ماجرای اجرای هومن یارمحمدی در عصرجدید چه بود؟!

ماجرای اجرای هومن یارمحمدی در عصرجدید چه بود؟!,Hooman Yarmohammadi in the asrejadid,عصر جدید,احسان علیخانی,

عذر بدتر از گناه «عصر جدید»/ ماجرای اجرای پرحاشیه تماشاچی مسابقه که ناگهان اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود؟
Hooman Yarmohammadi in the asrejadid
روز جمعه در برنامه «هشتگ عصر جدید» به ماجرای اجرای هومن یارمحمدی فردی که از میان تماشاگران روی صحنه آمد، قطعه‌ای را اجرا کرد و به مرحله بعد رفت، پرداخته شد.
What was a worse excuse than the guilt of the “new age” / the story of a spectator’s rude performance that was suddenly allowed to take place?
On Friday, in the program “Hashtag Asr Jadid”, the story of the performance of Hooman Yarmohammadi, a person who came on stage from the audience, performed a piece and went to the next stage.

 

عذر بدتر از گناه عصر جدید/ ماجرای اجرای پرحاشیه تماشاچی مسابقه که ناگهان اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود

عکس مطلب عذر بدتر از گناه عصر جدید/ ماجرای اجرای پرحاشیه تماشاچی مسابقه که ناگهان اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود"تبلیغات ویژه فان طب"
عذر بدتر از گناه عصر جدید/ ماجرای اجرای پرحاشیه تماشاچی مسابقه که ناگهان اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود,عکس عذر بدتر از گناه عصر جدید/ ماجرای اجرای پرحاشیه تماشاچی مسابقه که ناگهان اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود,سئو عذر بدتر از گناه عصر جدید/ ماجرای اجرای پرحاشیه تماشاچی مسابقه که ناگهان اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود,مقاله عذر بدتر از گناه عصر جدید/ ماجرای اجرای پرحاشیه تماشاچی مسابقه که ناگهان اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود,

توضیحات کامل مطلب عذر بدتر از گناه عصر جدید/ ماجرای اجرای پرحاشیه تماشاچی مسابقه که ناگهان اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود

ایمان قیاسی پس از یادآوری این ماجرا توضیح داد که قبلا یک بار دیگر هم این اتفاق در «عصر جدید» رخ داده و یک خواننده از میان تماشاگران فرصت اجرا روی صحنه را پیدا کرده بود! در حالی که به نظر می‌رسد نمی‌توان به واسطه این اتفاق، عدول «عصر جدید» از قوانین خودش، برای هومن یارمحمدی را توجیه کرد. علاوه بر این، شرایط یارمحمدی با تماشاگری که روی صحنه آمد کاملا متفاوت است و نمی‌توان این دو اتفاق را برابر دانست.

استقبال متفاوت از هومن یارمحمدی

در ویدئویی که در «هشتگ عصر جدید» پخش شد، احسان علیخانی توضیح می‌دهد یکی از تماشاگران به او گفته در فصل دوم و سوم مسابقه ویدئویی از خوانندگی خود برای «عصر جدید» ارسال کرده اما دیده نشده است. علیخانی پس از گفت‌وگوی کوتاهی با این فرد که در میان تماشاگران نشسته بود، او را در عمل انجام‌شده قرار داد و گفت روی صحنه برود و ترانه‌ای بخواند. این تماشاگر ترانه کوتاهی را بدون موسیقی از روی موبایل خواند اما در خصوص هومن یارمحمدی شرایط کاملا متفاوت و البته مهیا بود.

او پس از این که اتفاقی توسط احسان علیخانی انتخاب شد، روی صحنه آمد و قطعه «نفرین» را خواند که اتفاقا موزیک آن به صورت تنظیم‌شده و آماده موجود بود ! یارمحمدی به اندازه شرکت‌کنندگانی که از فیلتر ارسال فیلم و راستی‌آزمایی عبور کرده‌ بودند، فرصت اجرای یک قطعه کامل را داشت و با رای داوران در فینال حاضر شد، در صورتی که این اتفاق برای فردی که ویدئوی اجرایش را در «هشتگ…» دیدیم، رخ نداد و حتی اجرای او در برنامه اصلی یعنی قسمت سوم، اصلا پخش نشد.

نقض قوانین مسابقه

هر مسابقه‌ای چارچوب و قوانینی دارد که همه شرکت‌کنندگان باید آن را رعایت کنند تا به رقابت راه یابند، بنابراین حتی اگر فرض کنیم فرصتی مشابه فرصت هومن یارمحمدی در اختیار دیگر افراد قرار گرفته باشد، باز هم مسئله اجحاف در حق دیگر شرکت‌کنندگان مسابقه و نقض قوانین همچنان به قوت خود باقی است و نمی‌توان به واسطه آن ماجرای هومن یارمحمدی را توجیه کرد. اگر او صرفا قطعه‌ای را اجرا می‌کرد و با رای داوران به فینال نمی‌رفت و زنگ طلایی احسان علیخانی را دریافت نمی‌کرد، ایراد مهمی به موضوع وارد نبود اما او بدون طی مراحل لازم به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

منبع : خراسان

برچسب و تگ های مطلب عذر بدتر از گناه عصر جدید/ ماجرای اجرای پرحاشیه تماشاچی مسابقه که ناگهان اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود:

عذر بدتر از گناه عصر جدید/ ماجرای اجرای پرحاشیه تماشاچی مسابقه که ناگهان اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,اخبار فرهنگی,بازیگران هالیوود,اخبار هنرمندان,بازیگران,سریال,فیلم,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,جدیدترین اخبار هنرمندان,خبر هنرمندان,خبرهای جدید از بازیگران,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥