دقیقه با سرعت 8 کیلومتر برساعت بدود، حدودا 298 کالری می سوزاند اما با این حال برخی از افراد با دویدن به این هدف نمی رسند، شاید به این دلیل که به زانو و مفصل شان فشار وارد می شود یا اینکه این کار خیلی زود خسته شان می کند.

در این قسمت از ورزش و سلامت نمناک تمریناتی معرفی شده اند که می توانند بیش از دویدن چربی سوزی کنند پس در ادامه همراه ما باشید.
1- طناب زدن – 372 کالری

طناب زدن تنها بازی محبوب کودکان نیست بلکه یک تمرین معمول در میان بسیاری از ورزشکاران نیز می باشد. طناب زدن می تواند یک ورزش هوازی عالی باشد زیرا علاوه بر اینکه به هماهنگی و زمان بندی کمک می کند، هر کسی می تواند آن را به بیش از یک روش انجام دهد و ترفند های خود را در این تمرین پیاده کند.

طناب زدن
2- شنا کردن ( کرال ) – 409 کالری

شنا نیز یک گزینه عالی برای چربی سوزی و پبشگیری همزمان از بسیاری بیماری هاست. این یک روش موثر برای پیشگیری از دیابت، سکته مغزی و سایر نارسایی های قلبی می باشد و علاوه براین به تقویت عضلات نیز کمک کرده و هیچ فشاری به زانو یا کمر وارد نخواهد کرد زیرا در این ورزش 90 درصد وزن بدن از طریق آب کم می شود. شنا به برقراری تعادل ماهیچه هایتان نیز کمک خواهد کرد.
3- صخره نوردی – 409 کالری

صخره نوردی نیز یک روش هیجان انگیز و سرگرم کننده برای چربی سوزی است زیرا تقریبا تمامی عضلات بدن را تمرین داده و باعث افزایش تمرکز و عملکرد بدن می شود. در واقع می توان گفت برای سلامت روان نیز موثر است.
4- فوتبال – 612 کالری در هر ساعت

برای عضله سازی و یا ساخت شکمی شش تکه20 دقیقه دویدن روی تردمیل کارساز نیست بلکه باید شدت حرکات ورزشی تان را بالا ببرید. بازی فوتبال که در آن فرد سریع و آهسته می دود، شامل تمرین های هوازی و بی هوازی بوده و در آن به کمک تارهای عضلانی تند و کند انقباض، چربی ها و کالری زیادی سوزانده شده و ماهیچه جایگزینش می شود.

فوتبال
5- کوهنوردی- 680 کالری در ساعت

کوهنوردی ورزش مفیدی است که علاوه بر سوزاندن چربی توانایی بدن را بالا برده و بازوها و مچ دستان را قوی می کند. این ورزش برای افرادی که به فکر ساخت عضلاتی بزرگ هستند، بسیار مناسب است.
6- دوچرخه زدن -614 کالری

دوچرخه زدن نیز همانند دویدن، درصورتی که با شدت انجام شود چربی سوزی بالایی خواهد داشت. اضافه کردن متناوب سرعت نیز می تواند موثر باشد. دوچرخه سواری جدا از یک تمرین ورزشی خوب که برای قلب و ماهیچه ها فواید زیادی دارد ، یک تمرین راحت و به صرفه اقتصادی هم محسوب می شود.
7- ژیمناستیک – 297 کالری در هر ساعت

ورزش ژیمناستیک، ورزشی عالی برای عضله سازی است. برای این ورزش شما باید حرکاتی مانند دراز نشست، پلانک یا بارفیکس را بیاموزید و آنها را هر روز تکرار کنید و شما به هیچ وسیله ورزشی احتیاج ندارید.

انجام حرکاتی مانند دراز نشست، پلانک یا بارفیکس و تکرار هر روز آنها به بدن شما فشار لازم را برای ساخت عضلات، وارد می کنند.

ورزش ژیمناستیک
8- استپ ایروبیک -372 کالری

ایروبیک یکی از جذاب ترین فعالیت ها در سالن های ورزشی است که معمولا همراه با تقویت روحیه، شدت متوسطی دارد. این ورزش نه تنها در چربی سوزی بلکه در بهبود سلامت قلب و عروق نیز مفید است. از آن جا که استپ ایروبیک به مفاصل فشار وارد نمی کند بنابراین تمرین خوبی برای افراد مبتلا به استئوپنی و پوکی استخوان خواهد بود.
9- تمرینات بیضوی (کالری Elliptical workout -335)

دستگاه های بیضوی روش خوبی را برای ورزش کل بدن فراهم می کنند به طوری که قسمت تحتانی بدن ( ماهیچه ساق پا، ران وعضلات چهارسر ) و بالاتنه ( بازو ها، کمر و عضلات سینه ) را شکل می دهند . به عنوان یک ورزش با شدت کم، گزینه خوبی برای زنانی است که می خواهند بعد از بارداری تناسب و فرم بدن خود را به دست آورند.
10- بدنسازی – 340 کالری در ساعت

بدنسازی ورزشی است که با انجام آن می توانید وزن تان را کاهش دهید و عضلاتی قدرتمند نیز بسازید. یادگیری درست بلند کردن وزنه ها و پایین گذاشتن آنها تاثیر بلند مدتی بر سلامت جسمانی تان خواهد گذاشت و برای تمام افراد مفید و واجب است.

بدنسازی
11- برپی -316 کالری

برپی می تواند یکی از پویاترین تمرینات کالیستینیک باشد زیرا جزو تمریناتی است که برای انجام آن نیاز به هیچ وسیله ای نداشته و می توان همه جا انجام داد، کافیست از وزن بدن خود برای انجام آن کمک بگیرید. برپی تمام عضلات بدن را درگیر کرده و به شما این امکان را می دهد تا بسته به شدتی که انجام می دهید در هر دقیقه، 10 کالری بسوزانید.
12- هندبال -446 کالری

فعالیت های ورزشی بیش از بازی های رقابتی، برای چربی سوزی خوب هستند. هندبال نیز از جمله مواردی است که بیشترین کالری را می سوزاند زیرا بازیکنان در طول مسابقه مدام در حال فعالیت و تحرک هستند.
13- اسکی – 408 کالری در ساعت

اسکی ورزش مفید و مفرحی است که موجب کالری سوزی شده و انرژی بدن را افزایش می دهد چرا که ورزش در مکان هایی چون برف، بدن شما را وادار می کند تا خود را با محیطی که دارای اکسیژن کم وفق دهد و بدن با تولید سلول های قرمز خون بیشتر مدت زمان بیشتری انرژی خواهد داشت.

اسکی
14- گلف- 238 کالری در ساعت

این ورزش احتیاج به تمرکز بالایی دارد و علاوه بر کالری سوزی و سوزاندن چربی ها نوعی مدیتیشن محسوب می شود و موجب کاهش استرس می گردد زیرا در این ورزش شما باید تنها به هدف تان بیاندیشید و طبق آن عمل کنید. این ورزش برای افراد دچار مشکلات سلامتی نیز مفید است.
15- بازی با کودکان 372 کالری در عرض یک ساعت!

درسته، مجبور نیستیم که در تمرینات فیتنس وسواس پیدا کنیم تا موفق به کاهش وزن شویم زیرا یک ساعت بازی با بچه ها کافی است تا مقدار کالری زیادی بسوزانید و بنابراین خبر خوب برای مادرانی که کودک خردسالی دارند و وقت رفتن به باشگاه را ندارند، می باشد.


مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥