فیلتر شدن فیلترشکن های روسیه Express VPN و Nord VPN

فیلتر شدن فیلترشکن های روسیه

فیلترشکن‌های محبوب در روسیه فیلتر شدند
Filtering of Russian filter breakers
روسیه دسترسی به شش ابزار VPN که شامل بعضی از محبوبترین فیلترشکن‌های جهان بودند را با هدف کنترل بیشتر اینترنت مسدود کرد.دیده بان ارتباطات روسیه (روس کومنادزور) در بیانیه‌ای اعلام کرد Nord VPN و Express VPN در میان فیلترشکن‌هایی بودند که به دلیل فراهم کردن امکان دسترسی به اطلاعات و منابع ممنوعه، مسدود شدند. این مطالب شامل محتوایی بودند که از نظر مقامات روسیه افراط گرایی به شمار می‌روند و همچنین شامل اطلاعات مربوط به مواد مخدر و هرزه نگاری کودکان بودند.
Popular filter breakers in Russia were filtered
Russia has blocked access to six VPN devices, including some of the world’s most popular hackers, in an attempt to gain more control over the Internet. Access to banned information and resources was blocked. These included content that Russian officials considered extremist, as well as information about drugs and child pornography.

 

فیلترشکن‌های محبوب در روسیه فیلتر شدند

عکس مطلب فیلترشکن‌های محبوب در روسیه فیلتر شدند
فیلترشکن‌های محبوب در روسیه فیلتر شدند

توضیحات کامل مطلب فیلترشکن‌های محبوب در روسیه فیلتر شدند

روسیه در آستانه انتخابات پارلمانی، تلاش برای کنترل دسترسی به اطلاعات را مضاعف کرده و در این راستا گروه‌های رسانه‌ای خارجی را هدف محدودیت‌های تنبیهی قرار داده و پلتفرم‌های بین المللی شامل گوگل و فیس بوک را به دلیل کوتاهی در حذف محتوایی که غیرقانونی شناخته می‌شوند، مرتبا جریمه کرده است.دیده بان ارتباطات روسیه اعلام کرد لیست سفیدی از نرم افزار و اپلیکیشن‌هایی تهیه کرده که به دلایل فنی از VPN استفاده می‌کنند و اجازه خواهند داشت به استفاده ادامه دهند."تبلیغات ویژه فان طب"

فشار‌ها روی شرکت‌های فناوری خارجی افزایش یافته است. توییتر به دلیل کوتاهی در حذف محتوای مورد نظر مقامات روسیه با کندی سرعت دسترسی در این کشور روبرو شد. روس کومنادزور به گوگل و اپل هشدار داد اگر اپلیکیشن الکسی ناوالنی را حذف نکنند، مداخله کننده در فرایند انتخابات شناخته می‌شوند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، قابلیت‌های فنی روسیه از چند سال پیش که تلاش کرد سرویس پیام رسان تلگرام را به دلیل امتناع از اشتراک گذاری اطلاعات رمزنگاری شده فیلتر کند، بهبود پیدا کرده است. روسیه پس از تصویب قانونی در سال ۲۰۱۸، سیستم‌هایی را ارتقا بخشید که مقامات روسی می‌گویند اجازه می‌دهد این کشور به طور کامل از اینترنت جهانی جدا شود.

برچسب و تگ های مطلب فیلترشکن‌های محبوب در روسیه فیلتر شدند:

فیلترشکن‌های محبوب در روسیه فیلتر شدند, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥