مادر ارشا اقدسی، علت فوت پسرم باید مشخص شود

مادر ارشا اقدسی، علت فوت پسرم باید مشخص شود

مادر ارشا اقدسی یک سال بعد از درگذشت او از خواسته‌هایش می‌گوید | می‌خواهم علت مرگ پسرم مشخص شود
The cause of death of Arsha Aghdasi
از مرداد سال قبل که خبر وقوع یک حادثه‌ تلخ برای ارشا اقدسی هنگام چپ کردن ماشین، سر صحنه‌ فیلمی در لبنان منتشر شد تا زمانی که این بدلکار سینمای ایران از دنیا رفت و حتی هنوز، دوستان و همکاران او در ناباوری از این که او در این اتفاق اشتباه کرده باشد به سر می‌برند. پس از یک سال مادر این هنرمند همچنان در انتظار است که علت واقعی این حادثه مشخص شود.
Arsha Aghdasi’s mother talks about her wishes a year after her death I want to know the cause of my son’s death
From August of last year, when the news of a tragic accident happened to Arsha Aghdasi while turning the car to the left, on the set of a movie in Lebanon, until this Iranian cinema stuntman passed away, and even now, his friends and colleagues are in disbelief that he If this happens, they will be wrong. After a year, the artist’s mother is still waiting for the real cause of this incident to be determined.

 

مادر ارشا اقدسی یک سال بعد از درگذشت او از خواسته‌هایش می‌گوید می‌خواهم علت مرگ پسرم مشخص شود

عکس مطلب مادر ارشا اقدسی یک سال بعد از درگذشت او از خواسته‌هایش می‌گوید  می‌خواهم علت مرگ پسرم مشخص شود"تبلیغات ویژه فان طب"
مادر ارشا اقدسی یک سال بعد از درگذشت او از خواسته‌هایش می‌گوید می‌خواهم علت مرگ پسرم مشخص شود,عکس مادر ارشا اقدسی یک سال بعد از درگذشت او از خواسته‌هایش می‌گوید می‌خواهم علت مرگ پسرم مشخص شود,سئو مادر ارشا اقدسی یک سال بعد از درگذشت او از خواسته‌هایش می‌گوید می‌خواهم علت مرگ پسرم مشخص شود,مقاله مادر ارشا اقدسی یک سال بعد از درگذشت او از خواسته‌هایش می‌گوید می‌خواهم علت مرگ پسرم مشخص شود,

توضیحات کامل مطلب مادر ارشا اقدسی یک سال بعد از درگذشت او از خواسته‌هایش می‌گوید می‌خواهم علت مرگ پسرم مشخص شود

ششم مرداد سال ۱۴۰۰ بود که ارشا اقدسی، بدلکارجوان و مطرح سینما، وقتی در لبنان حضور داشت موقع فیلمبرداری سکانسی که باید ماشینی را چپ می‌کرد، دچار حادثه‌ جدی شد. او را به بیمارستانی در بیروت منتقل کردند و قرار بود یک عمل جراحی حیاتی داشته باشد که به دلیل وخامت حالش به صلاحدید پزشک ابتدا با دارو به خواب مصنوعی رفت تا در صورت افزایش ضریب هوشیاری جراحی انجام شود. در آن زمان پرونده پزشکی او برای پزشکانی در تهران ارسال شد تا در صورت فراهم شدن شرایط عمل، یک تیم پزشکی از ایران راهی لبنان شود، ولی این اتفاق هیچ‌گاه رخ نداد چرا که شامگاه حدود یک هفته بعد، یعنی ۱۳ مرداد خبر رسمی درگذشت این بدلکار باسابقه اعلام شد.

در تمام روزهای بعد از این حادثه نه تنها اعضای گروه «بدلکاران ۱۳» که ارشا آن را پایه‌گذاری کرده بود، بلکه دیگر همکاران بدلکارش و حتی فیلمسازانی که تجربه همکاری با او را در پروژه‌های مختلف داشتند در بهت بودند که این بدلکار حرفه‌ای که چپ کردن ماشین یکی از تخصص‌هایش بوده چطور به راحتی جانش را از  دست داده است؟ عده‌ای احتمال می‌دادند که او حتما در محاسبات خود اشتباهی داشته، ولی باز هم باور انجام خطایی با این سرانجام هولناک از سوی ارشا اقدسی، برای کسانی که او را از نزدیک می‌شناسند سخت بوده و هنوز هم سخت است؛ همانند مادرش که پس از گذشت یک سال امیدوار است بالاخره علت اصلی قصوری که منجر به مرگ فرزندش شده مشخص شود.

«فرزانه موجودی» که در ماه‌های گذشته مصاحبه‌ای با رسانه‌ها نداشته و بیشتر از هر چیز قدردان لطف مردم و علاقه‌مندان ارشا است، در گفت‌وگویی کوتاه می‌گوید: «یک سال گذشته و ما در این مدت هیچ خواسته و توقعی برای انجام کاری به نام ارشا نداشتیم و نداریم، هرچند دوستانش کارهایی انجام داده‌اند، ولی برای من شخصا فقط دو مسئله مهم است. اول اینکه من هنوز، هنوز و هنوز منتظرم بدانم به چه علتی ارشا از میان ما رفته؟ آیا کسی کوتاهی کرده؟ اگر کوتاهی در میان باشد باید حتما پاسخگو باشند و حتما می‌خواهم که این موضوع برایم روشن شود بلکه دل من هم کمی آرام شود.

دوم اینکه گروهی که سر صحنه‌ فیلمبرداری در لبنان بودند، براساس فیلم‌هایی که ضبط شده گفتند که ارشا رکورد بی‌نظیری در آنجا زده و آن‌ها قول ثبت این رکورد را در گینس داده‌اند. همچنین قول ساخت یک فیلمی از بیوگرافی و کارهای ارشا دادند که برای انجام هر دو این کارها در انتظارم.»

ارشا اقدسی که در سن ۳۹ سالگی درگذشت، اگرچه ظاهرا از میان خانواده و دوستانش رفته ولی طبق وصیتش اعضای بدنش اهدا شد تا منشأ دمیدن جان و نفسی تازه به زندگی کسانی دیگر باشد.

منبع : همشهری آنلاین

برچسب و تگ های مطلب مادر ارشا اقدسی یک سال بعد از درگذشت او از خواسته‌هایش می‌گوید می‌خواهم علت مرگ پسرم مشخص شود:

مادر ارشا اقدسی یک سال بعد از درگذشت او از خواسته‌هایش می‌گوید می‌خواهم علت مرگ پسرم مشخص شود, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,اخبار فرهنگی,بازیگران هالیوود,اخبار هنرمندان,بازیگران,سریال,فیلم,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,جدیدترین اخبار هنرمندان,خبر هنرمندان,خبرهای جدید از بازیگران,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥