بیوگرافی رامی عیاش rami ayash

بیوگرافی رامی عیاش rami ayash

بیوگرافی رامی عیاش
biography rami ayash
رامی عَیّاش خواننده عرب در روز ۱۸ اوت سال ۱۹۸۰ میلادی در لبنان متولد شد. رامی عیاش در برنامه استودیو الفن که خوانندگان مشهور عرب در آن شرکت داشتند توانست در مدت کوتاهی محبوبیت بسیاری پیدا کند.
Biography of Rami Ayash
Arab singer Rami Ayash was born on August 18, 1980 in Lebanon. Rami Ayash was able to gain a lot of popularity in a short period of time in the program of Studio Al-Fan, in which famous Arab singers participated.

 

بیوگرافی رامی عیاش خواننده عرب

عکس مطلب بیوگرافی رامی عیاش خواننده عرب
بیوگرافی رامی عیاش خواننده عرب

توضیحات کامل مطلب بیوگرافی رامی عیاش خواننده عرب

چکیده ای از بیوگرافی رامی عیاش

نام: رامی عَیّاش"تبلیغات ویژه فان طب"

تاریخ تولد: ۱۸ اوت ۱۹۸۰

محل تولد: بعقلین، لبنان

ملیت: لبنانی

سال‌های فعالیت: از ۱۹۹۸ تا کنون

سبک: پاپ

عنوان: ستاره پاپ

بیوگرافی رامی عیاش

رامی عَیّاش در سال ۱۹۸۰ میلادی در لبنان متولد شد. رامی عیاش خواننده عرب بود که در برنامه استودیو الفن که خوانندگان معروف عرب در آن شرکت داشتند توانست در مدت کوتاهی طرفداران زیادی پیدا کند. وی در دوران نوجوانی آرزو داشت که خواننده معروفی گردد و برای رسیدن به این آرزو کوشش می‌کرد. در همان زمان به یادگیری موسیقی و شیوه نواختن با آلات موسیقی پرداخت و نخستین بار در مدرسه برنامه اجرا کرد.

پس از آن در مسابقه‌ای که کانال LBC برای کشف استعدادهای درخشان اجرا می‌کرد شرکت کرد و در این برنامه مقام نخست را آورد. اجرای زیبای آهنگ (حمامه بیضه) که یک آهنگ ملی و حماسی لبنانی است کمک بسیاری در قبولی رامی عیاش در این مسابقه کرد. پس از آن رامی عیاش رسماً وارد دنیای موسیقی گردید. آهنگ الناس الرایقه یکی از کارهای دوست داشتنی این خواننده می‌باشد.

البته کلیپ این موزیک سبب انتقاد گروهی از خبرنگاران و منتقدان به رامی عیاش گردید. آنها ظاهر رامی عیاش در این کلیپ را به خاخام‌های یهودی شبیه کردند که رامی عیاش در پاسخ آن‌ها گفت که این انقادها برای من مهم نیست.

رامی عیاش به جز خوانندگی، به علت نوشتن اشعار و آهنگسازی ترانه‌های خود هم معروف است. وی سازهای گوناگونی را اجرا می‌کند که از جمله آنها می‌توان به پیانو و اود اشاره نمود.

رامی عَیّاش,رامی عَیّاش خواننده عرب,زندگینامه رامی عیاش خواننده عرب

بیوگرافی رامی عیاش خواننده عرب

ازدواج رامی عیاش

رامی عیاش در ۲۴ آگوست سال ۲۰۱۳،  با طراح مد لبنانی، دالیدا سعید (که اکنون با نام دالیدا عیاش شناخته می‌شود ) ازدواج کرد. رامی و دالیدا عیاش از برترین زوج‌های معروف جهان عرب هستند که به علت استایل ویژه و محبت به یکدیگر معروف هستند. آنها یک پسر به اسم آرام و یک دختر به اسم ایانا دارند.

رامی عَیّاش,رامی عَیّاش خواننده عرب,ازدواج رامی عیاش

رامی عَیّاش و همسرش

آلبوم‌های رامی عیاش

– رائع ۱۹۹۸

– معجزه ۱۹۹۹

– والاه ۲۰۰۰

– دیوان الحب ۲۰۰۱

– قلبی مال ۲۰۰۲

– یا مسهر عینی ۲۰۰۴

– حبیتک انا ۲۰۰۷

– غرامی ۲۰۱۰

– قصة حب ۲۰۱۹

تصاویر رامی عیاش

رامی عَیّاش,رامی عَیّاش خواننده عرب,آلبوم‌های رامی عیاش

رامی عَیّاش خواننده عرب

رامی عَیّاش,رامی عَیّاش خواننده عرب,تصاویر رامی عیاش

عکس های رامی عیاش

رامی عَیّاش,رامی عَیّاش خواننده عرب,عکس های رامی عیاش

تصاویر رامی عیاش

گردآوری: بخش فرهنگ و هنر بیتوته

برچسب و تگ های مطلب بیوگرافی رامی عیاش خواننده عرب:

بیوگرافی رامی عیاش خواننده عرب, رامی عَيّاش, رامی عَيّاش خواننده عرب, بیوگرافی رامی عیاش خواننده عرب, زندگینامه رامی عیاش خواننده عرب, ازدواج رامی عیاش, آلبوم‌های رامی عیاش, تصاویر رامی عیاش, عکس های رامی عیاش
,

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥