اولین تاکسی پرنده سیتی ایرباس برقی شرکت ایرباس رونمایی شد

اولین تاکسی پرنده سیتی ایرباس برقی شرکت ایرباس رونمایی شد

اولین تاکسی پرنده CityAirbus شرکت ایرباس
Electric CityAirbus Bird Taxi
تاکسی پرنده شرکت ایرباس با‌ سرعت ۱۲۰ کیلومتر در ساعت رونمایی شد.
Airbus primus CityAirbus volantes taxi
CityAirbus
Airbus taxi volans in velocitate 120 chiliometrorum per horae detectus est.

 

رونمایی از تاکسی پرنده شرکت ایرباس با‌ سرعت 120 کیلومتر در ساعت!

عکس مطلب رونمایی از تاکسی پرنده شرکت ایرباس با‌ سرعت 120 کیلومتر در ساعت!"تبلیغات ویژه فان طب"
رونمایی از تاکسی پرنده شرکت ایرباس با‌ سرعت 120 کیلومتر در ساعت!,عکس رونمایی از تاکسی پرنده شرکت ایرباس با‌ سرعت 120 کیلومتر در ساعت!,سئو رونمایی از تاکسی پرنده شرکت ایرباس با‌ سرعت 120 کیلومتر در ساعت!,مقاله رونمایی از تاکسی پرنده شرکت ایرباس با‌ سرعت 120 کیلومتر در ساعت!,

توضیحات کامل مطلب رونمایی از تاکسی پرنده شرکت ایرباس با‌ سرعت 120 کیلومتر در ساعت!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، “شرکت ایرباس” برنامه های خود را برای اولین تاکسی پرنده CityAirbus جدید اعلام کرده است. اکنون با توجه به اینکه ساخت خودروهای پرنده در حال رشد است، این شرکت از نسل جدید CityAirbus رونمایی کرد. این خودرو کاملاً برقی کاملا منحصر به فرد است که دارای بالهای ثابت ، دم V شکل و هشت ملخ الکتریکی است.

این هواپیما طوری طراحی شده است که می تواند تا چهار مسافر را جا به جا کند و آلایندگی صفر دارد. این شرکت اعلام کرده است در تلاش برای ایجاد یک بازار کاملا جدید است که به طور پایدار، خودروهای پرنده می سازد و کاملا سازگار با محیط زیست است.

برونو ایون، مدیرعامل هلیکوپترهای ایرباس گفت: “ما بر روی همه قابلیت ها برای ارائه خدمات ایمن، پایدار و کاملاً یکپارچه به جامعه استفاده می کنیم.”

این تاکسی پرنده به شکل پهپاد غول پیکر است و توانایی حمل 4 مسافررا دارد و با سرعت 120 کیلومتر در ساعت پرواز می کند. شرکت ایرباس هدف از ساخت این وسیله را ایجاد وسیله حمل و نقلپاک و سازگار با محیط زیست اعلام کرده است.  قرار است این تاکسی نخستین پرواز خود را تا ۲ سال دیگر انجام دهد.

برچسب و تگ های مطلب رونمایی از تاکسی پرنده شرکت ایرباس با‌ سرعت 120 کیلومتر در ساعت!:

رونمایی از تاکسی پرنده شرکت ایرباس با‌ سرعت 120 کیلومتر در ساعت!, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی,جدیدترین ماشین ها,مقایسه فنی خودروها,مقایسه خودروهای خارجی,مشخصات فنی خودروها,مقایسه خودروها,اطلاعات فنی ماشین,کوپه,مشخصات فنی خودروهای ایرانی,بررسی خودرو,اطلاعات خودرو,خودرو شاسی بلند,شرکت های خودروسازی,سدان,نمایشگاه خودرو,خودرو کروک,مقایسه خودروهای داخلی,هاچ بک,اطلاعات فنی اتومبیل,ماشین های برقی,ماشین هیبریدی,مقایسه خودرو,اطلاعات فنی خودرو,کیفیت خودروهای داخلی
,

5/5 - (17 امتیاز)

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥