عکس و بیوگرافی مهرداد مزرعه Mehrdad Mazreh

عکس و بیوگرافی مهرداد مزرعه Mehrdad Mazreh

بیوگرافی مهرداد مزرعه بازیگر و صداپیشه
biography mehrdad farm
مهرداد مزرعه بازیگر و صداپیشه
مهرداد مزرعه بازیگر و صداپیشه و دوبلور ایرانی با صدای زنانه و ایفای نقش زن با گریم زنانه در فیلم کروکودیل به همراه سوابق هنری و فیلم و سریال و سن و تحصیلات و زندگی شخصی را در این مطلب می خوانید.
Biography of Mehrdad Farzah, an actor and voice actor
Mehrdad Farzah is an actor and voice actor
In this article, you will read about Mehrdad Farahleh, an Iranian actor, voice actor and dubber with a female voice and playing the role of a woman with female make-up in the movie “Crocodile” along with his artistic, film and serial records, age, education and personal life.

 

بیوگرافی مهرداد مزرعه بازیگر و صداپیشه

عکس مطلب بیوگرافی مهرداد مزرعه بازیگر و صداپیشه

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ

توضیحات کامل مطلب بیوگرافی مهرداد مزرعه بازیگر و صداپیشه

چکیده ای از بیوگرافی مهرداد مزرعه 

نام: مهرداد مزرعه

تاریخ تولد: ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

حرفه: دوبلور و صداپیشه و بازیگر

بیوگرافی مهرداد مزرعه

مهرداد مزرعه فارغ التحصیل لیسانس رشته زیست سلول ملکولی از دانشگاه آزاد واحد آشتیان است، پدرش اهل ضرابخانه تهران و مادرش اهل اراک است از کودکی در پاسداران زندگی می کند.

مهرداد مزرعه دوبلور و صداپیشه و بازیگر ایرانی در سال ۱۳۶۵ در تهران به دنیا آمده است وی سال ها به عنوان پرستار کار کرده است. او می گوید من ۶ برادر و ۳ خواهر دارم، برادرانم صدای مردانه و خواهرانم هم صدایی زنانه دارند اما صدای من شبیه هیچ کدام آنها نیست؛ حتی شبیه به صدا خواهرانم.

بیوگرافی مهرداد مزرعه, مهرداد مزرعه,تصاویر مهرداد مزرعه

 مهرداد مزرعه

صدای گوینده عابر بانک

بدون تردید هر فردی که به عابر بانک یا خودپرداز ها سر و کار داشته است با صدای خانمی که می گوید: “کارت خود را وارد کنید و رمز خود را وارد کنید و وجه دریافتی را انتخاب کنید” آشنایی دارند. صدایی که از این خودپرداز ها پخش می شود صدای یک زن نیست بلکه صدای زنانه مهرداد مزرعه بوده که به علت خاص بودن صدای او از این فرد برای خود پرداز ها استفاده کرده اند.

سالها قبل کار صداپیشگی را به طور حرفه ای آغاز نمود و سریال و فیلم های خارجی را در صداوسیما دوبله می کرد و بیشتر به جای بازیگران زن حرف می زد و هیچ کس نمی دانست که این صدا از یک زن بوده بلکه صدای یک پسر جوان است.

شروع فعالیت مهرداد مزرعه

او کار دوبله  و صدا پیشگی را در دهه ۸۰ شروع نمود. یکی از بازیگران قدیمی سینما که در بیمارستان بستری بود آقای مهرداد مزرعه به عنوان پرستار از او مراقبت می کرد و بعضی از بازیگران و هنرمندان به ملاقات او می آمدند و همین رفت و آمدها سبب گردید که یکی از هنرمندان با صدای مهرداد مزرعه آشنا شده و به او گفته که به کلاسهای دوبلوری برود و به صورت حرفه ای این کار را انجام بدهد.

تارهای صوتی جنجره اش مشکل دارد

وی می گوید بسیاری از دوستان و آشنایانم به من پیشنهاد می‌دادند که حنجره ام را عمل کنم اما باید همیشه با این کار مخالفت می‌کردم.

مهرداد مزرعه می گوید: که تارهای صوتی من مشکل دارد اما یک مشکل زیبا که باعث شده من بتوانم تن صدای خود را تغییر بدهم.

ماجرای انتخاب او برای صدای عابر بانک

مهرداد مزرعه می گوید یکی از دوستانم در شرکت خدمات دستگاه های atm فعالیت می‌کرد و به من گفت که با این شرکت همکاری کنم و من هم قبول کردم و برای همین امر من را به استودیی نزدیک خیابان ستارخان بردند

در آنجا از من خواستند که مسئولیت خواندن آموزش عابر بانک را برای یک سی دی بر عهده داشته باشم و در نهایت از صدای من برای عابر بانکها استفاده کردند.

مهرداد مرزعه بازیگر نقش نیوشا در فیلم کروکودیل

وی به تازگی در نقش زنی به اسم نیوشا در فیلم کروکودیل بازی کرده که در گریم زنانه و مردانه حضور دارد.

ازدواج مهرداد مزرعه

مهرداد مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

تصاویر مهرداد مزرعه

بیوگرافی مهرداد مزرعه, مهرداد مزرعه,زندگینامه مهرداد مزرعه

مهرداد مزرعه در کنار هدیه تهرانی

بیوگرافی مهرداد مزرعه, مهرداد مزرعه, ازدواج مهرداد مزرعه

عکس مهرداد مزرعه

بیوگرافی مهرداد مزرعه, مهرداد مزرعه,عکس مهرداد مزرعه

تصاویر مهرداد مزرعه

منبع : بیتوته

برچسب و تگ های مطلب بیوگرافی مهرداد مزرعه بازیگر و صداپیشه:

بیوگرافی مهرداد مزرعه بازیگر و صداپیشه, بیوگرافی مهرداد مزرعه, مهرداد مزرعه, مهرداد مزرعه بازیگر, مهرداد مزرعه بازیگر و صداپیشه, بیوگرافی مهرداد مزرعه بازیگر, زندگینامه مهرداد مزرعه, ازدواج مهرداد مزرعه, عکس مهرداد مزرعه, تصاویر مهرداد مزرعه,مهرداد مزرعه,بیوگرافی مهرداد مزرعه ,مهرداد مزرعه بازیگر,مهرداد مزرعه بازیگر و صداپیشه,بیوگرافی مهرداد مزرعه بازیگر,زندگینامه مهرداد مزرعه,ازدواج مهرداد مزرعه, تصاویر مهرداد مزرعه,عکس مهرداد مزرعه,

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥