واکنش الناز شاکردوست و محمد اصفهانی به اتفاقات اخیر کشور

واکنش الناز شاکردوست و محمد اصفهانی به اتفاقات اخیر کشور

واکنش الناز شاکردوست و محمد اصفهانی به وقایع اخیر کشور
Elnaz Shakerdoost’s reaction
“الناز شاکردوست” بازیگر سینمای ایران با انتشار بخشی از نامه امام‌علی(ع) به مالک اشتر، اعتراض خود را به وقایع اخیر در کشور نشان داد.
Elnaz Shakerdoost and Mohammad Esfahani’s reaction to recent events in the country
“Elnaz Shakardoost” Iranian cinema actress showed her protest to the recent events in the country by publishing a part of the letter of Imam Ali (AS) to Malik Ashtar.

واکنش الناز شاکردوست و محمد اصفهانی به وقایع اخیر کشور

عکس مطلب واکنش الناز شاکردوست و محمد اصفهانی به وقایع اخیر کشور

توضیحات کامل مطلب واکنش الناز شاکردوست و محمد اصفهانی به وقایع اخیر کشور

برترین‌ها نوشت: “الناز شاکردوست” بازیگر سینمای ایران با انتشار بخشی از نامه امام‌علی(ع) به مالک اشتر، اعتراض خود را به وقایع اخیر در کشور نشان داد.

واکنش ها به فوت مهسا امینی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
واکنش الناز شاکردوست به درگذشت مهسا امینی

***

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ

تحلیل محمد اصفهانی از وقایع اخیر در کشور

محمد اصفهانی، خواننده مشهور در بخشی از متن طولانی‌اش درباره اعتراضات اخیر نوشت: این حجم از خشم مردم به‌خاطر دیده نشدن و شنیده نشدن و اغتشاش‌گر خوانده شدن و نگاه از بالا و عدم پاسخ‌گویی شماست!!

اگر عده‌ای خودشان و جریان فکری‌شان را مطلق و مقدس نمی‌پنداشتند امروز هرگز به اینجا نمی رسیدیم… مگر خودتان نگفتید عبور از بحران‌ها با گفتگو و تفاهم ممکن است؟ پس لطفا به آنچه از پشت تریبون‌های جهانی می‌گویید عمل کنید!

جوانان عزیز، من در کنار شما و طرفدار شما هستم! مطالبه کنید و خواسته‌هایتان را بلند بگویید و پیگیر باشید ولی با متر دقیق و آینده‌نگر عقل! نه با شلاق بی‌کنترل احساس…

صداوسیما هم درگیر سانسور و سپیدنمایی شدید است، این میان، مردم و جوانان خشمگین مانده‌اند… تغییر و تحول‌خواهی، حق مردم است ولی امروز با سال۵۷ که بنده ۱۲ساله بودم خیلی فرق دارد امروز به هر نحوی که شده باید با نظرخواهی از مردم و با تفاهم و آرامش، مشکلات و اختلاف سلیقه‌ها در اداره مملکت را حل کرد.

واکنش ها به فوت مهسا امینی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
واکنش محمد اصفهانی به فوت مهسا امینیمنبع : برترین‌ها

برچسب و تگ های مطلب واکنش الناز شاکردوست و محمد اصفهانی به وقایع اخیر کشور:

واکنش الناز شاکردوست و محمد اصفهانی به وقایع اخیر کشور, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,اخبار فرهنگی,بازیگران هالیوود,اخبار هنرمندان,بازیگران,سریال,فیلم,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,جدیدترین اخبار هنرمندان,خبر هنرمندان,خبرهای جدید از بازیگران,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥