عکس و بیوگرافی حسین یالین Hossein yalin

عکس و بیوگرافی حسین یالین Hossein yalin,یالین,حسین یالین,بیوگرافی یالین, یالین خواننده ,بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک,بیوگرافی حسین یالین,یالین خواننده ترک,

بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک
biography yalin turkish
یالین با نام کامل حسین یالین در تاریخ۳۰ مارس ۱۹۸۰، استانبول به دنیا آمد. او خواننده و ترانه‌سرای پاپ ترک است. در سبک موسیقی راک و پاپ ترانه‌های بسیاری اجرا نموده و دستی در نوازندگی گیتار هم دارد.
Biography of Turkish singer and songwriter Yalin
biography yalin turkish
Yalin was born on March 30, 1980, in Istanbul, under the full name of Hussein Yalin. He is a Turkish pop singer and songwriter. He has performed many songs in the style of rock and pop music and has a hand in playing the guitar.

 

بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک

عکس مطلب بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک,عکس بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک,سئو بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک,مقاله بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک,

توضیحات کامل مطلب بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک

چکیده ای از بیوگرافی یالین 

نام  کامل: حسین یالین

تاریخ تولد: ۳۰ مارس ۱۹۸۰

محل تولد: استانبول، ترکیه

حرفه: خواننده، ترانه‌پرداز، موسیقی‌دان

بیوگرافی یالین

پدر یالین به نام کامیل و مادرش به نام فیگن است و تک فرزند خانواده است. پدر او در کار  بیمه فعالیت دارد. یالین بعد از گذراندن دوران ابتدایی و راهنمایی در مدرسه ی آتاکوی ، وارد دبیرستان Saint Michel French استانبول شد.

وی در هنگام تحصیل در دبیرستان در مدارس موسیقی Yurdaer Dogulu و Dogan Canku به درس های گیتار را یاد گرفت و سپس وارد دانشگاه بیلگی استانبول گردید و در رشته ی اقتصاد به تحصیل پرداخت.

یالین در کودکی دوست داشته خلبان شود. علاقه ی او به موسیقی از وقتی آغاز شد که پدرش در خانه، آهنگ های گروه جیپسی کینگز و انریکو ماسیاس را با گیتار برای او اجرا می کرد.

یالین,حسین یالین,بیوگرافی یالین, یالین خواننده

بیوگرافی یالین

شروع کار خوانندگی یالین

یالین نخستین آلبوم خود به نام Ellerine Saglik را در سال ٢۰۰۴ روانه بازار نمود و آهنگ اصلی این آلبوم بنام  ظالم در هفته ی اول ۲۰۰ هزار فروش داشت. آهنگ ظالم به زبان هایی مانند یونانی، روسی، عربی و صربی خوانده شده است.

آلبوم های یالین 

آخرین آلبوم یالین مربوط به آلبوم Bayila Bayila در سال ۲۰۱۶ است. یالین گفته است که علت دیر کرد در انتشار آلبوم جدیدش این است که می خواهد تمرکز بیشتری بر روی آلبوم جدیدش داشته باشد و با آرامش کار کند.

آهنگ ها و آلبوم های یالین 

یالین به جز خوانندگی، تنظیم آهنگ هایی مانند آهنگ Asksin Sen گولبن ارگن، آهنگ Sakin  Arama سردار اورتاچ، آهنگ  Ozetle Ben Asigim بنگو، آهنگ iki Sakin آیشه اوزییلماز و آهنگ های  Ne Desem inanirsin و Don Demeyi unuttum سیلا را انجام داده است.

ازدواج یالین

حسین یالین مجرد است. وی از سال ٢۰۱۴ تا ٢۰۱٨ با شخصی به اسم هازال امره بود که در سال ٢۰۱٨ از او جدا شد. گفته می شود که این دو تصمیم به ازدواج داشتند. یالین در جواب خبرنگاران برای صحیح بودن خبر جدایی اش چنین گفته است: ” بله جدا شدیم. نتونستیم ادامه بدیم. هر دو تصمیم گرفتیم بریم دنبال زندگی خودمون. در حال حاضر با هم ارتباط نداریم. ” او در ادامه گفته است که روابط به این آسانی از بین نمی روند. مطابق گفته ی رسانه ها علت جدایی این دو، خیانت هازال بوده است.

آثار یالین

Ellerine Sağlık (دستت درد نکند) – ۲۰۰۴

Bir Bakmışsın (نگاه کرده‌ای) – ۲۰۰۵

Herşey Sensin (همه‌چیز تویی) – ۲۰۰۷

Ben Bugün (من امروز) – ۲۰۰۹

جوایز یالین

جایزه کلیپ موسیقی کرال تی‌وی – بهترین خواننده جدید مرد – ۲۰۰۴

جایزه موسیقی پاورتورک – بهترین هنرمند پاپ مرد – ۲۰۰۸

جایزه موسیقی پاورتورک – بهترین آلبوم پاپ مرد (همه‌چیز تویی) – ۲۰۰۸

تصاویر یالین

یالین,حسین یالین,بیوگرافی یالین, یالین خواننده

حسین یالین

یالین,حسین یالین,بیوگرافی یالین, یالین خواننده

یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک

یالین,حسین یالین,بیوگرافی یالین, یالین خواننده

یالین خواننده

یالین,حسین یالین,بیوگرافی یالین, یالین خواننده

تصاویر یالین

یالین,حسین یالین,بیوگرافی یالین, یالین خواننده

یالین

یالین,حسین یالین,بیوگرافی یالین, یالین خواننده

حسین یالین

منبع : بیتوته

برچسب و تگ های مطلب بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک:

بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک, یالین, حسین یالین, بیوگرافی یالین, یالین خواننده, یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک, بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک, زندگینامه یالین, شروع کار خوانندگی یالین, آلبوم های یالین, ازدواج یالین, جوایز یالین, آثار یالین, تصاویر یالین
,حسین یالین,یالین,بیوگرافی یالین, یالین خواننده,یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک,بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک,زندگینامه یالین,شروع کار خوانندگی یالین,آلبوم های یالین,ازدواج یالین,جوایز یالین,تصاویر یالین,آثار یالین,یالین,حسین یالین,بیوگرافی یالین, یالین خواننده ,بیوگرافی یالین خواننده و ترانه‌سرای ترک,بیوگرافی حسین یالین,یالین خواننده ترک,,

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥