پیدا کردن داروی کمیاب از طریق اس ام اس sms

پیدا کردن داروی کمیاب از طریق سامانه اس ام اس sms

یافتن داروخانه دارای داروی کمیاب شما از طریق اس ام اس!
Find medicine SMS
سامانه پاسخگویی وزارت بهداشت با کد خدماتی(شماره تلفن) 1490 در تهران به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی سؤالات کمبودهای دارویی، مشاوره دارویی و مسمومیت‌ها است.
Find your rare medicine pharmacy via SMS!
The answering system of the Ministry of Health with the service code (phone number) 1490 in Tehran answers the questions of drug shortages, drug counseling and poisonings around the clock.

 

یافتن داروخانه دارای داروی کمیاب شما از طریق اس ام اس!

عکس
یافتن داروخانه دارای داروی کمیاب شما از طریق اس ام اس!

توضیحات کامل مطلب یافتن داروخانه دارای داروی کمیاب شما از طریق اس ام اس!

سامانه پاسخگویی وزارت بهداشت با کد خدماتی(شماره تلفن) 1490 در تهران به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی سؤالات کمبودهای دارویی، مشاوره دارویی و مسمومیت‌ها است."تبلیغات ویژه فان طب"

به گزارش ایسنا،‌ هموطنان در هر لحظه از شبانه‌روز، می‌توانند پس از شماره‌گیری کد خدماتی 1490، سؤالات خود را در مورد یافتن دارو در داروخانه‌های شهر تهران از طریق داخلی شماره 1 و همچنین سؤالات علمی خود را در خصوص داروها و موارد مسمومیت را از طریق داخلی شماره 2 مطرح کنند.

ستاد مرکزی اطلاع رسانی داروها و سموم سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت با اذعان به این که به دلیل استقبال زیاد هموطنان از این کد خدماتی، ممکن است در ساعات اوج فعالیت، مراجعان زمان بیشتری را در انتظار برقراری تماس باقی بمانند با هدف کاهش تعداد موارد پشت خط و به منظور افزایش سرعت عمل، سامانه پیام کوتاه داروهای کمیاب «سامان دارو» را با شماره تلفن 201490 طراحی کرده است.

متقاضیان داروهای کمیاب می‌توانند نام داروی مورد نیاز خود را با املای صحیح انگلیسی به شماره 201490 به صورت پیام کوتاه ارسال کنند. سامانه به محض یافتن دارو در داروخانه‌های سطح شهر، پیام کوتاهی حاوی نام، تلفن تماس و نشانی داروخانه مقصد را برای متقاضی ارسال می‌کند و چنانچه داروی مورد نظر موجود نباشد، یک پیام راهنما برای متقاضی ارسال می‌شود.

برچسب و تگ های مطلب یافتن داروخانه دارای داروی کمیاب شما از طریق اس ام اس!:

یافتن داروخانه دارای داروی کمیاب شما از طریق اس ام اس!, آگاهی از کمبودهای دارویی و دریافت مشاوره دارویی با 1490,پیدا کردن داروی کمیاب از طریق sms,یافتت دارو,دارویاب,یافتن داروخانه دارای داروی کمیاب شما از طریق اس ام اس!,سامانه 1490,سامانه پاسخگویی وزارت بهداشت,متقاضیان داروهای کمیاب,سایت یافتن داروهای کمیاب,,

4 Thoughts to “پیدا کردن داروی کمیاب از طریق اس ام اس sms”

 1. مهاجر

  سلام قطره نیستاتین را چجور میشه تهیه کرد؟

  1. Abbas_Liv

   سلام داخل محتوا توضیح داده شده هست
   استعلام بگیرید راهنمایی می کنند

  2. zinar

   منم خیلی دنبالشم اصلا پیدا نمیشه

   1. Abbas_Liv

    سلام از چند جا پرسیدیم گفتن پودر نیستاتین جایگزین بشه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥