آموزش ترفندهای مخفی اینستاگرام Instagram trick

آموزش ترفندهای مخفی اینستاگرام Instagram trick

ترفندهای اینستاگرام که نباید از دست دهید
Instagram trick
hidden instagram features
آموزش کار با اینستاگرام به روش حرفه ای ها
اینستاگرام به طور مداوم ویژگی های جدیدی را اضافه می کند. حتی اگر یک بلاگر حرفه ای اینستاگرام باشید ، احتمالاً یکی از این خوبی های پنهان را از دست داده اید.
Instagram tricks that you should not miss
Training to work with Instagram in a professional way
Instagram is constantly adding new features. Even if you are a professional Instagram blogger, you have probably missed one of these hidden goodies.

 

ترفندهای اینستاگرام که نباید از دست دهید

عکس مطلب ترفندهای اینستاگرام که نباید از دست دهید
ترفندهای اینستاگرام که نباید از دست دهید

توضیحات کامل مطلب ترفندهای اینستاگرام که نباید از دست دهید

متن رنگین کمان را در استوری ایجاد کنید:

ایجاد متن چند رنگ در استوری اینستاگرام یک ترفند مخفی نیست. ابزار type را انتخاب کنید ، متن مورد نظر خود را تایپ کنید ، سپس هر حرف را یکی یکی انتخاب کنید و رنگ آن را تغییر دهید. ساخت متن رنگین کمان بسیار آسان تر از این است."تبلیغات ویژه فان طب"

برای انجام سریع آن ، متن را تایپ کنید ، سپس همه آن را انتخاب کنید. در مرحله بعد ، انگشت شست دست راست خود را روی هر رنگی در پالت رنگ پیشنهادی نگه دارید ، انگشت شست دست چپ خود را روی تکست حرکت دهید هر دو انگشت را به طور همزمان به سمت چپ بکشید، رنگ حروف شما تغییر می‌کند.

راهنمای استفاده از اینستاگرام, ویژگی پنهان اینستاگرام

 نحوه کار با اینستاگرام

قرار دادن طولانی مدت عکس در استوری:

اگر پنج ثانیه برای یک عکس در استوری شما به اندازه کافی طولانی نیست ، یک آهنگ را به آن اضافه کنید تا حداکثر 15 ثانیه طول بکشد، همان محدودیت زمانی برای کلیپ های ویدیویی.

با باز شدن عکس در Story Editor ، روی دکمه sticker ، سپس گزینه “Music” ضربه بزنید. بعد ، آهنگی را از اینستاگرام انتخاب کنید. یک آهنگ می تواند بین پنج تا 15 ثانیه دوام داشته باشد و شما می توانید نقطه دقیق را انتخاب کرده و براساس آن زمان آن را برش دهید.

راهنمای استفاده از اینستاگرام, ویژگی پنهان اینستاگرام

برنامه اینستاگرام

بدون آنفالو کردن کاربر، پست ها را تماشا کنید:

از دیدن پست ها و استوریهای کاربر خسته شده اید اما نمی خواهید آنها را باز کنید یا آنها را آنفالو کنید؟ لازم نیست به جای اینکه رابطه اینستاگرام خود را قطع کنید ، کافیست صدای آنها قطع کنید.

ساده ترین راه برای انجام این کار ، انگشت خود را بر روی عکس کاربر در نوار Stories در بالای فیدتان نگه دارید تا زمانی که پاپ آپ با گزینه “Mute” ظاهر شود که می توانید به آن ضربه بزنید. بعد از ضربه زدن به  “Mute”، شما می توانید استوریهای آنها را بی صدا کنید یا پست و استوری را بی صدا کنید.

راهنمای استفاده از اینستاگرام, ویژگی پنهان اینستاگرام

راهنمای استفاده از اینستاگرام

از دانستن کاربران هنگام حضور آنلاین جلوگیری کنید:

هنگامی که یک کاربر هنگام به اشتراک گذاشتن یک استوری به پیام های مستقیم خود یا صفحه “Send To” نگاه می کند ، لیستی از کاربران را مشاهده می کند که برخی از آنها دارای وضعیت “Active now” یا زمان آخرین فعالیت در اینستاگرام هستند. هنگامی که در حال حاضر فعال هستید ، یک نقطه سبز نیز وجود خواهد داشت که به آنها کمک می کند تا از این حالت استفاده کنند.

اگر نمی خواهید دیگران هنگام استفاده از اینستاگرام بدانند ، به منوی سه خط در نمایه خود ، سپس “Settings” ضربه بزنید. در اندروید ، “Activity Status” را در زیر “Privacy and Security ” ضربه بزنید. برای آی او اس ، “Privacy and Security,” ، “Activity Status” را انتخاب کنید. آن را تغییر دهید تا تمام شود. انجام این کار همچنین باعث می شود که سایر کاربران از اینستاگرام استفاده نکنند ، بنابراین این نکته را در نظر داشته باشید.

راهنمای استفاده از اینستاگرام, ویژگی پنهان اینستاگرام

آموزش کار با اینستاگرام

پوشش های رنگی شفاف را در استوری ایجاد کنید:

می توانید یک پوشش نیمه شفاف روی هر تصویر یا ویدیویی در استوری خود ایجاد کنید. در ابزار طراحی ، ابزار highlighter را انتخاب کنید ، سپس از بین ابزار انتخاب رنگ یا گزینه های رنگی که در پایین ظاهر می شود ، یک رنگ را انتخاب کنید. پس از انتخاب رنگ ، چند ثانیه روی تصویر یا ویدیو فشار دهید و صفحه در حدود 75٪ کدورت رنگ را از بالای رسانه نشان می دهد.

راهنمای استفاده از اینستاگرام, ویژگی پنهان اینستاگرام

آموزش اینستاگرام

بیتوته

برچسب و تگ های مطلب ترفندهای اینستاگرام که نباید از دست دهید:

آموزش اینستاگرام, کار با اینستاگرام, اموزش اینستاگرام, افزایش فالوور اینستاگرام, نحوه کار با اینستاگرام, راهنمای استفاده از اینستاگرام, ویژگی پنهان اینستاگرام, اینستاگرام, اینستاگرام چیست, برنامه اینستاگرام, دانلود عکس از اینستاگرام
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥