دومین آزمایش کپسول فضایی استارلاینر بویینگ برای پرتاب به فضا

دومین آزمایش کپسول فضایی استارلاینر بویینگ برای پرتاب به فضا

کپسول بویینگ برای دومین آزمایش پرتاب آماده می شود
Boeing Starliner Capsule
قرار است ۵ روز دیگر کپسول استارلاینر بویینگ برای دومین بار به طور آزمایشی به فضا پرتاب شود. اگر این عملیات موفقیت آمیز باشد کپسول بی سرنشین ۲۴ ساعت بعد به ایستگاه فضایی بین المللی می رسد.
The Boeing capsule is being prepared for the second launch test
Boeing Starliner Capsule
The Boeing Starliner capsule is scheduled to be launched for the second time in five days. If successful, the drone will arrive at the International Space Station 24 hours later.

 

کپسول بویینگ برای دومین آزمایش پرتاب آماده می شود

عکس مطلب کپسول بویینگ برای دومین آزمایش پرتاب آماده می شود
کپسول بویینگ برای دومین آزمایش پرتاب آماده می شود

توضیحات کامل مطلب کپسول بویینگ برای دومین آزمایش پرتاب آماده می شود

به گزارش مهر به نقل از اسپیس، بویینگ و ناسا مشغول آماده سازی هستند تا کپسول استارلاینر را برای دومین بار آزمایش کنند. این کپسول قرار است فضانوردان را از آمریکا به ایستگاه فضایی بین المللی ببرد."تبلیغات ویژه فان طب"

درهمین راستا قرار است کپسول بی سرنشین CST-۱۰۰ استارلاینر همراه یک موشک اطلسV روز ۳۰ جولای (۵ روز دیگر) در ساعت ۱۸:۵۳ دقیقه گرینوویچ از مقر فضایی کیپ کاناورال در فلوریدا به فضا پرتاب شود.

این عملیات دومین پرواز آزمایشی بی سرنشین استارلاینر به حساب می‌آید. نخستین پرواز آزمایشی آن در دسامبر ۲۰۱۹ انجام شد اما موفقیت آمیز نبود. به طور دقیق‌تر در نخستین آزمایش، کپسول زودتر از موعد به زمین بازگشت زیرا نتوانست به ایستگاه فضایی بین المللی برسد.

ناسا بررسی کاملی از برنامه استارلاینر انجام داد و در کل ۸۰ اقدام اصلاحی را شناسایی کرد. بویینگ باید قبل از انجام آزمایش دوم این اصلاحات را تکمیل می‌کرد.

اگر در آزمایش دوم همه چیز طبق برنامه پیش برود، استارلاینر ۲۴ ساعت پس از پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی می‌رسد و ۵ آگوست با استفاده از چتر نجات در صحرای مکزیک روی زمین فرود می‌آید.

برچسب و تگ های مطلب کپسول بویینگ برای دومین آزمایش پرتاب آماده می شود:

اخبار,اخبار علمی,اخبار آموزشی,رزومه کاری,فرم رزومه,نمونه رزومه کاری,سوالات مصاحبه استخدامی,اخبار روز,اخبار علمی جدید,اخبار علمی روز
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥