پاک شدن خودکار پیام ها در اپلیکشن واتساپ WhatsApp

پاک شدن خودکار پیام ها در اپلیکشن واتساپ WhatsApp,واتس اپ قابلیت پاک شدن خودکار را برای پیام ها ارائه می کند,WhatsApp,واتساپ,واتس آپ,پیام رسان واتساپ,آموزش پاک کردن پیام ها در واتساپ WhatsApp,Clear WhatsApp messages automatically,واتس اپ قابلیت پاک شدن خودکار را برای پیام ها ارائه می کند,گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ ,

پاک شدن خودکار پیام ها در اپلیکشن واتساپ WhatsApp

پاک شدن خودکار پیام ها در اپلیکشن واتساپ WhatsApp

پاک شدن خودکار پیام ها در اپلیکشن واتساپ WhatsApp
پاک کردن پیام ها در واتساپ اتوماتیک
Clear WhatsApp messages automatically
واتس اپ قابلیت پاک شدن خودکار را برای پیام ها ارائه می کند
واتس اپ قابلیت جدیدی برای کاربرانش عرضه می کند که طبق آن پیام ها پس از ۷ روز به طور خودکار ناپدید می شوند.
WhatsApp introduces a new feature for its users, according to which messages disappear automatically after 7 days.


پاک شدن خودکار پیام ها در اپلیکشن واتساپ WhatsAppپاک شدن خودکار پیام ها در اپلیکشن واتساپ WhatsApp,واتس اپ قابلیت پاک شدن خودکار را برای پیام ها ارائه می کند,WhatsApp,واتساپ,واتس آپ,پیام رسان واتساپ,آموزش پاک کردن پیام ها در واتساپ WhatsApp,Clear WhatsApp messages automatically,واتس اپ قابلیت پاک شدن خودکار را برای پیام ها ارائه می کند,گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ ,
پاک شدن خودکار پیام ها در اپلیکشن واتساپ WhatsApp


واتس اپ قابلیت جدیدی برای کاربرانش عرضه می کند که طبق آن پیام ها پس از 7 روز به طور خودکار ناپدید می شوند.

به گزارش مهر به نقل از تلگراف، قابلیت جدید واتس اپ به کاربران اجازه می دهد پیام هایی ارسال کنند که پس از 7 روز به طور خودکار پاک می شوند. البته کاربران خود باید قابلیت مذکور را فعال کنند."تبلیغات ویژه فان طب"

 آپدیت مذکور همراه گزینه ای طراحی شده که چت ها را سبک تر و خصوصی تر می کند. در حقیقت این ویژگی مشابه قابلیتی است که در اسنپ چت نیز وجود دارد.

به گفته واتس اپ هدف از ارائه قابلیت پیام هایی ناپدید شونده آن است که چت ها برای همیشه حفظ نشوند. کاربران می توانند این ویژگی را برای خود فعال کنند و همچنین ادمین گروه ها نیز قابلیت کنترل ویژگی را دارند.

اپل Apple برای تولید آیفون 12 iPhone کمبود قطعه دارد

برترین لپ تاپ های سال 2020 کدام مدل ها هستند؟

انتشار تراشه پرسرعت برای موبایل های میان رده توسط سامسونگ SAMSUNG

واتس اپ قصد دارد با فعال کردن این ویژگی حس واقعی‌تری به گفتگوهای مجازی بدهد و به کاربران این حس را القا کند که گفتگوها برای همیشه باقی نمی‌مانند.

این پیام رسان در بیانیه ای می نویسد: ما با قابلیت حذف شدن خودکار پیام ها در ۷ روز شروع کردیم. البته هنوز استفاده از چت ها امکانپذیر است و فرد موضوع محاوره را فراموش نمی کند. فهرست خرید یا آدرسی که چند روز قبل درچت ذخیره کرده اید برای مدتی که به آن نیاز دارید، باقی می مانند و پس از آن ناپدید می شوند.

علاوه بر آن پیام های باز نشده در چت های واتس اپ پس از 7 روز ناپدید می شوند اما پیش نمایش آنها همچنان در نوتیفیکیشن های واتس اپ باقی می ماند.

ویژگی جدید این پیام رسان در ماه جاری میلادی برای کاربران عرضه می شود.

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥