دعوای برد پیت و آنجلینا جولی بر سر خانه 162 میلیون دلاری

دعوای برد پیت و آنجلینا جولی بر سر خانه ۱۶۲ میلیون دلاری

دعوای برد پیت و آنجلینا جولی بر سر خانه ۱۶۲ میلیون دلاری
Brad Pitt et Angelina Jolia pugna
آنجلینا جولی متهم شده است که بدون اطلاع دادن به همسر سابقش (برد پیت)، قصد داشته سهم ۵۰ درصدی خود را از عمارت ۱۶۲ میلیون در فرانسه، بفروشد.
Brad Pitt et Angelina Jolia pugnant super $ 162 decies centena millia domus
Angelina Jolia accusatus est de machinatione sua ut% palum vendere in 162 decies centena milia mansionis in Gallia sine viro suo certiore (Brad Pitt).

 

دعوای برد پیت و آنجلینا جولی بر سر خانه 162 میلیون دلاری

عکس مطلب دعوای برد پیت و آنجلینا جولی بر سر خانه 162 میلیون دلاری"تبلیغات ویژه فان طب"
دعوای برد پیت و آنجلینا جولی بر سر خانه 162 میلیون دلاری,عکس دعوای برد پیت و آنجلینا جولی بر سر خانه 162 میلیون دلاری,سئو دعوای برد پیت و آنجلینا جولی بر سر خانه 162 میلیون دلاری,مقاله دعوای برد پیت و آنجلینا جولی بر سر خانه 162 میلیون دلاری,

توضیحات کامل مطلب دعوای برد پیت و آنجلینا جولی بر سر خانه 162 میلیون دلاری

به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود لایف، این خانه چهار هزار متر مربعی که در منطقه کورنس در جنوب فرانسه واقع شده، همان جایی است که این دو بازیگر در سال ۲۰۱۴ در یک مراسم خصوصی ازدواج کردند و این عمارت بزرگ حالا به موضوع درگیری این زوج سابق تبدیل شده است.

برد پیت و آنجلینا جولی، پیش از این به ترتیب سهم ۶۰ و ۴۰ درصدی از این خانه ۱۶۲ میلیون دلاری داشتند اما سه سال پیش از جدایی آن‌ها در سال ۲۰۱۶، برد پیت، ۱۰ درصد از سهم خود را به همسرش انتقال می‌دهد تا هر دو سهمی برابر با ۵۰ درصد داشته باشند و توافق می‌کنند در صورت اجازه طرف مقابل، تصمیم به فروش سهم خود بگیرند.

بر اساس شکایتی که علیه آنجلینا جولی مطرح شده، او متهم به تلاش برای فروش مخفیانه سهم خود از این خانه بدون اطلاع دادن به همسر سابقش است.

برچسب و تگ های مطلب دعوای برد پیت و آنجلینا جولی بر سر خانه 162 میلیون دلاری:

دعوای برد پیت و آنجلینا جولی بر سر خانه 162 میلیون دلاری, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن
,

5/5 - (13 امتیاز)

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥