عکس و بیوگرافی مهدی میامی Mehdi Mayamei

عکس و بیوگرافی مهدی میامی Mehdi Mayamei,مهدی میامی,بیوگرافی مهدی میامی,عکس های مهدی میامی ,مصاحبه و بیوگرافی مهدی میامی (+تصاویر خانوادگی),زندگینامه مهدی میامی,بیوگرافی کامل مهدی میامی,مهدی میامی بازیگر,Biography Mehdi Mayamei,Biography of Mehdi Mayamei,

مصاحبه و بیوگرافی مهدی میامی (+تصاویر خانوادگی)
Biography Mehdi Mayamei
مهدی میامی متولد ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۳۲ در تهران است
فارغ التحصیل لیسانس بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران میباشد فعالیت خویش را با تئاتر پیش از انقلاب آغاز کرد و حالا هنرپیشه سینما و تلویزیون است. دو برادر داشته که یکی از آن ها را سالها قبل از دست داده است.
Interview and biography of Mehdi Miami (+ family photos)
Mehdi Miami was born on May 16, 1943 in Tehran
He has a bachelor’s degree in acting and directing from the Faculty of Fine Arts, University of Tehran. He started his career with theater before the revolution and is now a film and television actor. He had two brothers, one of whom he lost years ago.
Mehdi Mayamei
(مهدی میامی)
Iranian actor
Born: May 16, 1953 (age years), Tehran
Spouse: Ahoo Kazemi (m. 2008)

 

مصاحبه و بیوگرافی مهدی میامی +تصاویر خانوادگی

عکس مطلب مصاحبه و بیوگرافی مهدی میامی +تصاویر خانوادگی

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
مصاحبه و بیوگرافی مهدی میامی +تصاویر خانوادگی,عکس مصاحبه و بیوگرافی مهدی میامی +تصاویر خانوادگی,سئو مصاحبه و بیوگرافی مهدی میامی +تصاویر خانوادگی,مقاله مصاحبه و بیوگرافی مهدی میامی +تصاویر خانوادگی,

توضیحات کامل مطلب مصاحبه و بیوگرافی مهدی میامی +تصاویر خانوادگی

چکیده ای از بیوگرافی مهدی میامی 

ولادت: ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۳۲

محل تولد: تهران

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

شغل: بازیگر

سال های فعالیت: در زمینه تئاتر از سال ۱۳۵۰ و در زمینه سینما۱۳۶۰- اکنون

مدرک تحصیلی: فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران

بیوگرافی مهدی میامی 

مهدی میامی زاده 26 اردیبهشت ماه سال 1332 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران میباشد فعالیت خویش را با تئاتر پیش از انقلاب آغاز کرد و حالا هنرپیشه سینما و تلویزیون است. دو برادر داشته که یکی از آن ها را سالها قبل از دست داده است.

مهدی میامی,بیوگرافی مهدی میامی,تصاویر مهدی میامی

عکس های مهدی میامی

مهدی میامی از نوجوانی در تئاتر فعالیت داشته و یکی از مؤسسین گروه تئاتر کوچ است. بازي در تئاتر را از سال 1342 و حضور جلوی دوربین با فیلم کوتاه « زندگی بهتر» به کارگردانی« اسدالله نیک نژاد» و بازي در سینما را سال 1352 با نقش کوتاهی در« قیامت عشق» به کارگردانی« هوشنگ حسامی» آغاز بکار کرد.

او علاوه بر بازیگری، دستیار کارگردان چند فیلم سینمایی و بازیگر نمایش مجلس شبیه در ذکر مصایب استاد نوید ماکان و همسرش مهندس رخشید فرزین بهرام بیضایی هم بوده است.

مهدی میامی,زندگینامه مهدی میامی,تصاویر مهدی میامی

عکس قدیمی مهدی میامی در کنار برادرانش

ازدواج مهدی میامی

مهدی میامی از ازدواج نخست خود صاحب دو فرزند به نام های یاشار و مهیار میباشد ، ایشان برای بار دوم 30 دی ماه 1387 با دختر جوانی به نام آهو کاظمی ازدواج کرد. خانم کاظمی فارغ التحصیل ادبیات نمایشی میباشد.

مهدی میامی,ازدواج مهدی میامی,عکس های همسر مهدی میامی

مهدی میامی در کنار همسر دومش

بخشی از مصاحبه با مهدی میامی

در این سالها حضورتان در سینما به مراتب بیش از تلویزیون بوده است، چرا؟

دلیل خاصی نداشته است. چراكه همیشه قصدم این بوده كه به یك چهره خاص چه در سینما و تلویزیون و چه در تئاتر تبدیل نشوم. چون می خواستم در همه زمینه ها تجربه هایی را كه باید به دست آورم. در سینما هم حضور بیشتری داشتم چون پیشنهاداتم در این زمینه بیشتر از تلویزیون بود.

تا به حال نقش دلخواهتان را در تلویزیون بازي كرده اید؟

خیر. البته از حضورم در مجموعه تلویزیونی های شهریار و ولایت عشق بسیار راضی بودم، ولی در كل هنوز به آن نقش دلخواهم در این زمینه نرسیده ام.

مهدی میامی,بیوگرافی مهدی میامی,عکس های مهدی میامی

تصاویر مهدی میامی

این نقش دلخواه برای شما چه شرایطی دارد كه هنوز آنرا تجربه نكرده اید؟

باور كنید كه خودم هم تصور دقیقی نسبت به آن ندارم. نقش دلخواه برای من مثل نقشی است كه به عنوان مثال در فیلم« گزل» داشتم، ولی در تلویزیون كمتر می شود چنين نقش هایی را بازي كرد. چراكه اغلب نقش ها در مجموعه تلویزیونی های تلویزیونی معمولی و یكنواخت هستند.

مهدی میامی,مصاحبه با مهدی میامی,گفتگو با مهدی میامی

مهدی میامی در کنار پسرانش

از تجربه های همكاری تان با كمال تبریزی بگویید.

به نظرم تبریزی جزء اندک كارگردان هایی است كه سبب شكوفاتر شدن هنرپیشه می شود و در عین حال اجازه خلاقیت را هم به وی می دهد. در واقع هنرپیشه را در موقعیتی قرار می دهد كه باید.

مهدی میامی,سن مهدی میامی,تصاویر با مهدی میامی

مهدی میامی

شما علاوه بر بازیگری در پشت صحنه هم فعالیت دارید. از دستیاری گرفته تا بازیگردانی و انتخاب هنرپیشه این تجربه ها چه قدر روی بازي هایتان تاثیرگذار است؟

به هر حال بی اثر نیست. ولی رابطه مستقیم هم ندارد. تنها این فرصت را به من می دهد كه بتوانم بعنوان هنرپیشه، كارگردان و عوامل ديگر بهتر و بیشتر بشناسم.

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته

برچسب و تگ های مطلب مصاحبه و بیوگرافی مهدی میامی +تصاویر خانوادگی:

مصاحبه و بیوگرافی مهدی میامی +تصاویر خانوادگی, بیوگرافی مهدی میامی, مهدی میامی, زندگینامه مهدی میامی, عکس های مهدی میامی, عکس همسر مهدی میامی, مصاحبه با مهدی میامی, تصاویر مهدی میامی, عکس فرزندان مهدی میامی, گفتگو با مهدی میامی, عکس پسر مهدی میامی, سن مهدی میامی, بیوگرافی بازیگران,مهدی میامی,بیوگرافی مهدی میامی,زندگینامه مهدی میامی,عکس های مهدی میامی,تصاویر مهدی میامی,عکس همسر مهدی میامی,مصاحبه با مهدی میامی,عکس فرزندان مهدی میامی,عکس پسر مهدی میامی,گفتگو با مهدی میامی,سن مهدی میامی,بیوگرافی بازیگران,عکس و بیوگرافی مهدی میامی Mehdi Mayamei,مهدی میامی,بیوگرافی مهدی میامی,عکس های مهدی میامی ,مصاحبه و بیوگرافی مهدی میامی (+تصاویر خانوادگی),زندگینامه مهدی میامی,بیوگرافی کامل مهدی میامی,مهدی میامی بازیگر,Biography Mehdi Mayamei,Biography of Mehdi Mayamei,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥