شرکت ال‌جی الکترونیکس در ایران LG Metaverse

شرکت ال‌جی الکترونیکس در ایران LG Metaverse

!! این یک محتوای ریپورتاژ است جهت خرید این محتوا با شماره ی 09198517368 در واتساپ در ارتباط باشید !!

خلق خاطرات فراموش نشدنی در Metaverse
create unforgettable memories metaverse lg
در کنار سازگاری با سبک زندگی جدید کار و یادگیری در خانه، مردم مشتاقانه به دنبال تجربه راه‌های جدیدی برای احساس همکاری و ارتباط بیشتر هستند. ال‌جی به‌تازگی با ایجاد یک دنیای کاملاً مجازی برای تربیت کارکنان فارغ التحصیل در برنامه آموزش حرفه‌ای، این چالش را به سطح کاملاً جدیدی ارتقا داده است.
Create unforgettable memories in Metaverse
In addition to adapting to a new lifestyle of working and learning at home, people are eager to experience new ways to feel more cooperative and connected. LG has recently taken this challenge to a whole new level by creating a completely virtual world for training graduate staff in a vocational training program.

 

خلق خاطرات فراموش نشدنی در Metaverse

عکس مطلب خلق خاطرات فراموش نشدنی در Metaverse
خلق خاطرات فراموش نشدنی در Metaverse

توضیحات کامل مطلب خلق خاطرات فراموش نشدنی در Metaverse

برنامه صدور گواهی‌نامه نرم‌افزار برای کارکنان ال‌جی,مدیر عامل و مدیر ارشد فناوری شرکت ال‌جی

سال‌ها است که ال‌جی الکترونیکس و دانشگاه Carnegie Mellon با مشارکت یکدیگر برنامه صدور گواهی‌نامه نرم‌افزار برای کارکنان ال‌جی را در دست اجرا دارند. امسال بیش از صد کارمند ال‌جی این برنامه را طی دوران شیوع بیماری کرونا به اتمام رسانده‌اند، و پس‌ازآن ال‌جی کارکنان و مقامات شرکت را به مراسم متاورسی فارغ‌التحصیلی آن‌ها دعوت نمود."تبلیغات ویژه فان طب"
ال‌جی الکترونیکس و دانشگاه Carnegie Mellon,دفتر مرکزی ال‌جی و دانشگاه CMU

دانشجویان قادر به انتخاب یک آواتار شخصی و تعامل با سایر آواتارها در دنیای مجازی بودند و قبل از مراسم، دربازی‌ها و تورهای دفتر مرکزی ال‌جی و دانشگاه CMU شرکت کردند. سپس در سالن رویداد CMU آواتارهای دانشجویان حضور یافته و گواهی پایان دوره آموزشی را دریافت کردند. این فستیوال با یک مهمانی و آتش‌بازی مجازی به پایان رسید.

انتخاب یک آواتار شخصی,برنامه صدور گواهی‌نامه نرم‌افزار برای کارکنان ال‌جی

I.P. Park مدیر عامل و مدیر ارشد فناوری شرکت ال‌جی می گوید: “اولین مراسم فارغ التحصیلی متاورس ما فرصتی را برای کارمندانی که آموزش تخصصی نرم افزار را گذرانده اند فراهم کرد تا لذت یک کار خوب انجام شده را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.”

تاکنون بیش از ۶۰۰ دانش آموز این دوره را به پایان رسانده و تا سال ۲۰۲۳ انتظار می‌رود که بیش از ۱۰۰۰ نیروی حرفه‌ای دیگر از آن فارغ‌التحصیل شوند.

خلق خاطرات فراموش نشدنی در Metaverse,شرکت ال‌جی الکترونیکس

بسیاری از فارغ‌التحصیلان این دوره پس از اتمام برنامه، نقش های جدیدی را در ال‌جی همچون متخصصان هوش مصنوعی، معماران نرم‌افزار و کارشناسان امنیت نرم‌افزار را برعهده‌گرفته‌اند. ال‌جی برای تقویت تخصص نرم‌افزاری خود، علاوه بر دانشگاه کارنگی ملون، با دانشگاه‌های مشهور دیگری همچون New York University، University of Southern California، University of Toronto و Korea Advanced Institute of Science and Technology (KAIST) نیز همکاری دارد.

Matthew Bass مدیر دانشکده در Carnegie Mellon University می‌گوید فارغ‌التحصیلان امسال «واقعاً چشمگیر بودند. تیم‌ها فوق‌العاده سخت کارکردند و نتایج آن‌ها در اجرای پروژه‌ها بسیار فراتر از انتظارمان بود.»

دفتر مرکزی ال‌جی و دانشگاه CMU,فناوری های الجی

درباره ال‌جی الکترونیکس

ال‌جی الکترونیکس یک مبتکر جهانی در زمینه تکنولوژی و کالاهای مصرفی است که با نیروی کار گستره ۷۴ هزارنفری تقریباً در تمام کشورهای دنیا حضور دارد. ال‌جی از پنج شرکت تهویه مطبوع و لوازم‌خانگی، سرگرمی‌های خانگی، ارتباطات موبایل، راهکارهای قطعات اتومبیل و راهکارهای تجاری تشکیل‌شده است. با فروش بین‌المللی ۵۳ میلیارد دلار آمریکا در سال ۲۰۱۹، ال‌جی یکی از تولید‌کنندگان پیشرو با دامنه وسیع محصولات از تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال‌ها، دستگاه‌های تهویه مطبوع تا ابزارهای موبایل، دیجیتال ساینیج و قطعات اتومبیل است. ال‌جی همچنین با برند اعلای LG SIGNATURE و برند پیشرفته LG ThinQ شناخته می‌شود که دربرگیرنده تکنولوژی هوش مصنوعی این شرکت هستند.

برچسب و تگ های مطلب خلق خاطرات فراموش نشدنی در Metaverse:

خلق خاطرات فراموش نشدنی در Metaverse, خلق خاطرات فراموش نشدنی در Metaverse, ال‌جی الکترونیکس و دانشگاه Carnegie Mellon, دفتر مرکزی ال‌جی و دانشگاه CMU, ال‌جی الکترونیکس یک مبتکر جهانی در زمینه تکنولوژی و کالاهای مصرفی, برنامه آموزش حرفه‌ای الجی, برنامه صدور گواهی‌نامه نرم‌افزار برای کارکنان ال‌جی, مدیر عامل و مدیر ارشد فناوری شرکت ال‌جی, درباره ال‌جی الکترونیکس, شرکت ال‌جی الکترونیکس, روابط عمومی شرکت ال‌جی الکترونیکس در ایران, شماره تماس با روابط عمومی شرکت ال‌جی الکترونیکس, انتخاب یک آواتار شخصی, فناوری های الجی
,,

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥