انتشار اپل iOS ۱۴.۷ با پشتیبانی از مگ سیف

انتشار اپل iOS ۱۴.۷ با پشتیبانی از مگ سیف

اپل iOS ۱۴.۷ را با پشتیبانی از مگ سیف منتشر کرد
Apple iOS 14.7
امروز اپل iOS ۱۴.۷ را برای همه آیفون‌های پشتیبانی شده منتشر کرده است، گرچه هنوز آپدیت مربوط به iPadOS ۱۴.۷ مربوط به آن را به تبلت خود ارسال نکرده است که عجیب است، اما، تا زمان خواندن این خبر، احتمال دارد به روزرسانی iPadOS ۱۴.۷ نیز منتشر شود.
Apple released iOS 14.7 with support for Mag Safe
Apple iOS 14.7
Today, Apple released iOS 14.7 for all supported iPhones. IPadOS 14.7 update to be released as well.

 

اپل iOS 14.7 را با پشتیبانی از مگ سیف منتشر کرد

عکس مطلب اپل iOS 14.7 را با پشتیبانی از مگ سیف منتشر کرد
اپل iOS 14.7 را با پشتیبانی از مگ سیف منتشر کرد

توضیحات کامل مطلب اپل iOS 14.7 را با پشتیبانی از مگ سیف منتشر کرد

به گزارش انتخاب، iOS ۱۴.۷ از بسته باتری مگ سیف پشتیبانی می‌کند که این شرکت چند روز پیش بی سر و صدا منتشر کرد و با iPhone ۱۲، ۱۲ mini، ۱۲ Pro و ۱۲ Pro Max سازگار است."تبلیغات ویژه فان طب"

این نرم افزار جدید همچنین یک ویژگی Apple Card Family را معرفی می‌کند که به شما امکان می‌دهد محدودیت‌های اعتباری را با یکدیگر ترکیب کرده و یک حساب مشترک را با یک کاربر فعلی Apple Card به اشتراک بگذارید و به برنامه Home امکان مدیریت تایمر در HomePod را می‌دهد.

علاوه بر این، برنامه‌های Weather و Maps اطلاعات مربوط به کیفیت هوا را برای کانادا، فرانسه، ایتالیا، هلند، کره جنوبی و اسپانیا دریافت می‌کنند. سرانجام،   Podcasts اکنون به شما امکان می‌دهد همه نمایش‌ها یا فقط نمایش‌های دنبال شده را مشاهده کنید.

همانطور که انتظار داشتید، به روزرسانی شامل تعدادی رفع اشکال نیز می‌شود.

مطمئناً این به روزرسانی مهمترین نسخه به روزرسانی نیست، اما احتمالاً به اندازه کافی خوب است که در اسرع وقت نصب کنید. برای انجام این کار  به سادگی به قسمت Settings> General> Software Update بروید.

برچسب و تگ های مطلب اپل iOS 14.7 را با پشتیبانی از مگ سیف منتشر کرد:

گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥