گریم جالب محمدرضا داوودنژاد در فیلم پیرپسر

گریم جالب محمدرضا داوودنژاد در فیلم پیرپسر,محمدرضا داوودنژاد ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,گریم دیدنی محمدرضا داوودنژاد در «پیر پسر» / عکس,گریم بازیگر,Grim Mohammad Reza Davoodnejad,

گریم دیدنی محمدرضا داوودنژاد در «پیر پسر» / عکس
Grim Mohammad Reza Davoodnejad
محمدرضا داوودنژاد به جمع بازیگران فیلم سینمایی «پیرپسر» پیوست.
Mohammad Reza Davoodnejad’s spectacular make-up in “Pir Pesar” / Photo
Mohammad Reza Davoudnejad joined the cast of the movie “Pirpasar”.

 

گریم دیدنی محمدرضا داوودنژاد در پیر پسر / عکس

عکس مطلب گریم دیدنی محمدرضا داوودنژاد در پیر پسر / عکس

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
گریم دیدنی محمدرضا داوودنژاد در پیر پسر / عکس,عکس گریم دیدنی محمدرضا داوودنژاد در پیر پسر / عکس,سئو گریم دیدنی محمدرضا داوودنژاد در پیر پسر / عکس,مقاله گریم دیدنی محمدرضا داوودنژاد در پیر پسر / عکس,

توضیحات کامل مطلب گریم دیدنی محمدرضا داوودنژاد در پیر پسر / عکس

به گزارش خبرآنلاین، محمدرضا داوودنژاد پس از سال‌ها دوری از پرده‌ی سینما با پیوستن به جمع بازیگران فیلم سینمایی «پیرپسر» جلوی دوربین اکتای براهنی رفت.

«پیرپسر» عنوان دومین فیلم سینمایی اکتای براهنی در مقام کارگردان است. او این اثر را با فیلمنامه‌ای به قلم خود جلوی دوربین برده است.

محمدرضا داوودنژاد ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

گفتنی است براهنی پس از گذشت شش سال از ساخت فیلم سینمایی پل خواب، ماه گذشته دومین فیلم خود «پیرپسر» را با تهیه‌کنندگی بابک حمیدیان و سرمایه گذاری ارسلان براهنی در تهران کلید زده است.

این نویسنده و کارگردان همچنین در این مدت فیلمنامه‌های بسیاری را به نگارش درآورده است که در این میان، دو اثر سینمایی لتیان و عنکبوت تاکنون به نمایش درآمده‌اند.

حامد بهداد، لیلا حاتمی، حسن پورشیرازی، محمدرضا داوودنژاد و محمد ولی‌زادگان تاکنون به عنوان بازیگران این فیلم سینمایی جلوی دوربین رفته‌اند.

فیلمبرداری «پیرپسر» همچنان در تهران درحال انجام است.

فان طب

برچسب و تگ های مطلب گریم دیدنی محمدرضا داوودنژاد در پیر پسر / عکس:

گریم دیدنی محمدرضا داوودنژاد در پیر پسر / عکس, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,اخبار فرهنگی,بازیگران هالیوود,اخبار هنرمندان,بازیگران,سریال,فیلم,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,جدیدترین اخبار هنرمندان,خبر هنرمندان,خبرهای جدید از بازیگران,گریم جالب محمدرضا داوودنژاد در فیلم پیرپسر,محمدرضا داوودنژاد ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,گریم دیدنی محمدرضا داوودنژاد در «پیر پسر» / عکس,گریم بازیگر,Grim Mohammad Reza Davoodnejad,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥