ایده جدید برای ازدواج در زمان کرونا Marriage in Corona

ایده جدید برای ازدواج در زمان کرونا Marriage in Corona

ایده برای مراسم ازدواج در زمان کرونا
ideas corona weddings
مراسم ازدواج در زمان کرونا
ایده هایی برای مراسم ازدواج در زمان کرونا
ویروس کرونا در این روزها، باعث شده که کارهایمان دیگر آن نظم گذشته را نداشته باشد. این این مشکل را همه ما در سیستم آموزش، ورزش، خرید، دید و بازدید و موارد دیگر می بینیم. جشن های عروسی هم از مواردی است که کرونا به صورت مستقیم روی آن ها اثر گذاشته است. ولی این روزها بهتر است تصمیم های صحیحی بگیرید.
Ideas for corona weddings
Marriage in Corona
Ideas for corona weddings
The coronavirus these days has made our work no longer what it used to be. We all see this problem in the system of education, sports, shopping, sightseeing and other things. Weddings are also one of the things that Corona has a direct impact on. But these days it is better to make the right decisions.

 

ایده برای مراسم ازدواج در زمان کرونا

عکس مطلب ایده برای مراسم ازدواج در زمان کرونا
ایده برای مراسم ازدواج در زمان کرونا"تبلیغات ویژه فان طب"

توضیحات کامل مطلب ایده برای مراسم ازدواج در زمان کرونا

پذیرایی عروسی را در منزل میهمانان تحویل بدهید

تحمل شرایط فعلی و این همه نگرانی مرگ و بیماری کار آسانی نیست ولی اینکه ببینیم این بیماری چگونه می‌تواند خلاقیت به وجود بیاورد، خیلی جذاب است. یکی خلاقیت‌ها برپا کردن مراسم عروسی به صورت اینترنتی و آنگاه فرستادن غذا برای مهمانان است.

ایده برای مراسم ازدواج در زمان کرونا ,مراسم ازدواج در زمان کرونا,جشن ازدواج به سبک کرونا

ازدواج در زمان کرونا

عروسی با فاصله گذاری

عروسی در فضای باز در برخی از ایالت‌های امریکا مجاز است، ولی فاصله گذاری اجتماعی هنوز نیز بهترین شیوه است. قرار دادن صندلی‌ها با رعایت فاصله لازم از یکدیگر کمک می‌کند که مهمانان فضای سالم و شخصی شان را حفظ کنند.

در بعضی موارد هم زوج‌ها پا را از برگزار کردن مراسم در فضای باز فراتر گذاشتند و برای برپا کردن مراسم‌شان به کویر و جنگل رفتند.

ایده برای مراسم ازدواج در زمان کرونا ,مراسم ازدواج در زمان کرونا,آداب برگزاری مراسم عروسی در دوران کرونا

ازدواج کرونایی

یک سفر کوتاه بروید

روزهای اول کرونا، بسیاری سفر کردن را برای جلوگیری از انتقال بیماری منع کردند، البته هنوز هم بهتر است از سفرهای غیر ضروری و طولانی مدت دوری کنید. یک ماه عسل کوتاه با رعایت همه پروتکل های بهداشتی می تواند جایگزین مناسبی برای عروسی ها در دوران کرونا باشد.

در آخر بگوییم که اگر بتوانید به صورت ساده بدون میهمانی و یا رفتن به مسافرت زندگی خود را شروع کنید آرامش بیشتری خواهید داشت.

ایده برای مراسم ازدواج در زمان کرونا ,مراسم ازدواج در زمان کرونا,مراسم عروسی در عصر کرونا

جشن ازدواج به سبک کرونا

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

برچسب و تگ های مطلب ایده برای مراسم ازدواج در زمان کرونا :

ایده برای مراسم ازدواج در زمان کرونا , ایده برای مراسم ازدواج در زمان کرونا, مراسم ازدواج در زمان کرونا, مراسم عروسی در عصر کرونا, جشن ازدواج به سبک کرونا, ازدواج کرونایی, آداب برگزاری مراسم عروسی در دوران کرونا
,

مطالب و محصولات مشابه

Leave a Comment