حمله سپاه به مواضع تروریست های کردستان عراق

حمله سپاه به مواضع تروریست های کردستان عراق

جزئیاتی از حمله سپاه به مواضع تروریست های کردستان عراق
Attack on terrorists
سردار پاکپور خبر داد:شلیک ۷۳ موشک بالستیک به مواضع تروریست‌ها در کردستان عراق
Details of the IRGC’s attack on the terrorist positions in Iraqi Kurdistan
Sardar Pakpour reported: 73 ballistic missiles were fired at terrorist positions in Iraqi Kurdistan

شلیک 73 موشک بالستیک به مواضع تروریست‌ها در کردستان عراق

عکس مطلب شلیک 73 موشک بالستیک به مواضع تروریست‌ها در کردستان عراق

توضیحات کامل مطلب شلیک 73 موشک بالستیک به مواضع تروریست‌ها در کردستان عراق

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به انهدام دقیق مواضع تروریست‌های ضدایرانی در عمق اقلیم شمال عراق توسط یگان‌های پهپادی و موشکی نیروی زمینی سپاه تأکید کرد: تا خلع سلاح کامل گروهک‌های تروریستی ضد ایرانی و تجزیه‌طلب حملات ادامه دارد.

به گزارش ایسنا،سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مرکز هدایت عملیات ضد تروریست‌های ضدایرانی مستقر در اقلیم شمال عراق با اشاره به عملیات امروز (چهارشنبه) رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع ) گفت: در این عملیات که در عمق اقلیم شمال عراق مورد اصابت قرار گرفت تاکنون ۷۳ فروند موشک بالستیک زمین‌به‌زمین و ده‌ها فروند پهباد انهدامی به‌طور دقیق به مواضع و اهداف مورد نظر در محل استقرار و فعالیت تروریست‌ها اصابت و منجر به انهدام کامل آن‌ها شده‌است .

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ

وی افزود: در مرحله جدید عملیات این اهداف که در ۴۲ نقطه پراکنده و در مواردی از همدیگر ۴۰۰ کیلومتر فاصله داشته‌اند بطور قطعی متعلق به گروهک‌های تروریستی ضدایرانی بوده‌است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در پایان با اشاره به لزوم تصمیم‌گیری مقامات اقلیم شمال عراق برای جمع‌آوری بساط گروهک‌های تروریستی ضدانقلاب و توطئه‌گر علیه جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: عملیات رزمندگان اسلام تا خلع سلاح کامل گروهک‌های ضدانقلاب و تروریستی تجزیه‌طلب لانه کرده در اقلیم شمال عراق ادامه دارد.

منبع : ایسنا

برچسب و تگ های مطلب شلیک 73 موشک بالستیک به مواضع تروریست‌ها در کردستان عراق:

شلیک 73 موشک بالستیک به مواضع تروریست‌ها در کردستان عراق, سردار پاکپور,سپاه,حمله ایران به تروریست ها,فرمانده نیروی زمینی سپاه,سلیمانیه,

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥