شگفت انگیزترین ماشین بی‌ام‌و

شگفت انگیزترین ماشین بی‌ام‌و

عکس | شگفت انگیزترین ماشین بی‌ام‌و !
amazing BMW car
مدت‌هاست که طرفداران ب ام و، منتظر یک ابر خودرو با لوگوی این برند هستند. اگر چه این شرکت با رونمایی از چند کانسپت در ادوار مختلف تمایل خود را برای تولید چنین مدلی نشان داده، اما بنا به دلایلی تاکنون شاهد حضور یک ابرخودرو باواریایی در خیابان‌ها نبوده‌ایم.
Photo The most amazing BMW car!
For a long time, BMW fans have been waiting for a supercar with the logo of this brand. Although this company has shown its desire to produce such a model by unveiling several concepts in different eras, but for some reason, we have not seen a Bavarian supercar on the streets.

عکس شگفت انگیزترین ماشین بی‌ام‌و !

عکس مطلب عکس  شگفت انگیزترین ماشین بی‌ام‌و !

توضیحات کامل مطلب عکس شگفت انگیزترین ماشین بی‌ام‌و !

در مصاحبه‌ای که مدیر بخش تحقیق و توسعه ب ام و یعنی فرانک وبر با BMWBlog داشته، وی جزئیاتی را از پلتفرم پر سر و صدای کلاس جدید (Neue Klasse) برملا کرده است. آقای وبر می‌گوید این پلتفرم با خودروهای اسپرت و قدرتمند کاملا سازگاری دارد. طوری که می‌توان یک خودروی اسپرت چهار موتوره با مجموع خروجی یک مگاوات را بر مبنای آن تولید کرد. این رقم معادل ۱۳۴۱ اسب بخار قدرت می‌شود.

چنانچه پیگیر خبرهای خودرویی هستید، احتمالا می‌دانید خودروساز آلمانی ماه قبل نسخه‌ای ویژه از i۴ کوپه را به نمایش گذاشت. این نسخه به پیشرانه چهار موتوره مجهز است و هر کدام از چرخ‌ها به موتوری مستقل متصل هستند. این نسخه خاص توانایی دور زدن درجا مثل تانک را دارد. باواریایی‌ها آن را به عنوان سرآغازی بر شروع روند توسعه یک خودروی الکتریکی مزین به نشان M توسعه داده‌اند.

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ

آقای وبر در این رابطه به BMWBlog می‌گوید: «پرتقاضاترین خودرو از ما یک محصول قدرتمند از بخش M است، یک محصول M واقعا پرقدرت. آنچه که شما می‌توانید از پلتفرم کلاس جدید انتظار داشته باشید، تنها انعطاف‌پذیری با پشتیبانی از باتری ولتاژ بالا نیست. بلکه شما می‌توانید یک پیشرانه فوق‌العاده بهینه با آرایش تک یا دو موتوره و یا یک پیشرانه چهار موتوره با خروجی یک مگاوات داشته باشید.»

مدیر بخش تحقیق و توسعه ب ام و اعتقاد دارد از نظر فنی تولید یک ابرخودروی برقی بر مبنای پلتفرم کلاس جدید، کاملا ممکن است. ولی با وجود این، هنوز مدیران کمپانی تصمیمی درباره آن نگرفته‌اند.

چند وقتی است شایعاتی در رابطه با همکاری ب ام و و مکلارن در راستای تولید پروژه‌ای مشابه با F۱ به گوش می‌رسد. ولی آقای وبر درباره این شایعات واکنشی نشان نداده و سکوت اختیار کرده است.

ب ام و سری ۳ برقی، اولین مدل با پلتفرم جدید

همانگونه که قبلا به اطلاعتان رسانده‌ایم، اولین خودروی مبتنی بر پلتفرم کلاس جدید ب ام و حوالی سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید. این خودرو به احتمال زیاد نسل بعدی سری ۳ با پیشرانه تمام الکتریکی خواهد بود. دومین مدل هم احتمالا iX۳ یا همان X۳ برقی است که بر اساس این پلتفرم تولید می‌شود.

پلتفرم کلاس جدید ب ام و به مرور فراگیر خواهد شد. دو مدل پایین‌رده i۱ و i۲ در سال ۲۰۲۸ بر اساس این پلتفرم وارد بازار می‌شوند. ب ام و پیش‌بینی می‌کند تا پایان این دهه نیمی از محصولات آن با پیشرانه تمام الکتریکی به دست مشتریان خواهد رسید.

حتما می‌دانید که رولزرویس و مینی جزو گروه ب ام و هستند. از بین این دو برند انگلیسی، رولزرویس از سال ۲۰۳۰ به یک برند تمام الکتریکی تبدیل خواهد شد و محصولات خود را فقط با پیشرانه برقی وارد بازار خواهد کرد. اما مینی کمی با تاخیر و از اوایل دهه آینده به رولزرویس خواهد پیوست.

منبع : دیجیاتو

برچسب و تگ های مطلب عکس شگفت انگیزترین ماشین بی‌ام‌و !:

عکس شگفت انگیزترین ماشین بی‌ام‌و !, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی,جدیدترین ماشین ها,مقایسه فنی خودروها,مقایسه خودروهای خارجی,مشخصات فنی خودروها,مقایسه خودروها,اطلاعات فنی ماشین,کوپه,مشخصات فنی خودروهای ایرانی,بررسی خودرو,اطلاعات خودرو,خودرو شاسی بلند,شرکت های خودروسازی,سدان,نمایشگاه خودرو,خودرو کروک,مقایسه خودروهای داخلی,هاچ بک,اطلاعات فنی اتومبیل,ماشین های برقی,ماشین هیبریدی,مقایسه خودرو,اطلاعات فنی خودرو,کیفیت خودروهای داخلی
,مقایسه خودرو,اطلاعات فنی خودرو,کیفیت خودروهای داخلی,مقایسه فنی خودروها,مقایسه خودروهای خارجی,مشخصات فنی خودروها,مقایسه خودروها,اطلاعات فنی ماشین,کوپه,مقایسه کیفیت خودروهای داخلی,جدیدترین ماشین ها,مشخصات فنی خودروهای ایرانی,بررسی خودرو,اطلاعات خودرو,خودرو شاسی بلند,شرکت های خودروسازی,سدان,نمایشگاه خودرو,خودرو کروک,مقایسه خودروهای داخلی,هاچ بک,اطلاعات فنی اتومبیل,ماشین های برقی,ماشین هیبریدی,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥