رفع بوی بد اتوبخار Steam Iron

علل بوی بد اتوبخار,دلایل بوی بد اتو بخار ,مهمترین دلایل بوی بد اتو بخار ,علل بوی بد اتوبخار چیست و چگونه می توان آن را رفع کرد؟,causes breath treated,

علل بوی بد اتوبخار چیست و چگونه می توان آن را رفع کرد؟
causes breath treated
اتو جزو یکی از وسایل برقی ضروری‌ و پرکاربردترین خانه است. به همین علت بی‌توجهی و استفاده غلط از این وسیله امکان دارد مشکلاتی را ایجاد کند. یکی از این مشکلات، بوی بد اتو بخار می‌باشد.
What causes bad breath and how can it be treated?
Ironing is one of the most essential and widely used electrical appliances in the house. As a result, carelessness and misuse of this device can cause problems. One of these problems is the bad smell of steam ironing.

 

علل بوی بد اتوبخار چیست و چگونه می توان آن را رفع کرد

عکس مطلب علل بوی بد اتوبخار چیست و چگونه می توان آن را رفع کرد

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
علل بوی بد اتوبخار چیست و چگونه می توان آن را رفع کرد,عکس علل بوی بد اتوبخار چیست و چگونه می توان آن را رفع کرد,سئو علل بوی بد اتوبخار چیست و چگونه می توان آن را رفع کرد,مقاله علل بوی بد اتوبخار چیست و چگونه می توان آن را رفع کرد,

توضیحات کامل مطلب علل بوی بد اتوبخار چیست و چگونه می توان آن را رفع کرد

علل بوی بد اتوبخار,دلایل بوی بد اتو بخار ,مهمترین دلایل بوی بد اتو بخار

علل بوی بد اتوبخار

دلایل بوی بد اتو بخار

اتو جزو یکی از وسایل برقی ضروری‌ و پرکاربردترین خانه است. به همین علت بی‌توجهی و استفاده غلط از این وسیله امکان دارد مشکلاتی را ایجاد کند. یکی از این مشکلات، بوی بد اتو بخار می‌باشد.

مهمترین دلایل بوی بد اتو بخار چیست؟

استفاده نکردن از دستگاه برای مدت طولانی از علل ایجاد بوی بد در اتو بخار

چنانچه شما از آن گروه افرادی هستید که از چند اتو استفاده می کنید و برای مدت طولانی امکان دارد دستگاهتان بدون استفاده باقی بماند، بهتر است بدانید که در زمان استفاده دوباره امکان دارد با بوی بدی در دستگاه خود روبرو شوید. این کار امکان دارد به دلیل وجود آب در این مدت در مخزن دستگاه شما باشد. این بو بیشتر مانند بوی ماندگی بوده و با یک بار تمیز کردن مخزن می‌توانید آن را برطرف کنید.

علل بوی بد اتوبخار,دلایل بوی بد اتو بخار ,علل پیدایش بوی بد در اتو بخار

دلایل بوی بد اتو بخار

باقی ماندن آب در مخزن علت بوی بد اتو بخار

باقی ماندن آب در مخزن علت بوی بد اتو بخار خواهد بود. در این هنگام توجه کنید که باقی ماندن آب در یک ظرف برای مدت طولانی باعث به وجود آمدن باکتری‌ها در داخل آن شده و این باکتری‌ها بوی بدی را هم در آب تولید می‌کنند. به همین جهت چنانچه مخزن اتوی شما برای مدتی طولانی پر از آب باقی بماند باعث بوی بد آن خواهید شد.

رسوب گرفتن دستگاه از علل پیدایش بوی بد در اتو بخار

رسوب گرفتن دستگاه از علل پیدایش بوی بد در اتو بخار است. در این هنگام برای رسوب زدایی اتو بخار توجه کنید که:

همینطور چنانچه برای مدتی طولانی دستگاه خود را رسوب زدایی نکرده باشید و بخشهای داخلی اتوی شما پر از رسوب شده باشند، بوی این رسوبات به مشام شما رسیده و این مورد هم یکی از علل مهم به وجود آمدن بوی بد در اتو بخار هستند. برای رسوب زدایی در این وقتها می‌توانید از سرکه، جوش شیرین و مواردی از این قبیل استفاده کنید. این شیوه ها هیچ صدمه ای به دستگاه شما وارد نکرده و در ضمن شرایط عالی را هم در آن به وجود می‌آورند.

علل بوی بد اتوبخار,دلایل بوی بد اتو بخار ,علل مهم به وجود آمدن بوی بد در اتو بخار

چگونگی برطرف کردن بوی بد اتو بخار

استفاده از آب با املاح زیاد دلیل بوی بد اتو بخار

استفاده از آب با املاح زیاد دلیل بوی بد اتو بخار است که بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند. در این مورد باید بدانید که:

چنانچه برای استفاده از اتو بخار از شیر آب استفاده می‌کنید، باید بدانید که شیر آب شهری دارای آب با املاح خیلی زیاد است.

چگونگی برطرف کردن بوی بد اتو بخار

– خالی کردن آب مخزن از روش های رفع بوی بد اتو بخار

– استفاده از آب جوشیده و بدون املاح برای برطرف کردن بوی بد اتو بخار

رسوب زدایی اتو بخار برای برطرف کردن بوی بد آن

علل بوی بد اتوبخار,دلایل بوی بد اتو بخار ,دلیل بوی بد اتو بخار

چگونه داخل اتو بخار را تمیز کنیم

چگونه داخل اتو بخار را تمیز کنیم؟

یک‌سوم مخزن آب اتو بخار را با محلول سرکه سفید پر کنید. بگذارید اتو قدری داغ شود. یک تکه پارچه را که احتیاجی به آن ندارید، اتو کنید تا محلول مخزن همراه با بخار خالی شود.

با این کار همه رسوبات و املاح موجود در منافذ اتو با سرکه سفید بر روی پارچه ریخته می‌شود. آنگاه مخزن اتو را بشویید و با آب مقطر پر کنید. مجددا پارچه را اتو کنید تا سرکه باقی‌مانده همراه با آب از اتو خارج شود. در پایان هم با گوش پاک‌کن منافذ کف اتو را تمیز کنید.

می‌توانید برای کامل کردن کار خود و تمیز کردن کف اتو از قدی جوش‌شیرین نیز استفاده کنید. برای این کار با ترکیب مقدار مساوی جوش‌شیرین و آب، مخلوطی خمیری‌شکل درست کنید. آنگاه با یک پارچه نرم این خمیر را به کف اتو بمالید و کثیفی‌ها و دوده‌های سیاه را پاک کنید. بعد از خشک شدن خمیر در کف اتو، آن را با یک دستمال مرطوب کاملا پاک کنید.

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

برچسب و تگ های مطلب علل بوی بد اتوبخار چیست و چگونه می توان آن را رفع کرد:

علل بوی بد اتوبخار چیست و چگونه می توان آن را رفع کرد, علل بوی بد اتوبخار, دلایل بوی بد اتو بخار, مهمترین دلایل بوی بد اتو بخار, علل پیدایش بوی بد در اتو بخار, علل مهم به وجود آمدن بوی بد در اتو بخار, دلیل بوی بد اتو بخار, چگونگی برطرف کردن بوی بد اتو بخار, چگونه داخل اتو بخار را تمیز کنیم
,دلایل بوی بد اتو بخار ,علل بوی بد اتوبخار,مهمترین دلایل بوی بد اتو بخار ,علل پیدایش بوی بد در اتو بخار ,علل مهم به وجود آمدن بوی بد در اتو بخار,دلیل بوی بد اتو بخار,چگونه داخل اتو بخار را تمیز کنیم,چگونگی برطرف کردن بوی بد اتو بخار,علل بوی بد اتوبخار,دلایل بوی بد اتو بخار ,مهمترین دلایل بوی بد اتو بخار ,علل بوی بد اتوبخار چیست و چگونه می توان آن را رفع کرد؟,causes breath treated,

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥