ارتباط در واتساپ برای مشاوره در مورد این محتوا

چاقی صورت با سیب زمینی

چاقی صورت با سیب زمینی

چاقی صورت با سیب زمینی

چاقی صورت با سیب زمینی

چاق شدن صورت با سیب زمینی
سیب زمینی گیاهی است که دارای خواص زيادي بوده و براي بدن بسیار موثر است ولی تحقيقات تازه نشان ميدهد که آب سیب زمینی براي پوست اعجاز ميکند و استفاده از آن براي حل بسياري از مشکلات پوستی موثر است
Obesity with potatoes
Potato is a plant that has many properties and is very effective for the body, but new research shows that potato juice works wonders for the skin and its use is effective in solving many skin problems.چاق شدن صورت با سیب زمینی


چاقی صورت با سیب زمینی
چاقی صورت با سیب زمینی


توضیحات کامل مطلب چاق شدن صورت با سیب زمینی


سیب زمینی گیاهی است که دارای خواص زیادی بوده و برای بدن بسیار موثر است ولی تحقیقات تازه نشان میدهد که آب سیب زمینی برای پوست اعجاز میکند و استفاده از آن برای حل بسیاری از مشکلات پوستی موثر است…

با سیب زمینی، صورت را پرتر و زیباتر کنید . متخصصان پوست مصرف آب سیب زمینی را برای پرشدن صورت موثر می دانند.

با سیب زمینی، صورت را پرتر و زیباتر کنید

سیب زمینی بعنوان یک عامل ضدپیری بسیار مؤثر شناخته شده است و نقش بسیار موثری در کاهش چین و چروک پوست دارد. استفاده از آب سیب زمینی سبب درخشش بیش تر و نرمی پوست می شود. از بین رفتن چروک صورت باعث میشود تا بافت پوست پر شده و صورت چاق بنظر برسد و از این رو چاقی صورت با سیب زمینی امکان پذیر خواهد شد.

آب سیب زمینی  برای چاق شدن صورت 

به مدت ? هفته عاری این که تغییر خاصی را در رژیم غذایی خویش ایجاد کنید، هرروز ، آب ? تا ? عدد سیب زمینی متوسط را مصرف کنید. آب به دست آمده را باید خوب هم بزنید و بعد از آن بلافاصله استفاده کنید. متخصصان پوست، معتقد هستند مصرف آب سیب زمینی برای پر شدن صورت مفید است.

مایعات برای حفظ سفتی و خاصیت انعطاف پذیری پوست لازم است. همچنین به گفته متخصصان، سیب زمینی دارای میزان زیادی آنتی اکسیدان از جمله پلی فنولز طبیعی است که نوعی ریز ماده مغذی به حساب می آید و در بسیاری از گیاهان یافت می شود. ادله زیادی نشان میدهد که، سیب زمینی نقش مهمی در عملکرد سلول و کاهش عفونت دارد.

هرچه سیب زمینی تازه تر باشد، میزان ماده های مغذی و ویتامین سی آن بیش تر است. سیب زمینی دارای ویتامینb6 هم است. پوست سیب زمینی هم مملو از ویتامین ها و موادمعدنی است، بدین ترتیب سیب زمینی را با پوست مصرف کنید. از استفاده سیب زمینی سبز یا جوانه زده خودداری کنید برای این که سمی است.

استفاده از ماسک سیب زمینی  برای چاق شدن صورت 

یک روش دیگر استفاده از سیب زمینی برای چاقی صورت استفاده از آن بصورت ماسک می باشد. ماسک سیب زمینی خواص فوق العاده ای برای پوست دارد. مصرف سیب زمینی بصورت موضعی بر روی پوست صورت، سبب روشن شدن پوست، از بین رفتن لکه های پوستی، کاهش چروک های پوستی و چاقی آن می شود.

حتماً شنیده اید که ماده اصلی محصولات آرایشی جوان سازی پوست، کلاژن می باشد. سیب زمینی مملو از کلاژن است بدین ترتیب استفاده از ماسک سیب زمینی خام سبب کلاژن سازی در پوست شده باعث جوان شدن پوست صورت و سفتی آن می شود.

همچنین ماده های نشاسته ای موجود در ماسک سیب زمینی خام در طولانی مدت باعث چاق شدن موضعی صورت می شود. برای چاقی صورت با ماسک سیب زمینی شما میتوانید هنگام استفاده از آب سیب زمینی برای چاقی صورت قدری از آنرا به صورت خویش بمالید. یا روزانه یک سیب زمینی کوچک را رنده نموده با قدری عسل ترکیب کنید و به صورت خویش بزنید. استفاده از این شیوه در چاقی صورت مؤثر است.

چاق شدن صورت با سیب زمینی,چاق شدن صورت , برای چاق شدن صورت

چاق شدن صورت با سیب زمینی پخته

مصرف سیب زمینی پخته برای چاق شدن صورت 

حداقل برای یک ماه، روزانه یک عدد سیب زمینی آب پز بخورید. درصورتی که سیب زمینی آب پز دوست ندارید میتوانید یک بشقاب سیب زمینی سرخ نموده جایگزین آن کنید که اما سیب زمینی سرخ کرده ارزش غذایی کم تر و کالری بیشتری نسبت به سیب زمینی آب پز یا بخار پز دارد. باید توجه داشته باشید که استفاده خوراکی سیب زمینی به این شکل علاوه بر چاقی صورت، احیانا تا حدی باعث چاق شدن دیگر اعضای بدنتان هم خواهد شد.

بهتر است برای نتیجه گیری بهتر برای چاقی صورت با سیب زمینی هر سه شیوه استفاده از سیب زمینی برای چاقی صورت را هم زمان انجام دهید یا حداقل ازطریق دوم و سوم بصورت هم زمان به مدت یک ماه الی دو ماه مداوم استفاده کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

برچسب و تگ های مطلب چاق شدن صورت با سیب زمینی:

چاق شدن صورت با سیب زمینی, چاق شدن صورت, برای چاق شدن صورت, راههای چاق شدن صورت, روش چاق شدن صورت, راه های چاق شدن صورت, روشی برای چاق شدن صورت, راهی برای چاق شدن صورت, روشهای چاق شدن صورت, روش های چاق شدن صورت, راه چاق شدن صورت, راههایی برای چاق شدن صورت, راهکاری برای چاق شدن صورت, برای چاق شدن صورت چه کنیم, راه هایی برای چاق شدن صورت, روشهایی برای چاق شدن صورت, بهترین راه برای چاق شدن صورت, راه حلی برای چاق شدن صورت, طریقه چاق شدن صورت, برای چاق شدن صورت چه بخوریم

Related posts

Leave a Comment