روش های جلوگیری از سر خوردن روسری slipping scarf

روش های جلوگیری از سر خوردن روسری slipping scarf

روش های جلوگیری از سر خوردن روسری
avoid slipping scarf
یکی از عمده مشکلات بسیاری از خانم های ایرانی سر خوردن روسری و شال آن ها است و باید دائما روسری خود را مرتب کنند و مراقب آن باشند. این بسیار خسته کننده و آزار دهنده است. به همین دلیل چند راه حل برای جلوگیری از سر خوردن روسری را آورده ایم. امیدواریم این روش ها به شما کمک کند.
Ways to prevent the scarf from slipping
One of the main problems of many Iranian women is slipping their scarves and shawls, and they have to constantly arrange and take care of their scarves. This is very boring and annoying. For this reason, we have brought some solutions to prevent the scarf from slipping. We hope these methods help you.

 

روش های جلوگیری از سر خوردن روسری

عکس مطلب روش های جلوگیری از سر خوردن روسری
روش های جلوگیری از سر خوردن روسری

توضیحات کامل مطلب روش های جلوگیری از سر خوردن روسری

خیلی مواقع شده است که روسری شما از روی سرتان سر می خورد. این دلایل مختلفی دارد. امکان دارد جنس روسری شما سر باشد. دلیل دیگر نحوه ی سر کردن روسری است. روسری و شال هایی که حالت مجلسی و نازک هستند اغلب سُر هستند. روسری هایی از جنس حریر، ساتن و ابریشم هم سر هستند.

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ

پس دقت کنید از این روسری ها در مجالس استفاده کنید و برای بیرون رفتن اصلا مناسب نیستند.

راههای جلوگیری از سر خوردن روسری از روی سر :

• همانطور که در بالا اشاره کردیم از روسری هایی با جنس مناسب استفاده کنید. اما اگر می خواهید از روسری ابریشمی استفاده کنید از نوع ضخیم آن ها خریداری کنید. آن ها کمتر سر می خورند.

• شل سر نکردن روسری. اگر روسری خود را شل سرتان کنید سر می خورد حتی اگر ابریشمی ضخیم باشد.

• بالا بستن موها. موهایی که لخت هستند بیشتر باعث سُر خوردن روسری و شال شما می شود. بنابراین بستن موها با کلیپس و کش، به شما در نگهداری روسری کمک می کند.

روش جلوگیری از لیز خوردن روسری, جلوگیری از سر خوردن شال و روسری, نحوه ی جلوگیزی از لیز خوردن شال و روسری

بستن موها به سمت بالا شما را به جلوگیری از سر خوردن روسری کمک می کند

• استفاده نکردن از نرم کننده. اگر از نرم کننده ی مو استفاده کنید. موهای شما بسیار نرم و لطیف می شود و همین باعث سُر خوردن روسری و یا شال شما می شود.

• استفاده از گیره، سنجاق و کلیپس روسری. اگه حجاب برای شما مهم است، برای جلوگیری از سر خوردن روسری پیشنهاد می کنیم از کلیپس روسری استفاده کنید. اگر گره زدن روسری را می پسندید، می توانید ابتدا روسری را با سنجاق های مخصوص محکم کنید و بعد آن را گره بزنید. حتی می توانید روسری را با سنجاق به هد و یا کلاه حجاب محکم کنید. دقت کنید سوزن و سنجاق های نازک و تیز را انتخاب کنید که روسری شما نخ کش نشود.

روش های جلوگیری از سر خوردن روسری, نحوه ی جلوگیری از سر خوردن روسری, راه های جلوگیری از سر خوردن روسری

محکم کردن شال یا روسری با سنجاق یا سوزن از سر خوردن روسری جلوگیری می کند

• استفاده از کلاه حجاب و یا هد زیر روسری. استفاده از هدها و کلاه های حجاب باعث جلوگیری از سر خوردن روسری می شود. مخصوصا اگر از جنس نخی استفاده کنید. لازم نیست که هد و کلاه از زیر روسری شما مشخص باشد می توانید آن را کاملا زیر روسری و شال مخفی کنید.

• استفاده از طلق روسری. علاوه بر صاف نگه داشتن جلوی روسری، از سرخوردن آن هم جلوگیری می کند.

• استفاده از تل پارچه ای. استفاده از تل پارچه به جلوگیری از سر خوردن روسری شما کمک می کند.

گردآوری: بخش مد بیتوته

برچسب و تگ های مطلب روش های جلوگیری از سر خوردن روسری:

جلوگیری از سر خوردن روسری, راه حل برای جلوگیری از سر خوردن روسری, راهکارهایی برای جلوگیری از سر خوردن روسری, روش های جلوگیری از سر خوردن روسری, نحوه ی جلوگیری از سر خوردن روسری, راه های جلوگیری از سر خوردن روسری, روش جلوگیری از لیز خوردن روسری, جلوگیری از سر خوردن شال و روسری, نحوه ی جلوگیری از لیز خوردن شال و روسری
,

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥