ساخت ربات رکورد شکن دومینوچین توسط مارک روبر و الکس بائوکام

ساخت ربات رکورد شکن دومینوچین توسط مارک روبر و الکس بائوکام

ساخت ربات رکوردشکن دومینو چین توسط مهندس سابق ناسا
Dominochin record-breaking robot
ربات جدیدی که توسط مهندس سابق ناسا ساخته شده است، قادر است قطعات دومینو را در یک محوطه که ۷ دومینو چین ماهر نیاز به یک هفته زمان برای آن دارند، به تنهایی فقط طی ۲۴ ساعت بچیند و در واقع ۵۰ برابر سریع‌تر از یک دومینو چین ماهر، دومینو می‌چیند.
Former NASA engineer builds China domino record-breaking robot
Dominochin record-breaking robot
A new robot built by a former NASA engineer can pick up dominoes in an area that requires 7 skilled Chinese dominoes in just 24 hours, and is actually 50 times faster than a Chinese domino. Skilled, picking dominoes.

 

ساخت ربات رکوردشکن دومینو چین توسط مهندس سابق ناسا

عکس مطلب ساخت ربات رکوردشکن دومینو چین توسط مهندس سابق ناسا
ساخت ربات رکوردشکن دومینو چین توسط مهندس سابق ناسا

توضیحات کامل مطلب ساخت ربات رکوردشکن دومینو چین توسط مهندس سابق ناسا

به گزارش ایسنا به نقل از آی‌ای، “مارک روبر” مهندس سابق ناسا که اکنون یک یوتیوبر شده است، به خاطر کارهای مختلف مهندسی با هدف سرگرمی مانند ساختن بمب‌های زرق و برق‌دار برای جلوگیری از سارقان معروف است."تبلیغات ویژه فان طب"

وی در جدیدترین پروژه خود به همراه تیمش موفق به ساخت یک ربات خودران با یک بازوی رباتیک پرسرعت شده است که قادر است ۸۰۰ متر دومینو بچیند.

ربات رکوردشکن دومینو چین،اخبار اختراعات جدید،خبرهای اختراعات جدید

این ربات ۵۰ برابر سریع‌تر از یک دومینو چین ماهر است و طی پنج سال کار سه نفره ساخته شده است.

“الکس بائوکام” همکار “مارک روبر” در این پروژه می‌گوید: من این فرصت باورنکردنی را داشتم تا با “مارک روبر” در پروژه ربات دومینو چین همکاری کنم. من مسئول ساخت همه قطعات ربات، نرم افزارها و وسایل الکترونیکی این ربات متحرک بودم.

سخت افزار این ربات به صورت سفارشی طراحی شده است و نرم افزار آن نیز کاملا جدید است و از پایه توسط سه رایانه مختلف طراحی شده است.

برچسب و تگ های مطلب ساخت ربات رکوردشکن دومینو چین توسط مهندس سابق ناسا:

کامپیوتر,اینترنت,اختراعات,اختراعات جدید,ثبت اختراع,سایت اختراع,تکنولوژی جدید,تکنولوژی روز,گرافیک کامپیوتر,اخبار اختراعات,اخبار کامپیوتر
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥