رمزگذاری چت های ذخیره واتس اپ در رایانش ابری Whatsapp

رمزگذاری چت های ذخیره واتس اپ در رایانش ابری Whatsapp

قابلیت رمزگذاری چت های ذخیره واتس اپ در رایانش ابری آزمایش می شود
Encrypt WhatsApp storage chats in the cloud
طبق گزارشی جدید در نسخه آزمایشی جدید واتس اپ قابلیت رمزگذاری سربه سر چت های ذخیره شده در رایانش ابری برای کاربران فراهم شده است.
WhatsApp storage chat encryption capability is tested in cloud computing
According to a new report in the new trial version of WhatsApp, the ability to encrypt chats stored in the cloud is provided for users.

 

قابلیت رمزگذاری چت های ذخیره واتس اپ در رایانش ابری آزمایش می شود

عکس مطلب  قابلیت رمزگذاری چت های ذخیره واتس اپ در رایانش ابری آزمایش می شود
قابلیت رمزگذاری چت های ذخیره واتس اپ در رایانش ابری آزمایش می شود

توضیحات کامل مطلب قابلیت رمزگذاری چت های ذخیره واتس اپ در رایانش ابری آزمایش می شود

به گزارش مهر به نقل از انگجت، هنگامی که کاربری از واتس اپ استفاده می‌کند پیام‌های وی به طور سر به سر رمزگذاری می‌شود و این بدان معنا است که هیچ فرد دیگری نمی‌تواند به آن دسترسی یابد."تبلیغات ویژه فان طب"

اما اگر فرد بخواهد نسخه‌ای از چت را در رایانش ابری ذخیره کند، مقامات می‌توانند با استفاده از دستور قضائی به گوگل درایو یا آی کلود کاربر دسترسی یابند.

در این میان وب سایت WABetaInfo اعلام کرده بود واتس اپ مشغول توسعه فناوری است که به طور مستقل بک آپ چت های کاربر در رایانش ابری را رمزگذاری می‌کند. اکنون این منبع اعلام کرده قابلیت جدید در نسخه بتا (آزمایشی) واتس اپ برای اندروید (۲.۲۱.۱۵.۵) وجود دارد.

با استفاده از این قابلیت تاریخچه چت کاربر به طور ایمن ذخیره می‌شود و اگر فرد رمز خود را فراموش کند برای همیشه این اطلاعات را از دست می‌دهد و حتی واتس اپ نیز نمی‌تواند در بازیابی اطلاعات به کاربر کمک کند.

این پیام رسان متعلق به فیس بوک همچنین مشغول آزمایش نسخه‌ای از واتس اپ است که بدون نیاز به موبایل، در چند دستگاه کار می‌کند. همچنین قابلیت رمزگذاری سر به سر چت ها در هر دستگاه حفظ خواهد شد.

برچسب و تگ های مطلب قابلیت رمزگذاری چت های ذخیره واتس اپ در رایانش ابری آزمایش می شود :

گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥