داستان های جدید بامزه ویژه کودکان

داستان های بامزه و خنده دار جدید ویژه کودکان

داستان های طنز و خنده دار برای کودکان
funny stories children
داستان خنده دار برای کودکان
آیا می دانید قصه گویی برای کودکان دارای اهمیت است؟ چنانچه می خواهید کودک شاد و سرحالی داشته باشید و دائما در حال خندیدن باشد، می توانید برای کودک خود داستان های خنده دار و طنز بخوانید. در این مطلب مجموعه ای از داستان های خنده دار برای کودکان ارائه شده است که می توانید این داستان ها را برای کودک خود بخوانید و لحظات خوبی را برایش به وجود آورید.
Humorous and funny stories for children
Funny story for children
Do you know that storytelling is important for children? If you want to have a happy and cheerful child and he is constantly laughing, you can read funny stories to your child. In this article, a collection of funny stories for children is presented, which you can read to your child and create good moments for him.

 

داستان های طنز و خنده دار برای کودکان

عکس مطلب داستان های طنز و خنده دار برای کودکان"تبلیغات ویژه فان طب"
داستان های طنز و خنده دار برای کودکان,عکس داستان های طنز و خنده دار برای کودکان,سئو داستان های طنز و خنده دار برای کودکان,مقاله داستان های طنز و خنده دار برای کودکان,

توضیحات کامل مطلب داستان های طنز و خنده دار برای کودکان

داستان جالب و خنده دار برای کودکان در مورد فیل و خیاط

در کشور هند فیل های زیادی زندگی می کنند و در روستاها و مناطق دور افتاده کشور هند از فیل برای باربری و سوار شدن استفاده می کنند، و همه ی مردم فیل ها را دوست دارند.

در یکی از روستای هندوستان یک مردی زندگی می کرد که یک فیل داشت و با آن بار مردم را جا به جا می کرد و پول در می آورد. گاهی اوقات هم مردم را بر فیل سوار می کرد و آن ها را به معبد می برد.

زمانی که کار آن مرد تمام می شد به خانه بازمی گشت، در راه خانه یک درخت بزرگ و قدیمی موز وجود داشت که فیل همیشه از آن جا موز می خورد.

در کنار این درخت قدیمی یک مغازه خیاطی قرار داشت، آن خیاط همیشه می آمد و سوزن خود را در خرطوم فیل فرو می برد و قاه قاه می خندید. صاحب فیل همیشه به او می گفت این کار نکن اما خیاط به حرف او گوش نمی داد و می گفت: من که سوزن را محکم نمی زنم، من دارم با فیل شوخی می کنم.

صاحب فیل هر کاری می کرد تا فیل را از راه دیگری ببرد تا از اذیت های خیاط در امان باشد اما فایده ای نداشت چون فیل دوست داشت موز بخورد.

یک روز که کار صاحب فیل تمام شد، فیل خود را به رودخانه برد تا فیل کمی با آب بازی کند، فیل ها آب تنی را خیلی دوست دارند.

وقتی آب تنی فیل تمام شد، فیل مقداری از آب گل آلود را در خرطوم خود نگه داشت و به راه افتادند و به درخت موز رسیدند. دوباره خیاط آمد تا سوزن به خرطوم فیل بزند، در آن روز خیاط لباس های جدید دوخته بود و آن جا آویزان کرده بود. همین که سوزن را در خرطوم فیل فرو برد، فیل هم آب گل آلود درون خرطوم خود را روی خیاط و لباس های دوخته شده پاشید.

مرد خیاط و همه ی لباس ها گل آلود شدند.

همه ی مردم شروع به خندیدن کردند و می گفتند: هر روز تو با فیل شوخی می کردی، امروز فیل با تو شوخی کرد. شوخی چه مزه ای داشت؟

خیاط قصه ما متوجه کار زشت و بد خود شد و قول داد دیگر فیل را اذیت نکند.

داستان های طنز و خنده دار برای کودکان,داستان های طنز و خنده دار,داستان های بامزه و خنده دار

داستان خنده دار برای کودکان

داستان کودکانه جالب و خنده دار ملا و گوسفند

روزی ملا از بازار یک گوسفند خرید. در راه دزدی طناب گوسفند را از گردن آن باز کرد و گوسفند را به دوستش داد و طناب را به گردن خود بست و چهار دست و پا به دنبال ملا راه افتاد.

ملا به خانه رسید ناگهان دید که گوسفندش تبدیل به جوانی شده است.

دزد رو به ملا کرد و گفت من مادرم را اذیت کرده بودم او هم مرا نفرین کرد من گوسفند شدم ولی چون صاحبم مرد خوبی بود دوباره به حالت اول بازگشتم.

ملا دلش به حال او سوخت و گفت: اشکالی ندارد برو ولی یادت باشد که دیگر مادرت را اذیت نکنی!

روز بعد که ملا برای خرید به بازار فته بود گوسفندش را آنجا دید. گوش او را گرفت و گفت ای پسر احمق چرا مادرت را ناراحت کردی تا دوباره نفرینت کند و گوسفند شوی!؟

داستان های طنز و خنده دار برای کودکان,داستان های طنز و خنده دار,داستان کودکانه خنده دار و زیبا

داستان کودکانه خنده دار و زیبا

منبع : بیتوته

برچسب و تگ های مطلب داستان های طنز و خنده دار برای کودکان:

داستان های طنز و خنده دار برای کودکان, داستان های طنز و خنده دار برای کودکان, داستان های طنز و خنده دار, داستان خنده دار برای کودکان, داستان های بامزه و خنده دار, داستان کودکانه خنده دار و زیبا,داستان های طنز و خنده دار,داستان های طنز و خنده دار برای کودکان,داستان خنده دار برای کودکان,داستان کودکانه خنده دار و زیبا,داستان های بامزه و خنده دار,داستان های طنز و خنده دار برای کودکان,داستان های طنز و خنده دار,داستان خنده دار برای کودکان,داستان های طنز و خنده دار برای کودکان,داستان طنز,قصه طنز,قصه خنده دار برای بچه ها,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥