تبلیغات در فان طب

تبلیغات در فان طب : یکی از بهترین روش های افزایش بازدید سایت ، فروش محصولات و برند سازی و همچنین افزایش مخاطبان صفحات اجتماعی و … تبلیغات و رپورتاژ بهترین روش نوین هست یک محتوای ثابت که همیشه در سطح اینترنت قابل دسترس است.سایت های خبری ، علمی و آموزشی نیز توصیه می گردد.

سایت فان طب روزانه با انتشار مطالب و محتواهای مختلف در حوزه های گوناگون برای تبلیغات و ریپورتاژ بسیار عالی هست.

  • تبلیغات شما عزیزان ، در هر دو پلتفرم دسکتاپ و موبایل قابل نمایش است √
  • سئو کامل تبلیغات شما با راهکارهای نوین سئو √
  • برند سازی و افزایش بازدید و اعتبار سایت شما √
تبلیغات در فان طب
تبلیغات در فان طب

فان طب در تمام سال های فعالیت خود، با انتشار محتوا و مطالب پربازدید به صورت سئو شده مخاطبان و کاربران زیادی را جذب خود کرده است که می تواند گزینه خوبی برای شما عزیزان برای درخواست تبلیغات باشد.

انواع تبلیغات در فان طب

  • رپورتاژ(رپرتاژ)
  • بنرمتنی
  • متن درون پست

ریپورتاژ یا رپورتاژ : این نوع تبلیغات که امروزه در سطح اینترنت بسیار محبوب است و چندین مورد نیز در سایت فان طب در قسمت های مختلف منتشر شده است به این گونه است که شما مخاطبان و مشتریان محترم، با درخواست از بخش تبلیغات سایت فان طب ، متنی را آماده می کنید برای انجام تبلیغات و بعد از بررسی شدن متن محتوای شما در سایت منتشر می شود (ضمنآ کسانی که نمی توانند محتوا تولید کنند می توانند با درخواست خود و ارائه متن اولیه بین 500 الی 700 کلمه به صورت رایگان محتوای رایگان براشون نوشته شود)

تعداد عکس 3 عدد : متن بین 500 الی 700 کلمه : لینک دو عدد :

شرایط : مطالب تبلیغاتی سیاسی ممنوع هست

بنر : بنر عکس متحرک با فرمت .gif و عکس ثابت .jpg بنری دارای متن و معرف کالا یا محتوا باشد. سایز بنرها (600*80) نمونه تصویر زیر که مشخص است بنرهای سایز متفاوت نیز در داخل پست قرار داده می شود

بنر تبلیغاتی فان طب
بنر تبلیغاتی سایت فان طب

بنر و متن درون پست : این تبلیغات که در تمام پست های سایت و مطالب سایت منتشر می شود میزان بازدهی این تبلیغات خیلی عالی هست و میزان فروش محصولات و بازدید را بالا می برد نمونه تبلیغات صورت گرفته در سایت قابل مشاهده نیز هست.(حتمآ برای تهیه این محتوا ابتدا یک ریپورتاژ از نوع محتوا و محصول شما در سایت موجود باشد)

تبلیغ متنی و بنری در درون پست فان طب
تبلیغ متنی و بنری در درون پست فان طب

تبلیغات ارزان بنری در سایت فان طب

تبلیغات ارزان در سایت فان طب نیز موجود می باشد.در صفحه نخست سایت فان طب در قسمت بالا ، سمت چپ هست . اندازه این بنر این تبلیغات (240*175) است یک بنر مربع نیاز دارید.

تصویر بنر تبلیغاتی مربع در سایت فان طب
تصویر بنر تبلیغاتی مربع در سایت فان طب
تبلیغات ارزان در فان طب
تبلیغات ارزان در فان طب

روش خرید تبلیغات از فان طب

برای خرید تبلیغات در فان‌طب سه روش وجود دارد که از طریق لینک های زیر به ما در واتساپ،ایمیل و تلگرام فان طب اطلاع رسانی کنید و در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ داده خواهد شد√ (همچنین در پیام رسان های داخلی مانند ایتا و روبیکا نیز می توانید با ما در ارتباط باشید)

سایت فان طب در نظر دارد برای تمام عزیزانی که نیازمند تبلیغات با قیمت ارزان با بازدهی بالا هستند. پیشنهاد تبلیغات رپرتاژی و لینک دهی در داخل تمام مطالب را بدهد این مطلب یکی از بهترین شیوه های تبلیغات هست که جوابدهی فوق العاده عالی نیز داشته . تعداد محدود این بخش تبلیغاتی باعث شده هم سرعت بالا و هم بازدید بهتری داشته باشد. کاربران عزیزی که نیازمند تبلیغ کسب و کار و یا محصولات خود هستند بهتر هست هر چه سریعتر این بخش از تبلیغات را رزرو نمایند.

ایمیل به فان طب
ارتباط در واتساپ
ارتباط در تلگرام

رپورتاژ و تبلیغات هایی که مشتریان سفارش داده اند