ناسا عکس تکه ای از کره ماه را منتشر کرد

ناسا عکس تکه ای از کره ماه را منتشر کرد

ناسا تصویر تکه‌ای از ماه که به زمین آمد را منتشر کرد
A piece of the moon
ناسا در سالروز ورود نخستین فضانوردان به سطح ماه، یک تصویر مربوط به نمونه‌ای از ماه را منتشر کرده است که در نوع خود بسیار نادر است و برای تحقیق به زمین بازگردانده شده است.
NASA has released a fragment of the moon that came to Earth
A piece of the moon
On the anniversary of the first astronauts entering the lunar surface, NASA has released an image of a rare specimen of the moon that has been returned to Earth for research.

 

ناسا تصویر تکه‌ای از ماه که به زمین آمد را منتشر کرد

عکس مطلب ناسا تصویر تکه‌ای از ماه که به زمین آمد را منتشر کرد
ناسا تصویر تکه‌ای از ماه که به زمین آمد را منتشر کرد

توضیحات کامل مطلب ناسا تصویر تکه‌ای از ماه که به زمین آمد را منتشر کرد

به گزارش تسنیم، “آپولو 11” ماموریتی از ماموریت‌های برنامه فضایی آپولو است که منجر به گام نهادن نخستین انسان بر روی کره ماه شد. در طی این ماموریت که توسط اداره کل ملی هوانوردی و فضای ایالات متحده آمریکا (ناسا) سازماندهی شده بود، “نیل آرمسترانگ” و “باز آلدرین” در 20 ژوئیه 1969 میلادی، ساعت 20:18 جهانی بر کره ماه فرود آمدند. حدود 6 ساعت بعد، آرمسترانگ در 21 ژوئیه ساعت 2:56 جهانی بر ماه گام نهاد. فضانورد سوم این مأموریت “مایکل کالینز”، به تنهایی در مدار ماه باقی‌ماند تا 15 ساعت دیگر دو فضانورد دیگر به او ملحق شدند و پس از 8 روز زندگی در فضای بیرونی، هر سه فضانورد به زمین بازگشتند."تبلیغات ویژه فان طب"

خدمه آپولو 11 برای رسیدن به ماه تقریباً یک ربع میلیون مایل یا 250 هزار مایل را طی کردند. در حالی که آرمسترانگ و آلدرین سطح ماه را کشف و نمونه‌ها را جمع آوری کردند ، خلبان ماژول به فرماندهی مایکل کالینز در مدار ماه باقی ماند که خدمه را به سیاره زمین بازگرداند.

“ناسا” در سالروز ورود نخستین فضانوردان به سطح ماه، یک تصویر مربوط به نمونه‌ای از ماه را منتشر کرده است که در نوع خود بسیار نادر است و برای تحقیق به زمین بازگردانده شده است.

ماه،اخبار علمی،خبرهای علمی

برچسب و تگ های مطلب ناسا تصویر تکه‌ای از ماه که به زمین آمد را منتشر کرد:

اخبار,اخبار علمی,اخبار آموزشی,رزومه کاری,فرم رزومه,نمونه رزومه کاری,سوالات مصاحبه استخدامی,اخبار روز,اخبار علمی جدید,اخبار علمی روز
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥