الماس ۳۰ میلیون دلاری بر گردن بیانسه

الماس ۳۰ میلیون دلاری  بر گردن بیانسه

الماس ۳۰ میلیون دلاری بر گردن بیانسه
$ 30 million diamond on Beyonce’s neck
ستاره آمریکایی و همسر رپرش جی‌زی با انتشار عکسهای جدیدشان ترند فضای مجازی شدند. این زوج در کمپین تبلیغاتی شرکت جواهرات معروف “تیفانی اند کو” شرکت کردند. آنچه توجهات را به خود جلب کرد الماس سی میلیون دلاری و کمیاب بیانسه خواننده آمریکایی بود.
$ 30 million diamond on Beyonce’s neck
The American star and the wife of rapper Jesse went viral with the release of their new photos. The couple participated in the advertising campaign of the famous jewelry company “Tiffany & Co.” What caught his eye was the rare $ 30 million diamond of American singer Beyoncé.

 

الماس 30میلیون دلاری و کمیاب بر گردن بیانسه/ تصاویر

عکس مطلب الماس 30میلیون دلاری و کمیاب بر گردن بیانسه/ تصاویر
الماس 30میلیون دلاری و کمیاب بر گردن بیانسه/ تصاویر

توضیحات کامل مطلب الماس 30میلیون دلاری و کمیاب بر گردن بیانسه/ تصاویر

بیانسه و جی زی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

ستاره آمریکایی و همسر رپرش جی‌زی با انتشار عکسهای جدیدشان ترند فضای مجازی شدند. این زوج در کمپین تبلیغاتی شرکت جواهرات معروف “تیفانی اند کو” شرکت کردند. آنچه توجهات را به خود جلب کرد الماس سی میلیون دلاری و کمیاب بیانسه خواننده آمریکایی بود."تبلیغات ویژه فان طب"

به گزارش روزنامه دیلی‌میل بریتانیا، روز ۲۳ آگوست، این ستاره ۳۹ ساله، لباس ستاره فقید هالی‌گولایتلی را پوشیده و یک گردنبند سی‌میلیون دلاری المای زرد به گردن انداخته بود. گفتنی‌است هالی گولایتلی شخصیت معروفی است که آدری‌ هپبورن در فیلم رمانتیک‌_کمدی “صبحانه در تیفانی” محصول سال ۱۹۶۱ نقش او را ایفا کرده بود.

بیانسه و جی زی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

پنجمین زنی که این الماس را انداخته است

بیانسه در عکس منتشره یک لباس شبیه لباس آدری هپبورن پوشیده و الماسی که او از گردن آویخته ۱۲۸.۵۴ قیراطی و طراحی شرکت تیفانی است، او حالا پنجمین زنی است که تجربه انداختن این گردنبند را دارد و در کمپین تبلیغاتی این شرکت حضور داشته‌است. جی‌زی همسر او هم در عکس دیده می‌شود.

بیانسه و جی زی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
بیانسه و جی زی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

این زوج که سیزده سال با هم ازدواج کرده‌اند درگفتگو با مجله پیپل درباره شرکت در این تبلیغ گفتند: عشق تنها الماسی است که جواهرات و هنر را زینت می‌بخشد. این الماس زرد بزرگ در سال ۱۸۷۷ در جنوب آفریقا کشف شد و قبل از بیانسه زنانی همچون “ماری‌وایت‌هاوس” همسر دیپلمات آمریکایی “ادوین‌شیلدن‌وایتهاوس” و “آدری هپبورن” و لیدی‌گاگا و “گل‌گدوت” آن را به گردن آویخته‌اند.

بیانسه،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

قیمت این گردنبند ۳۰ میلیون دلار برآورد میشود

الکساندر ارنو معاون اجرایی شرکت تیفانی در مصاحبه با یاهو درباره انتخاب زوج بیانسه وجی‌زی گفت: بیانسه بهترین خواننده و جی‌زی همسرش بهترین رپر جهان هستند، ما هم بهترین شرکت جواهرات جهانیم، بنابراین ترکیب اینها میشود بهترین تبلیغ! ما در این تبلیغ جادوی عشق این زوج را می‌بینیم که تاثیرگذار است.

تابناک باتو

برچسب و تگ های مطلب الماس 30میلیون دلاری و کمیاب بر گردن بیانسه/ تصاویر:

الماس 30میلیون دلاری و کمیاب بر گردن بیانسه/ تصاویر, مد,فشن,اسپرت,مدل,سوپر,دنیای مد,اخبار مد,جنیفر لوپز,عکس دختر,هالیوود,بازیگران هالیوود,عکس هالیوود,عکس باریگران هالیوود,بازیگران زن هالیوود,بازیگران بالیوود
,,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥