مزایای لابیاپلاستی چیست؟

مزایای لابیاپلاستی چیست؟, لابیاپلاستی,مزایای لابیاپلاستی,مزایای لابیاپلاستی و تاثیر آن بر رابطه جنسی,مزایای لابیاپلاستی,benefits labiaplasty,زیبا سازی واژن,عمل زیبایی واژن,

مزایای لابیاپلاستی چیست؟
benefits labiaplasty
مزایای لابیاپلاستی
مزایای لابیاپلاستی (جراحی زیبایی واژن)
عمل لابیاها بر روی لبه های دستگاه تناسلی انجام می شود، قسمت های اضافی لابیاها را جراح لابیاپلاستی باتوجه به نوع لابیا با روشهای مختلفی بر می دارد، با انجام این عمل میتوان زیبایی دستگاه تناسلی را ایجاد کرد.
What are the benefits of labiaplasty?
Benefits of Labiaplasty
Benefits of Labiaplasty (Vaginal Cosmetic Surgery)
The operation of the labia is performed on the edges of the genital system. The extra parts of the labia are removed by the labiaplasty surgeon according to the type of labia in different ways, by doing this operation, the beauty of the genital system can be created.

 

مزایای لابیاپلاستی چیست

عکس مطلب مزایای لابیاپلاستی چیست

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
مزایای لابیاپلاستی چیست,عکس مزایای لابیاپلاستی چیست,سئو مزایای لابیاپلاستی چیست,مقاله مزایای لابیاپلاستی چیست,

توضیحات کامل مطلب مزایای لابیاپلاستی چیست

مزایای لابیاپلاستی

امکان خارج شدن ترشحات واژن

ترشحات واژن یکی از کارکردهای طبیعی و موثر دستگاه تناسلی زنانه است. ترشحات واژن نه تنها باعث تازگی و طراوت کانال واژن می شود بلکه با حل کردن آلودگیها و میکروبها آن ها را از محیط واژن خارج می کند.

خانمهایی که لابیاهای بزرگی دارند معمولاً امکان خروج صحیح ترشحات از واژن میسر نیست و همین مسئله یکی از علل ابتلا به عفونتهای واژینال می باشد. در اصل به تجربه دیده شده که این خانمها بسیار دچار عفونتهای مکرر باکتریایی واژن می شوند و بعد از عمل لابیاپلاستی شرایط آنها بسیار بهبود پیدا می کند.

تصحیح خروج ادرار

لابیاها علاوه بر مراقبت از ورودی واژن، در تخلیه و خروج درست ادرار هم کاربرد دارند. در صورتیکه لبیاها بد فرم و یا سایز بیش از حد بزرگی داشته باشند، شخص موقع تخلیه ادرار در خروج اشتباه ادرار، دچار مشکلاتی می شوند. لبیاپلاستی با فرم دادن به لابیاها و اصلاح فرم آنها ، این مشکل را حل می کند.

لابیاپلاستی,مزایای لابیاپلاستی,مزایای لابیاپلاستی و تاثیر آن بر رابطه جنسی

مزایای لابیاپلاستی و تاثیر آن بر رابطه جنسی

جلوگیری از عفونت زنان

یکی ازفواید لابیاپلاستی جلوگیری از عفونت زنان است. اغلب زنانی که لبیاهای بزرگی دارند همیشه از عفونت های مکرر شاکی هستند، برای این دسته از اشخاص هم تنها می توانیم لبیاپلاستی را پیشنهاد کنیم.همانطور که می دانید، لابیاها خود نقش سپر برای واژن علیه عوامل خارجی را دارند، در صورتیکه دائم درگیر عفونت باشند، امکان دارد این عفونت به داخل واژن هم نفوذ کند.

ساییده نشدن لبه های مینور حین رابطه

درصد بالایی از زنانی که متقاضي لابیاپلاستی هستند از این مسئله شکایت دارند که حین روابط زناشویی یه علت ساییدگی لابیا مینور، دچار ناراحتی می شوند. حتی در مواردی زخم شدن لابیا مینور هم مشاهده شده که رابطه جنسی را ناممکن می کند. برای درمان این مشکل میتوان از عمل لابیاپلاستی با لیزر استفاده کرد که بسیار مفید است.

امکان پوشیدن شلوار تنگ و مایو و بیکینی

لابیای بزرگ نه تنها در پوشیدن بیکینی و مایو بلکه در استفاده از شلوارهای تنگ هم می تواند مشکل آفرین باشد. برخی از خانم ها از این که حجم لابیای آن ها از زیر لباس پیدا باشد شرمگین می شوند. بهترین توصیه به این دوستان انجام عمل زیبایی واژن است.

لابیاپلاستی,مزایای لابیاپلاستی,مزایای لابیاپلاستی و تاثیر آن بر رابطه جنسی

فواید لابیاپلاستی چیست

دوچرخه و اسب سواری 

لابیاهای بزرگ علاوه بر ایجاد محدودیت در پوشیدن لباس‌های تنگ، باعث ایجاد محدودیت هایی در موقع دوچرخه سواری و اسب سواری هم می شوند. به اینصورت که اغلب بانوانی که لابیاها بزرگی دارند، نمی توانند به راحتی دوچرخه سواری یا اسب سواری کنند. حتی در بعضی موردهای بعضی از مراجعین در خصوص این مشکل گفته اند که آنها اصلا  نمی توانند دوچرخه سواری کنند.

لابیاپلاستی با کوچکتر کردن لابیاها سبب رفع این مشکل آزاردهنده می شود و به شخص این آرامش خاطر را می دهد که بعد از انجام آن بتواند به راحتی به بعضی از فعالیت های ورزشی خود که تا پیش از آن لابیاهای بزرگ شخص باعث ایجاد محدودیت در انجام آنها می شد بپردازد.

اعتماد به نفس

زنان باید همیشه حس راحتی و اطمینان نسبت به بدن خود داشته باشند. لابیای بزرگ میتواند در اعتماد به نفس خانم‌ها تأثير منفی بگذارد. خانم هایی که زایمان متعدد انجام داده اند بیشتر در معرض این مشکل قرار می گیرند. این شیوه درمانی مخصوصا برای خانم هایی که زایمان های مختلفی را تجربه نموده اند و اینک واژنی با لب های کشیده دارند، مناسب است.

منبع : بیتوته

برچسب و تگ های مطلب مزایای لابیاپلاستی چیست:

مزایای لابیاپلاستی چیست, لابیاپلاستی, مزایای لابیاپلاستی, مزایای لابیاپلاستی و تاثیر آن بر رابطه جنسی, فواید لابیاپلاستی, مزایای لابیاپلاستی چیست, فواید لابیاپلاستی چیست,لابیاپلاستی,مزایای لابیاپلاستی,مزایای لابیاپلاستی و تاثیر آن بر رابطه جنسی,فواید لابیاپلاستی,مزایای لابیاپلاستی چیست,فواید لابیاپلاستی چیست,مزایای لابیاپلاستی چیست؟, لابیاپلاستی,مزایای لابیاپلاستی,مزایای لابیاپلاستی و تاثیر آن بر رابطه جنسی,مزایای لابیاپلاستی,benefits labiaplasty,زیبا سازی واژن,عمل زیبایی واژن,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥