ارتباط در واتساپ برای مشاوره در مورد این محتوا

اختلال جنسی حیوان خواهی یا زوفیلیا Animal Dysfunction Zoophilia

اختلال جنسی حیوان خواهی یا زوفیلیا Animal Dysfunction Zoophilia

اختلال جنسی حیوان خواهی یا زوفیلیا Animal Dysfunction Zoophilia

اختلال جنسی حیوان خواهی یا زوفیلیا Animal Dysfunction Zoophilia

اختلال جنسی حیوان خواهی یا زوفیلیا Animal Dysfunction Zoophilia
حیوان خواهی یک مدل نابهنجاری جنسی است که در آن اشخاص با حیوانات تماس جنسی می گیرند.
زوفیلیا یا حیوان خواهی نوع مرضی است که در افراد کم شعور و عقب مانده ی ذهنی و جنسی مشاده می شود
زوفیلیا یا آزار جنسی حیوانات مشکلات زیادی دارد برخی افراد دچار این مشکل مشکل سادیسم هم دارند بعد ازشکنجه حیوانات را نیز می کشند.
Animalism is a sexual abnormality model in which people have sex with animals.
Zoophilia or animalism is a type of disease that occurs in people who are mentally retarded and mentally and sexually retarded.
Zoophilia or animal sexual abuse has many problems. Some people with this problem also have sadism and kill animals after being tortured.


اختلال جنسی حیوان خواهی یا زوفیلیا Animal Dysfunction Zoophiliaاختلال جنسی حیوان خواهی یا زوفیلیا Animal Dysfunction Zoophilia
اختلال جنسی حیوان خواهی یا زوفیلیا Animal Dysfunction Zoophilia"تبلیغات ویژه فان طب"

توضیحات کامل مطلب اختلال جنسی حیوان خواهی یا زوفیلیا Animal Dysfunction Zoophilia


حیوان خواهی یک مدل نابهنجاری جنسی است که در آن اشخاص با حیوانات تماس جنسی می گیرند. نوع اتفاقی آن در شبانان و گله داران و مهتران مشاهده می گردد ولی نوع مرضی آن در اشخاص عقب مانده و فاقد شعور و دارای محرومیت های جنسی دیده می شود، بعضی از این منحرفین دچار سادیسم هم بوده و موقع عمل جنسی حیوان را شکنجه نموده و می کشند.

زوفیلیا یا حیوان خواهی

زوفیلیا، یک بیماری جنسی است که در آن انسان نسبت به حیوانات میل و انگیزش جنسی دارد. این انگیزش حاوی مجسم سازی فانتزی ها و تخیلات جنسی در مورد حیوانات و داشتن رابطه جنسی واقعی با آنان است. ولی نکته مهم این است که اصولا تمام افرادی که زوفیلیا دارند، رابطه جنسی برقرار نمی کنند.

حیوان خواهی,اختلال جنسی حیوان خواهی,حیوان خواهی یا زوفیلیا
حیوان خواهی,اختلال جنسی حیوان خواهی,حیوان خواهی یا زوفیلیا

حیوان خواهی یا زوفیلیا

تبعات منفی رابطه جنسی با حیوانات

بدون تردید، برقراری رابطه جنسی با حیوانات سلامتی انسانها و جوامع را در معرض تهدید جدّی قرار می دهد. انجام این عمل غیر انسانی، باعث انتقال یافتن عفونت هایی به انسانها می شود که از این عفونت ها با عنوان زونوز تعبیر می شود.

عفونت های منتقل شده از راههای مختلفی و به وسیله حیوان به بدن انسان انتقال پیدا می کنند. در بعضی مواقع عفونت هایی در اثر انجام این عمل به وجود می آید که علم پزشکی هم برای مقابله با آن امادگی لازم را پیدا ننموده است.

حیوان خواهی,اختلال جنسی حیوان خواهی,حیوان خواهی یا زوفیلیا
اختلال جنسی با حیوانات حیوان خواهی مرغ آزاری

درمان حیوان خواهی

رابطه جنسی با حیوانات

از دیگر پیامدهای جدّی رابطه جنسی با حیوانات میتوان به واکنش های آلرژیک اشاره نمود. هاری، انگل و قارچ که با اثر گذاری بر روی سیستم عصبی، مرگ اشخاص را در پی خواهد داشت، قسمتی از این مسایل می باشند. گفتنی است که این واکنش های آلرژیک تنها به این موارد محدود و محصور نمی شود. بر این اساس، بروز بیماری های کلیه، قلب، مغز، ریه و کبد، تنها بخشی از پیامدهای نامساعد این عمل شمرده می گردد.

همینطور باکتری هایی که منجر به مرگ و مننژیت و سرطان که در صورت عدم درمان، مرگ انسان را رقم خواهند زد، از دیگر بیماری های ناشی از برقراری رابطه جنسی با حیوانات می باشد. ناگفته نماند که در کشورهای خاورمیانه، رابطه با حیوانات، به خصوص حیوانات اهلی مثل مرغ، گاو، الاغ و گوسفند بسیار رایج و شایع می باشد. این مسئله علاوه بر ایجاد بیماری های غیر قابل معالجه ، باعث الودگی فراورده ها و گوشت این حیوانات می شود.

علل روی آوردن بعضی افراد به زوفیلیا

اساساً علل گوناگون و متعددی میتواند بعنوان عامل گرایش اشخاص به چنین اعمالی شناخته شود. ولی بطور کلی، شاید عدم مهیا بودن شرایط برقراری یک رابطه جنسی درست مثل نداشتن شریک جنسی، اصلی ترین عامل بروز چنین انحرافاتی باشد.

از طرفی، بعضی اشخاص هم به دلایلی مثل تنوع طلبی و یا عدم رضایت از روابط جنسی و ارتباطات زناشویی خویش، به طرف چنین رفتارهایی روی آورند. اما درصدی از علل زوفیلیا یا حیوان خواهی هم، مربوط می شود به احساس کنجکاوی و درک لذت های جدید مثل تجربه رابطه با حیوان که معمولاً بخاطر تجسمات جنسی شخص، ایجاد می گردد.

حیوان خواهی,اختلال جنسی حیوان خواهی,حیوان خواهی یا زوفیلیا
حیوان خواهی یا زوفیلیا اسب

تبعات منفی رابطه جنسی با حیوانات

درمان زوفیلیا

تمایل به برقراری رابطه با حیوانات که تحت عنوان زوفیلیا شناخته می شود از نظر روانشناسی نوعی اختلال در وضعیت سلامت روانی است که از طریق پیگیری درمانهای روان شناختی قابل بهبود است. از جمله درمان هایی که برای این مشکل بکار گرفته می شود میتوان به درمانهای شناختی- رفتاری، سکس تراپی و درمانهای حمایتی اشاره کرد.

در صورتی که در کنار این مشکل اختلال روان شناختی دیگری مانند بیماری افسردگی یا مشکلات جنسی شدید وجود داشته باشد روانشناس شما را به یک روان پزشک ارجاع خواهد داد تا درمانهای دارویی لازم را هم در کنار فرآیند روان درمانی آغاز کنید.

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

برچسب و تگ های مطلب اختلال جنسی حیوان خواهی یا زوفیلیا Animal Dysfunction Zoophilia:

اختلال جنسی حیوان خواهی,Animal sexual dysfunction,Animal Dysfunction Zoophilia,زوفیلیا چیست؟,رابطه ی جنسی با حیوانات!,زوفیلیا یا حیوان خواهی,تبعات منفی رابطه جنسی با حیوانات,رابطه جنسی با حیوانات و مشکلات,علل روی آوردن بعضی افراد به زوفیلیا,درمان زوفیلیا,حیوان خواهی, اختلال جنسی حیوان خواهی, حیوان خواهی یا زوفیلیا, رابطه جنسی با حیوانات, زوفیلیا یا حیوان‌خواهی, درمان حیوان خواهی, تبعات منفی رابطه جنسی با حیوانات, علل روی آوردن بعضی افراد به زوفیلیا, درمان زوفیلیا,

Related posts

Leave a Comment