آیا خبر قتل یا خودکشی ریحانه پارسا در ترکیه درست است؟!

آیا خبر قتل یا خودکشی ریحانه پارسا در ترکیه درست است؟!,مرگ ریحانه پارسا ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی 'ریحانه پارسا' در استانبول!,ریحانه پارسا,مرگ ریحانه پارسا,فیلم قتل ریحانه پارسا,عکس جنازه ریحانه پارسا,شایعه مرگ ریحانه پارسا,خودکشی ریحانه پارسا,مهاجرت ریحانه پارسا و مرگ او,مرگ در ترکیه,قتل در ترکیه,تکذیب خبر مرگ ریحانه پارسا!,Death of Reyhaneh Parsa,مرگ ریحانه پارسا,

اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی ‘ریحانه پارسا’ در استانبول!
Death of Reyhaneh Parsa
شنیده ها حاکی از آن است صبح امروز ریحانه پارسا در ترکیه به قتل رسید.
Contradictory news about the death or suicide of ‘Reyhaneh Parsa’ in Istanbul!
It is rumored that Reyhaneh Parsa was killed in Turkey this morning.

 

اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی ریحانه پارسا در استانبول!

عکس مطلب اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی ریحانه پارسا در استانبول!

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی ریحانه پارسا در استانبول!,عکس اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی ریحانه پارسا در استانبول!,سئو اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی ریحانه پارسا در استانبول!,مقاله اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی ریحانه پارسا در استانبول!,

توضیحات کامل مطلب اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی ریحانه پارسا در استانبول!

ریحانه پارسا بازیگر زن جنجالی این روزهای شبکه های اجتماعی بود .از بعد مهاجرت ریحانه پارسا او همیشه ویدیوها و عکس های عریان از خودش منتشر کرده است و سبب حاشیه سازی های بسیاری از خودش شد. اخیرا اخباری مبنی بر فوت ریحانه پارسا در فضای مجازی منتشر شده است. نام ریحانه پارسا جزء بحث های داغ کلاب هاوس و دیگر فضای مجازی شده است. قتل یا مرگ ریحانه پارسا واقعیت دارد؟

به گزارش رکنا، شنیده ها حاکی از آن است صبح امروز ریحانه پارسا در ترکیه به قتل رسید. همزمان برخی از اخبار از خودکشی ریحانه پارسا یا اوردوز او خبر می دهد!

یکی از شوک آور ترین اخبار، منتشر شدن خبر مرگ ریحانه پارسا بود. نام این خانم بازیگر پر حاشیه و خبر مرگ او در فضای مجازی و بالاخص در کلاب هاوس همه را به تب و تاب انداخته است. خبر مرگ او از طرف ما تایید یا تکذیب نمی شود اما کنار هم گذاشتن تمام شواهد و اخبار حقایق بسیاری را آشکار می کند.

 مرگ ریحانه پارسا ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

این خانم بازیگر در آخرین استوری ایسنتاگرامی خود لیست کار هایی را که باید پیش از مرگ انجام دهد را منتشر کرد. این استوری تعجب بسیاری از مخاطبان را در پی داشت و این در حالی است که به گفته دوستان و کاربرانش در کلاب هاوس او شب گذشته لایوی نامفهوم در ایسنتاگرام گذاشته است و در حالی که قرص سفید رنگی را با مشروبات الکلی می خورد، حرف های نامفهوم تری نیز می زند. تمام این اخبار حدسیات مخاطبان را به خودکشی می رساند.

و این بی اطلاعی از بازیگر و تمام شایعات درباره مرگ و یا قتل ریحانه پارسا با کنار هم گذاشتن این شواهد رنگ واقعیت به خود می گیرد. اما این خبر توسط رکنا تایید یا تکذیب نمی شود.

 مرگ ریحانه پارسا ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

خالکوبی‌های عجیب گردن ریحانه پارسا / عکس

ریحانه پارسا در جدیدترین حرکت جنجالی خود، او اقدام به خالکوبی روی گردن خود کرده بود.

 مرگ ریحانه پارسا ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

این خالکوبی نشان دهنده علائم و موج هایی است که هنگام اتصال انسان به دستگاه پزشکی برای نشان دهنده ضربان قلب او به کار می‌رود.

شاید او با این علامت نشان دهد که دارد به آخر خط می‌رسد.

تکذیب خبر مرگ ریحانه پارسا!

 مرگ ریحانه پارسا ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 واکنش مهدی کوشکی به مرگ ریحانه پارسا! / اخبار بدون سند هستند

مهدی کوشکی ، همسر قبلی ریحانه پارسا درباره مرگ این خانم بازیگر در استانبول به رکنا پاسخی نداد و از دادن اطلاعات در این باره امتناع کرد. تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد.

فان طب

برچسب و تگ های مطلب اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی ریحانه پارسا در استانبول!:

اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی ریحانه پارسا در استانبول!, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,اخبار فرهنگی,بازیگران هالیوود,اخبار هنرمندان,بازیگران,سریال,فیلم,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,جدیدترین اخبار هنرمندان,خبر هنرمندان,خبرهای جدید از بازیگران,آیا خبر قتل یا خودکشی ریحانه پارسا در ترکیه درست است؟!,مرگ ریحانه پارسا ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,اخبار ضد و نقیض از مرگ یا خودکشی ‘ریحانه پارسا’ در استانبول!,ریحانه پارسا,مرگ ریحانه پارسا,فیلم قتل ریحانه پارسا,عکس جنازه ریحانه پارسا,شایعه مرگ ریحانه پارسا,خودکشی ریحانه پارسا,مهاجرت ریحانه پارسا و مرگ او,مرگ در ترکیه,قتل در ترکیه,تکذیب خبر مرگ ریحانه پارسا!,Death of Reyhaneh Parsa,مرگ ریحانه پارسا,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥