سال تحویل احسان علیخانی در 1402

Ehsan Alikhani NewYear,احسان علیخانی,سال تحویل احسان علیخانی,احسان علیخانی در خوی,احسان علیخانی 1402,لحظه تحویل سال احسان علیخانی,زلزله زدگان خوی,

احسان علیخانی: امسال شوی تلویزیونی نداشتم اما جای درستی بودم Ehsan Alikhani NewYear مراسم تحویل سال احسان علیخانی در 1402 علیخانی نوشت: مراسم تحویل سال ما این بار ساده بود وسط سوله انبار در خوی.سال تحویل احسان علیخانی در 1402

سریال سلمان فارسی سال 1405 در 60 قسمت

سریال سلمان فارسی,Salman Farsi series,زمان پخش سریال سلمان فارسی,بازیگران سریال سلمان فارسی,

سریال سلمان فارسی سال 1405 در 60 قسمت پخش خواهد شد. Salman Farsi series رئیس سازمان صداوسیما برای چهارمین بار در پشت صحنه سریال «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری حاضر شد. فیلمبرداری این سریال از اواخر آذر ۱۳۹۸ آغاز شده و هم اکنون در آبسرد دماوند ادامه دارد. سریال «سلمان فارسی» سال ۱۴۰۵ در ۶۰ قسمت پخش می‌شود.

پشه و بچه در برنامه مهمونی

پشه و بچه در برنامه مهمونی,mosquito and child,پشه و بچه در نوروز 1402,پشه و بچه مهمونی,ایرج طهماسب,

پشه و بچه برای نوروز می‌آیند mosquito and child پشه و بچه در برنامه مهمونی مجموعه «مهمونی» جدیدترین برندی است که ایرج طهماسب از ابتدای امسال در شبکه نمایش خانگی اجرا و کارگردانی‌اش را بر عهده گرفت و به سبک مجموعه‌های عروسکی خود شخصیت‌های تازه‌ای را وارد قالب گفتگو با چهره‌ها کرد.

بازیگر جایگزین مرحوم شهرام عبدلی در سریال آسوده باش

بازیگر جایگزین مرحوم شهرام عبدلی در سریال آسوده باش

بازیگر جایگزین مرحوم شهرام عبدلی در سریال آسوده باش
بازیگری که جایگزین شهرام عبدلی شد Replace Shahram Abdoli کارگردان سریال «آسوده باش» گفت: به احترام شهرام عبدلی عزیز بازیگری جایگزین نقش او نخواهد شد؛ ضمن اینکه نویسندگان سریال برای این موضوع تغییراتی در سناریو ایجاد کرده‌اند تا کار از نظر کیفی لطمه نخورد.

عکس جدید مازیار لرستانی با ریش

عکس جدید مازیار لرستانی,عکس ریش مازیار لرستانی,تغییر جنسیت شهره لرستانی,Maziar Lorestani's photo,

عکس تازه «مازیار لرستانی» با چهره جدید Maziar Lorestani’s photo مازیار لرستانی عکسی از ظاهر جدید خود منتشر کرد.آقای مازیار لرستانی چندی قبل خبرساز شد و اینکه تصویر جدید از خود را با ریش در فضای مجازی منتشر کرده است.

عکس جدید محسن یگانه با ریش

عکس جدید محسن یگانه,photo Mohsen Yeganeh,عکس متفاوت محسن یگانه,محسن یگانه با ریش و سبیل,

چهره جدید محسن یگانه همه را شوکه کرد New photo Mohsen Yeganeh عکس جدید محسن یگانه با ریش تغییر چهره محسن یگانه در تصویری که به تازگی از این خواننده پرطرفدار منتشر شده مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

نقد فیلم جنگل پرتقال

نقد فیلم جنگل پرتقال

نقد و بررسی فیلم جنگل پرتقال در جشنواره فیلم فجر سال 1401 در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر، به نقد،تحلیل و تفسیر مختصر فیلم‌های حاضر در جشنواره بپردازد. شما نیز در صورت تماشای فیلم‌ها در این زمینه می‌توانید مشارکت کنید.نظرات خود را درباره فیلم جنگل پرتقال در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.