کشف ابزارهای چندصدهزارساله در ایتالیا

کشف ابزارهای چندصدهزارساله در ایتالیا

ابزارهای چندصدهزارساله در ایتالیا کشف شد
Ancient Italian civilization
محققان برخی از آثار تاریخی کشف‌شده در محوطه تاریخی واقع در ایتالیا را به عنوان ابزارهای چندصدهزارساله شناسایی کردند.
Hundreds of thousands of years old tools were discovered in Italy
Researchers have identified some of the artifacts discovered at the site in Italy as tools dating back hundreds of thousands of years.

 

ابزارهای چندصدهزارساله در ایتالیا کشف شد

عکس مطلب ابزارهای چندصدهزارساله در ایتالیا کشف شد
ابزارهای چندصدهزارساله در ایتالیا کشف شد

توضیحات کامل مطلب ابزارهای چندصدهزارساله در ایتالیا کشف شد

به گزارش ایسنا به نقل از انشنت اوریجینز، باستان‌شناسانی که مجموعه آثار کشف‌شده در محوطه‌ باستان‌شناسی واقع در ایتالیا را مورد بررسی قرار دادند دریافتند «انسان‌های خردمند باستانی» حدود ۴۰۰هزار سال پیش با استفاده از استخوان فیل ابزارهای تیزی را ساخته و برای جداکردن گوشت و تکه تکه کردن استخوان‌ها استفاده می‌کردند. این یعنی ساخت چنین ابزارهایی صدها هزار سال پیش‌تر از آن‌که تصور می‌شد صورت می‌گرفته است."تبلیغات ویژه فان طب"

سازندگان این ابزارها در اواسط دوره «پلیستوسن»، یعنی دست کم ۱۰۰هزار سال پیش از آن‌که انسان مدرن به آفریقا برسد، می‌زیستند.

این اکتشاف قابل‌توجه توسط تیم تحقیقاتی متشکل از اعضایی از ایتالیا، فرانسه، آفریقای جنوبی و آمریکا صورت گرفته است. این گروه مجموعه‌ای از استخوان‌های فیل‌هایی را که در طول سال‌های ۱۹۷۹ تا ۱۹۹۱ در محوطه باستان‌شناسی در نزدیکی «رم» کشف شده بود مورد بررسی قرار داد تا در نهایت جزئیات مهمی را درباره سازندگان آن‌ها کسب کرد.

باستان‌شناسان تاکنون بقایای فسیل‌شده سازندگان این آثار را در محل کشف آن‌ها پیدا نکرده‌اند بنابراین تشخیص هویت اصلی سازندگان این ابزارها دشوار است. با این وجود «پائولا ویلا»، سرپرست گروه تحقیقاتی، این فرضیه را که شاید این افراد همان نئاندرتال‌ها باشند مطرح کرده است.

برچسب و تگ های مطلب ابزارهای چندصدهزارساله در ایتالیا کشف شد:

ابزارهای چندصدهزارساله در ایتالیا کشف شد, اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون,اخبار جالب,جالب انگیز,مطالب جالب,عکس جالب,رکورد گینس,رکوردهای گینس,اخبار روز,آخرین اخبار,اخبار جدید
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥