بلیت پروازهای فضایی ویرجین گلکتیک 450 هزاردلار

بلیت پروازهای فضایی ویرجین گلکتیک 450 هزاردلار

با ۴۵۰ هزار دلار به فضا بروید!
Go to space with $ 450,000!
اخیرا شرکت فضایی “ویرجین گلکتیک” متعلق به “ریچارد برانسون” میلیاردر بریتانیایی اعلام کرد که فروش بلیت پروازهای فضایی خود را آغاز کرده و قیمت هر بلیت از ۴۵۰ هزار دلار آغاز می‌شود.
British billionaire Richard Branson, a British space galaxy, recently announced that it has begun selling spaceflight tickets, starting at $ 450,000 each.

 

بلیت پروازهای فضایی ویرجین گلکتیک 450 هزاردلار

عکس مطلب بلیت پروازهای فضایی ویرجین گلکتیک 450 هزاردلار
بلیت پروازهای فضایی ویرجین گلکتیک 450 هزاردلار

توضیحات کامل مطلب بلیت پروازهای فضایی ویرجین گلکتیک 450 هزاردلار

به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، این خبر در حالی اعلام شد که چند هفته از پرواز فضایی مالک و پنج خدمه این شرکت به فضا می‌گذرد. “ریچارد برانسون” بنیان‌گذار شرکت فضایی “ویرجین گلکتیک” ۱۱ ژوئیه به همراه پنج فرد دیگر که تمامی آنها از کارمندان شرکت او بودند، در قالب اولین پرواز فضایی سرنشین‌دار تجاری به فضا رفتند. پس از آن “ریچارد برانسون” به اولین میلیاردری تبدیل شد که با فضاپیمایی که خودش در ساخت آن نقش داشته، به فضا رفته است."تبلیغات ویژه فان طب"

پس از اعلام قیمت بلیت پرواز فضایی این شرکت، سهام این شرکت در روز پنج‌شنبه رشد ۵ درصدی داشت.

در ماه ژوئن، “ویرجین گلکتیک” تأییدیه اعزام متقاضیان به فضا به وسیله‌ی فضاپیمای اسپیس‌شیپ ۲(SpaceShipTwo) را از اداره هوانوردی فدرال دریافت کرد.

این شرکت اعلام کرد سه پیشنهاد برای خریداران دارد. پیشنهاد اول خرید یک صندلی پیشنهاد دوم خرید بسته چند نفره است که طی آن می‌توانند بلیت چند صندلی را بخرند و پیشنهاد سوم خرید یک پرواز کامل است که طی آن امکان خرید کل صندلی‌ها وجود دارد.

برچسب و تگ های مطلب بلیت پروازهای فضایی ویرجین گلکتیک 450 هزاردلار:

سفر به فضا,با 450 هزار دلار به فضا بروید!,بلیت پروازهای فضایی ویرجین گلکتیک 450 هزاردلار,ریچارد برانسون,ویرجین گلکتیک,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥