عامل اصلی مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آک بالدوین مشخص شد

عامل اصلی مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آک بالدوین مشخص شد, ,مشخص شدن عامل مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آلک بالدوین,آلک بالدوین,آلک بالدوین عامل مرگ فیلمبردار,قتل در هالیوود,آلک بالدوین عامل مرگ با اسلحه در هالیوود,Alec Baldwin and the death of the cameraman,آلک بالدوین و مرگ فیلمبردار,

مشخص شدن عامل مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آلک بالدوین
Alec Baldwin and the death of the cameraman
نتایج تحقیقات نشان داده که دستیار کارگردان اسلحه‌ای با گلوله‌ واقعی به «الک بالدوین» تحویل داده و اعلام کرده که بی‌خطر است.
The cause of death of the Hollywood cameraman has been determined by Alec Baldwin
Investigations have shown that the assistant director handed a real-life weapon to Alec Baldwin and declared it safe.

 

مشخص شدن عامل مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آلک بالدوین

عکس مطلب مشخص شدن عامل مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آلک بالدوین

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
مشخص شدن عامل مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آلک بالدوین,عکس مشخص شدن عامل مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آلک بالدوین,سئو مشخص شدن عامل مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آلک بالدوین,مقاله مشخص شدن عامل مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آلک بالدوین,

توضیحات کامل مطلب مشخص شدن عامل مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آلک بالدوین

به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، دادگاه شهر سانتافه در ایالت نیومکزیکو اطلاعات جدیدی درباره پرونده مرگ «هالینا هلاچینز»، فیلمبردار 42 اعلام کرد که روز گذشته در صحنه فیلمبرداری وسترن «زنگار» با شلیک گلوله از سوی «الک بالدوین» کشته شد.

بر این اساس، دستیار کارگردان اسلحه‌ای پُر حاوی گلوله‌های واقعی به «الک بالدوین» تحویل داده و به او گفته که استفاده از آن ایمن است، البته دستیار کارگردان اطلاع نداشته که اسلحه حاوی گلوله‌های واقعی است و نه مشقی!

در ان صحنه «هلینا هاچینز» مدیر فیلمبرداری به دلیل اصابت گلوله به قفسه سینه علی‌رغم انتقال به بیمارستان کشته می‌شود و «جوئل سوزا» کارگردان فیلم که پشت سر فیلمبردار ایستاده بود نیز دچار جراحت شده است.

کاراگاهان پلیس اسلحه مورد استفاده در این صحنه، دیگر اسلحه‌ها و همچنین لباس خون آلود «الک بالدوین» را به عنوان مدرک با خود برده‌اند. همچنین هنوز هیچ اتهامی به «الک بالدوین» بازیگر و تهیه‌کننده فیلم «زنگار» وارد نشده و بنابر اعلام کلانتر منطقه، او آزاد و  مجاز به سفر است.

اسلحه‌های استفاده شده در فیلمسازی برخی اوقات واقعی هستند که از آن‌ها می‌توان برای شلیک گلوله واقعی و یا مشقی استفاده کرد. در گلوله‌های مشقی باروت منفجر می‌شود و صدا و برق انفجار را ایجاد می‌کند اما حاوی جسم پرتاب شونده کشنده‌ای نیست. با این وجود حتی گلوله‌های مشقی نیز می‌توانند در مواردی و در فاصله‌های نزدیک بسیار خطرناک باشند چرا که گازی داغ و یا کاغذ یا پلاستیک مورد استفاده به عنوان سرپوش باروت را پرتاپ می‌کند، اتفاقی که در سال 1984 به مرگ بازیگری انجامید.

در سال 1993 نیز «برندون لی» فرزند «بروس لی» به دلیل استفاده از گلوله واقعی به جای گلوله مشقی کشته شد.

«استیون هال» مدیر کهنه کار فیلمبرداری در بریتانیا می‌گوید: «پروتکل‌های ایمنی اسلحه در صحنه ساخت فیلم‌ها در آمریکا از گذشته تا به امروز بهبود یافته است، اما یکی از خطرناک ترین موقعیت ها پشت دوربین است چرا که فرد در صحنه هایی که طی آن بازیگری اسلحه را به سمت تماشاچی نشانه می رود، در معرض گلوله قرار دارد.

بسیاری معتقدند به جای استفاده از اسلحه با گلوله مشقی می‌توان از جلوه‌های کامپیوتری برای ایجاد جلوه شلیک واقعی در فیلم‌ها استفاده کرد تا دیگر شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

فان طب

برچسب و تگ های مطلب مشخص شدن عامل مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آلک بالدوین:

مشخص شدن عامل مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آلک بالدوین, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,اخبار فرهنگی,بازیگران هالیوود,اخبار هنرمندان,بازیگران,سریال,فیلم,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,جدیدترین اخبار هنرمندان,خبر هنرمندان,خبرهای جدید از بازیگران,عامل اصلی مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آک بالدوین مشخص شد, ,مشخص شدن عامل مرگ فیلمبردار هالیوود توسط آلک بالدوین,آلک بالدوین,آلک بالدوین عامل مرگ فیلمبردار,قتل در هالیوود,آلک بالدوین عامل مرگ با اسلحه در هالیوود,Alec Baldwin and the death of the cameraman,آلک بالدوین و مرگ فیلمبردار,

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥