خودروهای ترانسفر فرودگاهی

همه چیز درباره ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی چیست و مزایای استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی
airport transfer
ترانسفر و یا استقبال فرودگاهی چیست؟
ترانسفر فرودگاهی، خودروهایی هستند که میتوان از قبل برای ساعت مشخص رزرو کرد و مسئولیت انتقال مسافر از فرودگاه به محل اقامت یا برعکس را به عهده دارند.
What is airport transfer and the benefits of using airport transfer services
What is airport transfer or reception?
Airport transfers are cars that can be booked in advance for a specific time and are responsible for transporting passengers from the airport to the place of residence or vice versa.

ترانسفر فرودگاهی چیست و مزایای استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی

عکس مطلب ترانسفر فرودگاهی چیست و مزایای استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی

توضیحات کامل مطلب ترانسفر فرودگاهی چیست و مزایای استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی سرویس انتقال مسافر از محل اقامت به فرودگاه یا برعکس توسط خودروهای تشریفاتی یا تاکسی ویژه فرودگاه است.

در صورتی که قصد سفر با هواپیما را دارید بعد از این که محل اقامتتان را مشخص کردید ، باید ترانسفر فرودگاهی خودتان را انتخاب کنید. انتخاب ترانسفر فرودگاهی به شما کمک میکند با خیال راحت به محل اقامتتان بروید یا هنگام بازگشت از محل اقامت به فرودگاه بروید.

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ

در ادامه درباره ترانسفر فرودگاهی و این که برای چه مسافرت هایی بهتر است از ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید، صحبت میکنیم.

 بهترین ترانسفر فرودگاهی, رزرو ترانسفر فرودگاهی, ترانسفر فرودگاهی

انتقال مسافر از فرودگاه به محل اقامت

ترانسفر فرودگاهی چیست؟

به جا به جایی مسافر بین فرودگاه و محل اقامت با وسیله نقلیه ، ترانسفر فرودگاهی یا استقبال فرودگاهی  گفته می شود. این خدمات به منظور رفع دغدغه مسیریابی برای مسافر و کاهش سردرگمی و اتلاف وقت انجام میشود.

ترانسفر فرودگاهی برای برخی از پرواز ها به خصوص تورهای گردشگری به صورت رایگان ارائه می شود و برای جا به جایی مسافران و گردشگران از فرودگاه به هتل و برعکس استفاده می شود. به عنوان مثال هنگامی که به جزیره کیش مسافرت میکنید تمام هتل های 2 – 5 ستاره ، ترانسفر فرودگاهی رایگان در اختیار مهمانانشان می گذارند.

برای ترانسفرهای غیر رایگان معمولا خودروهای لوکس تر مورد استفاده قرار می گیرد ، شما زمانی که به فرودگاه می رسید ، راننده ماشین با گرفتن تابلویی در دست که نام شما رویش نوشته شده است در محل استقبال از مسافرین منتظر شما می ماند.

بهترین ترانسفر فرودگاهی, رزرو ترانسفر فرودگاهی, ترانسفر فرودگاهی

نحوه استفاده از ترانسفر فرودگاهی

چطور از خدمات ترانسفر فرودگاهی استفاده کنیم؟

برای بهره مند شدن از خدمات ترانسفر فرودگاهی باید به تورها مراجعه نمایید.

در مواردی که برای اولین بار به شهر و به خصوص کشوری جدید سفر میکنید و هتل محل اقامت شما فاصله نسبتا دوری با هتل دارد و اطلاع دقیقی از محل هتل روی نقشه ندارید ، احتمال سردرگمی در فرودگاه و گرفتن تاکسی با قیمت مناسب یا پیدا کردن مسیر درست یا نزدیک ترین مسیر به محل هتل ، میتواند باعث ایجاد نگرانی برای شما شود.

ولی در صورتی که از تورها خدمات ترانسفر فرودگاهی گرفته باشید ، به محض رسیدن به محوطه فرودگاه ، راننده ترانسفر به استقبال شما می آید و شما را به هتل می رساند.

ترانسفر ها معمولا به صورت گروهی از طرف تورها برگزار میشود و معمولا از مینی ون یا مینی بوس استفاده می کنند. البته گاهی اوقات ترانسفر فرودگاهی با تاکسی هم انجام می شود.

خدمات ترانسفر فرودگاهی, بهترین ترانسفر فرودگاهی, رزرو ترانسفر فرودگاهی

استفاده از ترانسفر فرودگاهی در سفرهای خارجی

استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی در سفر خارجی

سفر به خارج از کشور به خصوص اگر تجربه سفر قبلی به آن کشور را نداشته باشید یا به زبان آن ها نتوانید صحبت کنید یا متوجه حرفهایشان نشوید یا تسلط متوسط به زبان انگلیسی نداشته باشید ، میتواند با استرس مضاعفی همراه باشد.

ولی در صورت گرفتن ترانسفر خیالتان از بابت همه این موضوعات راحت است و راننده ای فارسی زبان برای انتقال شما از فرودگاه تا هتل ، به استقبالتان خواهد آمد.

از آنجا که قیمت ترانسفر فرودگاهی از قبل مشخص است ، نگران هزینه های اضافی نخواهید بود و بدون اتلاف وقت به محل اقامتتان  خواهید رسید.

با استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی از هتل به فرودگاه ، دیگر نگران جا ماندن از پرواز نیستید و راننده به موقع در محل اقامت منتظر شما خواهد بود.

قوانین استفاده از ترانسفر فرودگاهی

هنگامی که میخواهید برای استقبال فرودگاهی ، ماشین رزرو کنید باید به موارد زیر دقت داشته باشید:

– زمان پرواز و زمان رسیدن به فرودگاه مشخص شود.

– انتظار توقف از راننده در طول مسیر نداشته باشید.

– فضای کافی در ماشین برای قرار دادن وسایل مسافر وجود دارد.

– با نمایش فیلم ، مقصد به مسافر معرفی می شود.

– برخی از هتل ها فقط در بازه زمانی خاص ترانسفر فرودگاهی دارند.

منبع : بیتوته

برچسب و تگ های مطلب ترانسفر فرودگاهی چیست و مزایای استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی:

ترانسفر فرودگاهی چیست و مزایای استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی, مزایای استفاده از ترانسفر فرودگاهی, ترانسفر فرودگاهی به چه معناست, خدمات ترانسفر فرودگاهی, بهترین ترانسفر فرودگاهی, رزرو ترانسفر فرودگاهی, ترانسفر فرودگاهی, انتقال مسافر از فرودگاه به محل اقامت, ترانسفر فرودگاه, ترانسفر فرودگاه چیست, قوانین استفاده از ترانسفر فرودگاهی,ترانسفر فرودگاهی , انتقال مسافر از فرودگاه به محل اقامت , ترانسفر فرودگاه,ترانسفر فرودگاه چیست ,قوانین استفاده از ترانسفر فرودگاهی , مزایای استفاده از ترانسفر فرودگاهی ,ترانسفر فرودگاهی به چه معناست , خدمات ترانسفر فرودگاهی , بهترین ترانسفر فرودگاهی , رزرو ترانسفر فرودگاهی ,تاکسی,تاکسی فرودگاهی,مسافرکشی,مسافرکش فرودگاه,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥