اس ام اس تبریک روز نوجوان

اس ام اس تبریک روز نوجوان,مطالبی در مورد روز نوجوان, پیام روز نوجوان ,متن تبریک روز نوجوان,نوجوان, ,روز نوجوانان,متن تبریک  برای روز نوجوان,congratulations teen day ,

متن تبریک روز نوجوان
congratulations teen day
امروز بوی طراوت بهار در هوای پائیزی پیچیده و سینه همه نوجوانان آکنده از عطر خوش شور زندگی است. شمیم مهرانگیز یاد شهید نوجوان محمدحسین فهمیده در قاب سینه همه نوجوانان به شکوفه مهر آذین شده است و زلال یکدلی و مهربانی، همرنگی و صفا و همبستگی و وحدت را در میان غنچه های بوستان ایران اسلامی جاری کرده است. یادش همیشه زنده و راهش همواره پر رهرو باد.
Teen Day Greeting Text
Today, the refreshing scent of spring in the complex autumn air and the breasts of all teenagers are filled with the fragrant fragrance of life. Shamim Mehrangiz, the memory of the adolescent martyr Mohammad Hossein Fahmideh, has been adorned with the blossoms of Mehr in the chests of all adolescents, and has conveyed the clarity of oneness and kindness, harmony, purity, solidarity and unity among the buds of the park of Islamic Iran. May his memory always be alive and may his path always be fruitful.

 

متن تبریک روز نوجوان

عکس مطلب متن تبریک روز نوجوان

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
متن تبریک روز نوجوان,عکس متن تبریک روز نوجوان,سئو متن تبریک روز نوجوان,مقاله متن تبریک روز نوجوان,

توضیحات کامل مطلب متن تبریک روز نوجوان

روز نوجوان و بسیج دانش آموزی, 8 آبان روز نوجوان

متن تبریک روز نوجوان

در وجود من طراوت بهار همیشه جاری است.

روح من همیشه سبز است و سرشار از شور و نشاط؛ از پا نشستن و فرو ماندن، بی‏تفاوتی و لغزش، در قاموس زندگی من معنا ندارد؛ که من نوجوان بسیجی‏ام.

غیرت و مردانگی، حمیّت و آزادگی و عزّت و سربلندی، اولین درس‏هایی است که آموخته‏ام و آخرین درسم را با پرواز کردن در آسمان نور و معنا، با بالهای خونین، همراه با نسیم شهادت جشن خواهم گرفت.

 مطالبی در مورد روز نوجوان, پیام روز نوجوان

مطالبی در مورد روز نوجوان

ای عزیزان بهاری! روز نوجوان فرصتی است مغتنم تا خود را دریابید. چشم بگشائید که راهی سخت در پیش است. اینک دو چشم برای نگاه کردن کافی نیست. باید تمام وجودتان چشم باشد، تا بیابید راه را و گمراه نشوید. امروز، دام بسیار است، حرفهای شیطانی دشمن، در قاب های رنگین به شما هدیه می شود. سموم مهلک فرهنگ بیگانه، در ظواهری فریبنده عرضه می گردد. به هوش باشید تا برگ های سبزتان با این سموم رو به زردی ننهد و طراوت وجودتان در آلودگی و دوری از خدا به هدر نرود و به هوش باشید تا بهارتان به خزان غفلت منشیند.

روز نوجوان و بسیج دانش آموزی, 8 آبان روز نوجوان

تبریک روز نوجوان

تو، یک الگوی زیبا هم داری

نوجوانی که مثل تو بود و دلی داشت که از حسرت پرواز به ارتفاع ها، بی تاب شده بود

وقتی فهمید که با نیروی بی نهایت و زلالش می تواند عزت ایران و ایرانی را که به تاراج می رفت

به اندازه ساقه دوازده ساله اش بازگرداند، دیگر درنگ و تردید نکرد

تن خود را به نارنجک های خشمگین و آتشین سپرد و تانک های زوزه کش را ذلیل

به هوا پرتاب کرد اما با تقدیم جانش، شرف یک ملت را ضمانت کرد

پس آن گاه بود که خمینی بزرگ او را رهبر خواند

روز نوجوان و بسیج دانش آموزی, 8 آبان روز نوجوان

روز نوجوان و بسیج دانش آموزی

نوجوانی، آسمانی ترین دوره زندگی است، آغاز ارتباط خالق و مخلوق و ابتدای تکلیف الهی است. بندهای تجمّل و مادیّات را بر پاهایم نیفکنید. دستم را با بازی های بیهوده و سرگرمی های لغو و بی فایده به بند نکشید. دلم را به یک مشت تفریح پوچ و هرز خوش نکنید. نگاهم را به زرق و برق دنیا مشغول مدارید. ذهنم را به تخیلات خشونت بار فیلمها مشوش نکنید، طنین دلنشین قرآن را از من دریغ مدارید، که من آسمانیم، پاکم به پاکی گل های نسترن و یاس؛ زلالم به زلالی آب چشمه ها، پاکیم را با آلودگی گناه و معصیت و زلالیم را با کدورت دروغ فریب و ریا نیالایید که من آسمانیم.

روز نوجوان و بسیج دانش آموزی, 8 آبان روز نوجوان

مطالبی در مورد روز نوجوان

ای غنچه های نوشکفته! ای ساقه های تازه رو به رشد نهاده! ای برگهای سبز نورس! طراوت در شما موج می زند، بهار پیش طراوتتان سرخم می کند. پس زمین حاصلخیز دلتان را به هر بذری مَسپارید و جز به آب مهر خدا آبیاریش نکنید. هر باغبانی را به باغستان دلتان راه ندهید. بهارتان را قدر بدانید که پائیز فصل بذرافشانی نیست. خزان برای کاشتن مناسب نیست. بهار نوجوانی را دریابید که فردا دیر است. دل به مهر خدا بسپارید که باغبان آفرینش است. به انتظار بذر منشینید. برخیزید. جستجو کنید. بذرهای ناب بیابید که بهار هم رو به آخر شدن است.

منبع : بیتوته

برچسب و تگ های مطلب متن تبریک روز نوجوان:

متن تبریک روز نوجوان, متن تبریک روز نوجوان, اس ام اس تبریک روز نوجوان, اس ام اس جدید تبریک روز نوجوان, تبریک روز نوجوان, روز نوجوان, روز نوجوان و بسیج دانش آموزی, 8 آبان روز نوجوان, مطالبی در مورد روز نوجوان, پیام روز نوجوان, تبریک روز نوجوان, شهادت محمد حسین فهمیده روز نوجوان
,روز نوجوان و بسیج دانش آموزی 8 آبان روز نوجوان مطالبی در مورد روز نوجوان,پیام روز نوجوان,تبریک روز نوجوان,شهادت محمد حسین فهمیده روز نوجوان,متن تبریک روز نوجوان,اس ام اس تبریک روز نوجوان,اس ام اس جدید تبریک روز نوجوان,تبریک روز نوجوان,روز نوجوان,,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥