شروع قدرتمند فیلم سینمایی تل‌ماسه در سینماهای آمریکا و چین

شروع قدرتمند فیلم سینمایی تل‌ماسه در سینماهای آمریکا و چین,تل ماسه ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,شروع پرقدرت «تل ماسه» در سینما‌های آمریکا و چین,فیلم سینمایی تل ماسه,دانلود رایگان تل ماسه,زیر نویس تل ماسه,دوبله تل ماسه,دانلود رایگان تل ماسه,تل ماسه هالیوودی,Dune,فیلم سینمایی تل ماسه Dune,تل‌ماسه,Dune movie,

شروع پرقدرت «تل ماسه» در سینما‌های آمریکا و چین
Dune movie
اولین روز اکران «تل ماسه» در سینما‌های جهان توانست شروع قدرتمند این فیلم را اثبات کند.
The powerful beginning of “Sandblast” in American and Chinese cinemas
The first day of the release of “Tal Mase” in world cinemas was able to prove the powerful beginning of this film.

 

شروع پرقدرت تل ماسه در سینما‌های آمریکا و چین

عکس مطلب شروع پرقدرت تل ماسه در سینما‌های آمریکا و چین

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
شروع پرقدرت تل ماسه در سینما‌های آمریکا و چین,عکس شروع پرقدرت تل ماسه در سینما‌های آمریکا و چین,سئو شروع پرقدرت تل ماسه در سینما‌های آمریکا و چین,مقاله شروع پرقدرت تل ماسه در سینما‌های آمریکا و چین,

توضیحات کامل مطلب شروع پرقدرت تل ماسه در سینما‌های آمریکا و چین

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فیلم «تل ماسه» جدیدترین فیلم علمی – تخیلی هالیوود در اولین روز اکران خود در روز پنجشنبه، توانست ۵.۱ میلیون دلار درآمد کسب کند و یک آغاز قدرتمند از خود به جای بگذارد.

این فیلم در ۴ هزار و ۱۰۰ سالن سینمای کشور‌های آمریکا و کانادا به اکران درآمده است و پیش‌بینی می‌شود در سه روز اول اکران خود ۳۰ تا ۴۰ میلیون دلار درآمد داشته باشد.

«تل ماسه» روی گروهی از خانواده‌های اشرافی متمرکز است که برای کنترل یک سیاره بیابانی دارای منابع طبیعی با ارزش بسیار، با یکدیگر رقابت می‌کنند. این فیلم تولید دو شرکت برادران وارنر و لجندری است که به صورت همزمان از پلتفرم اچ‌بی‌او مکس پخش می‌شود. این بخشی از استراتژی برادران وارنر است که تصمیم گرفته همه فیلم‌های خود را به دلیل شیوع بیماری کووید-۱۹ همزمان در سینما‌ها اکران کند و در شبکه‌های نمایش خانگی به نمایش بگذارد.

پیش از این رکورد‌های نمایش در سینما‌ها در روز پنجشنبه متعلق به دو فیلم «هالووین می‌کشد» و «زمانی برای مردن نیست» بود. «هالووین می‌کشد» در روز اول نمایش خود ۴.۹ میلیون دلار فروخته بود و در آخر هفته توانست به درآمد ۴۹.۴ میلیون دلار برسد. «زمانی برای مردن نیست»، جدیدترین فیلم جیمز باند هم در اکران پنجشنبه خود ۶.۳ میلیون دلار را کسب کرد که در آخر هفته به درآمد ۵۵.۲ میلیون دلاری رسید.

«تل ماسه» که تا حد زیادی مورد استقبال منتقدان قرار گرفته است، توسط دنیس ویلنوو، نامزد جایزه اسکار ساخته شده است. تیموتی شالامی، ربکا فرگوسن، اسکار آیزاک، جاش برولین، استلان اسکارسگارد، دیو باتیستا، زندایا، جیسون موموآ و خاویر باردم در این فیلم هنرنمایی می‌کنند. هزینه تولید آن ۱۶۵ میلیون دلار بوده است و این احتمال وجود دارد که در سال‌های آینده دنباله‌ای از آن ساخته شود.

فیلم «تل ماسه» همزمان با شروع پرقدرت خود در آمریکا در چین هم قوی ظاهر شد، اما نتوانست رقیب فیلم پرفروش چین در جهان شود. این فیلم در چین توانست ۶.۴۵ میلیون دلار بفروشد، اما این میزان فروش کافی نبود تا بتواند «نبرد در دریاچه چانگ‌جین» را کنار بزند و پیش‌بینی می‌شود که این فیلم در پایان هفته به فروش ۳۰.۹ میلیون دلار برسد.

گفتنی است، بازار سینمای چین برای فیلم‌های علمی-تخیلی که در آمریکا محبوبیت زیادی دارند، یک بازار بزرگ محسوب می‌شوند و می‌توانند در روز اول فروش چند صد میلیونی داشته باشند، اما فروش «تل ماسه» در سینما‌های چین کمی ناامیدکننده پیش‌بینی شده است.

Dune
(تل‌ماسه)
2021 ‧ Sci-fi/Adventure ‧ 2h 35m

Paul Atreides, a brilliant and gifted young man born into a great destiny beyond his understanding, must travel to the most dangerous planet in the universe to ensure the future of his family and his people. As malevolent forces explode into conflict over the planet’s exclusive supply of the most pr… MORE

Release date: 2021 (Hungary)
Director: Denis Villeneuve
Cinematography: Greig Fraser
Adapted from: Dune
Box office: $129.7 million
Music by: Hans Zimmer
Cast
View 15+ more
Timothée Chalamet (Paul Atreides)
Timothée Chalamet
Paul Atreides
Zendaya (Chani)
Zendaya
Chani
Rebecca Ferguson (Lady Jessica)
Rebecca Ferguson
Lady Jessica
Jason Momoa (Duncan Idaho)
Jason Momoa
Duncan Idaho

فان طب

برچسب و تگ های مطلب شروع پرقدرت تل ماسه در سینما‌های آمریکا و چین:

شروع پرقدرت تل ماسه در سینما‌های آمریکا و چین, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,اخبار فرهنگی,بازیگران هالیوود,اخبار هنرمندان,بازیگران,سریال,فیلم,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,جدیدترین اخبار هنرمندان,خبر هنرمندان,خبرهای جدید از بازیگران,شروع قدرتمند فیلم سینمایی تل‌ماسه در سینماهای آمریکا و چین,تل ماسه ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,شروع پرقدرت «تل ماسه» در سینما‌های آمریکا و چین,فیلم سینمایی تل ماسه,دانلود رایگان تل ماسه,زیر نویس تل ماسه,دوبله تل ماسه,دانلود رایگان تل ماسه,تل ماسه هالیوودی,Dune,فیلم سینمایی تل ماسه Dune,تل‌ماسه,Dune movie,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥