بازگشت آرات حسینی به ایران و پایان رویای اینستاگرامی

بازگشت آرات حسینی به ایران و پایان رویای اینستاگرامی,Arat Hosseini returns to Iran,بارسلونا,اعجوبه فوتبال ایران,استعداد فوتبال,آرات حسینی فوتبالیست,

بازگشت آرات حسینی به ایران؛ پایان رویای اینستاگرامی
Arat Hosseini returns to Iran
آرات حسینی، کودک ایرانی که به خاطر استعداد خاصش در فوتبال توجهات بسیار زیادی را در فضای مجازی به خودش معطوف کرده، به ایران برگشت.
Arat Hosseini returns to Iran; The end of the Instagram dream
Arat Hosseini, an Iranian child who has attracted a lot of attention in cyberspace due to his special talent in football, returned to Iran.

 

بازگشت آرات حسینی به ایران؛ پایان رویای اینستاگرامی

عکس مطلب بازگشت آرات حسینی به ایران؛ پایان رویای اینستاگرامی

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
بازگشت آرات حسینی به ایران؛ پایان رویای اینستاگرامی,عکس بازگشت آرات حسینی به ایران؛ پایان رویای اینستاگرامی,سئو بازگشت آرات حسینی به ایران؛ پایان رویای اینستاگرامی,مقاله بازگشت آرات حسینی به ایران؛ پایان رویای اینستاگرامی,

توضیحات کامل مطلب بازگشت آرات حسینی به ایران؛ پایان رویای اینستاگرامی

به گزارش ورزش سه، از چندسال قبل ویدیو‌های از یک پسر کم سن‌و‌سال در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شد که با اندامی متفاوت از همسالانش، مشغول انجام حرکات ورزشی‌ای، چون بارفیکس رفتن و حرکات رزمی است. با بزرگ‌تر شدن این کودک، خانواده او تصمیم گرفتند استعداد ویژه او را در مسیر جدیدی پرورش دهند و چه ورزشی بهتر از فوتبال!

بعد از جهانی‌شدن کلیپ‌های آرات، کم‌کم زمینه مهاجرت او به انگلستان فراهم شد و او به همراه پدرش به این کشور سفر کردند. در آن زمان اینستاگرام آرات بیشتر با ویدیو‌هایی از هنرنمایی او در منزل و بعضا دریبل‌کردن هم‌بازیانش در زمین‌های کوچک همراه بود تا اینکه خبر علاقه لیورپول به او منتشر شد. بدیهی بود که با توجه به قوانین سفت و سخت این کشور در عقد قرارداد با بازیکنان پایه، لیورپول اجازه امضای قرارداد با آرات را نداشت و این نابغه ایرانی فقط در آکادمی این باشگاه تمرین می‌کرد.

دو سال قبل محمد حسینی، پدر آرات در گفتگو با ورزش سه گفته بود که قصد بازگشت به ایران را ندارند و تمام شرایط برای پیشرفت آرات در انگلیس فراهم است. “ما در لیورپول هستیم و قصدی هم برای بازگشت به ایران نداریم. البته برای تعطیلات می‌خواستیم چند هفته‌ای به ایران بیاییم که به خاطر لغو شدن پرواز‌ها و شرایطی که در تمام دنیا به واسطه شیوع ویروس کرونا حاکم است، میسر نشد. به برگشتن اصلا فکر نمی‌کنیم. اینجا همه چیز برای پیشرفت آرات فراهم است، اما برخی موانع قانونی وجود دارد. بعد از تعریف و تمجید فیفا تمام نگاه‌ها روی آرات زوم است. ”

اما به نظر می‌رسد اوضاع متفاوت شده و حالا یک‌هفته‌ای می‌شود که آرات به همراه پدرش به ایران برگشته است تا آن‌طور که خودش می‌گوید خواندن و نوشتن به زبان فارسی را یاد بگیرد و در ادامه به کشور دیگری که شاید اسپانیا باشد مهاجرت کنند تا فوتبالش را در این کشور پی بگیرد. آرات که همچنان شیرینی کودکانه خود را حفظ کرده در مصاحبه‌اش می‌گوید هوای لیورپول خیلی خوب نیست.

آرات که برای تماشای بازی نساجی به ورزشگاه آزادی رفته بود و از نزدیک شاهد قهرمانی تیم استانش بود، می‌گوید هوای انگلستان با او سازگار نبوده و حالا به ایران برگشته تا بعد از سه یا چهار ماه تحصیل، برای سفر به اسپانیا آماده شود و فعلا در تمرینات یک مدرسه فوتبال در بابل شرکت می‌کند؛ بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم چه سرنوشتی در انتظار آرات خواهد بود.

منبع : ورزش سه

برچسب و تگ های مطلب بازگشت آرات حسینی به ایران؛ پایان رویای اینستاگرامی:

بازگشت آرات حسینی به ایران؛ پایان رویای اینستاگرامی, اخبار,اخبار ورزشی,المپیک,المپیک لندن,المپیک 2012,فوتبال,اخبار پرسپولیس,اخبار استقلال,تیتر روزنامه های ورزشی,نتایج فوتبال,برنامه نود,ورزش 3,خبر ورزش,اخبار پرسپولیس,اخبار استقلال,اخبار,اخبار ورزشی,المپیک,آخرین اخبار ورزشی,جدیدترین اخبار ورزشی,فوتبال,خبر ورزشی,تیتر روزنامه های ورزشی,نتایج فوتبال,خبر ورزش,لیگ برتر,اخبار ورزشی امروز,بازگشت آرات حسینی به ایران و پایان رویای اینستاگرامی,Arat Hosseini returns to Iran,بارسلونا,اعجوبه فوتبال ایران,استعداد فوتبال,آرات حسینی فوتبالیست,

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥