بازگشت هواوی Huawei به حوزه ی گوشی های هوشمند

بازگشت هواوی Huawei به حوزه ی گوشی های هوشمند

برنامه ویژه هواوی برای بازگشت به حوزه گوشی‌های هوشمند
Huawei smartphones
شرکت هواوی از دو سال پیش و در پی محدودیت‎ های اعمالی، دامنه حضور خود در بازار گوشی‎های هوشمند را کاهش داده ولی مدیر عامل این شرکت به تازگی در مصاحب ه‎ای اعلام کرده که این کاهش فعالیت موقتی است و این شرکت قصد دارد مجدداً به شرایط قبلی خود بازگشته و می‎خواهد وضعیتی بهتر از آن را نیز ایجاد کند.
Huawei special program to return to the field of smartphones
Huawei has reduced its presence in the smartphone market two years ago due to restrictions, but the CEO recently said in an interview that this reduction is temporary and the company intends to He is back to his previous condition and wants to create a better situation.

 

برنامه ویژه هواوی برای بازگشت به حوزه گوشی‌های هوشمند

عکس مطلب برنامه ویژه هواوی برای بازگشت به حوزه گوشی‌های هوشمند
برنامه ویژه هواوی برای بازگشت به حوزه گوشی‌های هوشمند

توضیحات کامل مطلب برنامه ویژه هواوی برای بازگشت به حوزه گوشی‌های هوشمند

از خرداد ماه سال ۱۳۹۸ که تحریم‌های دولت آمریکا علیه هواوی ایجاد شد این شرکت با تلاش ستودنی توانست حضور خود را در بازار گوشی‎های هوشمند ادامه دهد. البته هواوی در این بازه زمانی بیکار ننشته و دامنه محصولات خود را در حوزه‎های دیگر نیز گسترش داده است."تبلیغات ویژه فان طب"

همانطور که می‎دانید پیش از ایجاد محدودیت‎ها شرکت هواوی توانسته بود با پشت سر گذاشتن سامسونگ، بزرگترین تولیدکننده گوشی‎های هوشمند در دنیا شود.

در همین زمینه آقای گو پینگ، در جلسه پرسش و پاسخی که با خبرگزاری رویترز انجام داده به سوالات متعددی پیرامون فعالیت آینده شرکت پاسخ داده است.

آقای پینگ در این مصاحبه با اشاره به سابقه ایجاد مشکلات برای شرکت هواوی اعلام کرده که این شرکت نه تنها قصد بازگشت قدرتمند به حوزه گوشی‎های هوشمند را دارد، بلکه می‎خواهد در این زمینه به توفیقات بسیار بیشتری نیز دست پیدا کند. آقای پینگ اعلام کرده که هواوی قصد دارد در رتبه اول تولیدکنندگان گوشی هوشمند قرار گیرد.

تولید گوشی‌های سری HUAWEI P۵۰ و رونمایی از آنها نشان داد که هواوی همچنان پتانسیل بسیار بالایی در طراحی و ساخت گوشی‎های پرچمدار دارد. این گوشی‌ها علی‌‎رغم فقدان دسترسی به ارتباط ۵G، از تراشه رده بالایی استفاده می‎کنند.

گوشی هواوی،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

آقای پینگ در بخش دیگری از صحبت‎های خود به مشکل عدم همکاری در ساخت تراشه توسط شرکت‎های دیگر اشاره کرده و اعلام نموده که هواوی محدودیتی در ساخت تراشه‎های فوق پیشرفته گوشی‎های هوشمند ندارد و عدم همکاری در ساخت توسط شرکت‎های تولیدکننده تراشه، تنها معضل موجود در این میان است.

مدیر ارشد هواوی در ادامه سخنان خود گفت: هوآوی به حیات خود در زمینه تلفن های همراه ادامه می دهد و با پیشرفت مستمر در تولید تراشه، سرانجام تاج و تخت خود در بازار گوشی‌های هوشمند را بازپس می‌‎گیرد.

بنابر آمار منتشر شده توسط موسسه Canalys، هواوی همچنان در بین برترین تولیدکنندگان گوشی هوشمند در دنیا قرار داشته و جایگاه هفتم بزرگترین شرکت‎های تولیدکننده گوشی هوشمند را در اختیار دارد.

برچسب و تگ های مطلب برنامه ویژه هواوی برای بازگشت به حوزه گوشی‌های هوشمند:

برنامه ویژه هواوی برای بازگشت به حوزه گوشی‌های هوشمند, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥