ایلان ماسک تهدید به لغو خرید توئیتر کرد

ایلان ماسک تهدید به لغو خرید توئیتر کرد
Ilan Mask threatened to cancel his Twitter purchase
ایلان ماسک امروز (دوشنبه) هشدار داد که اگر توئیتر نتواند اطلاعات مربوط به هرزنامه ها و حساب های جعلی خود را ارائه دهد، ممکن است پیشنهاد ۴۴ میلیارد دلاری خود برای خرید این شبکه اجتماعی را پس بگیرد.
Ilan Musk warned today (Monday) that if Twitter fails to provide information about its spam and fake accounts, it may withdraw its $ 44 billion offer to buy the social network.

 

ایلان ماسک تهدید به لغو خرید توئیتر کرد

عکس مطلب ایلان ماسک تهدید به لغو خرید توئیتر کرد
ایلان ماسک تهدید به لغو خرید توئیتر کرد
ایلان ماسک تهدید به لغو خرید توئیتر کرد,عکس ایلان ماسک تهدید به لغو خرید توئیتر کرد,سئو ایلان ماسک تهدید به لغو خرید توئیتر کرد,مقاله ایلان ماسک تهدید به لغو خرید توئیتر کرد,

توضیحات کامل مطلب ایلان ماسک تهدید به لغو خرید توئیتر کرد

به گزارش ایرنا، میلیاردر مشهور آمریکایی، ایلان ماسک، در نامه‌ای به توئیتر، درخواست خود را برای جزئیات بیشتر در مورد حساب‌های رباتی این شبکه اجتماعی تکرار کرد و گفت که تمام حقوق خود را برای خاتمه دادن به معامله خرید محفوظ می‌دارد؛ زیرا شرکت توئیتر با ارائه نکردن اطلاعات به او “نقض آشکار” تعهدات داشته است."تبلیغات ویژه فان طب"

طی هفته اخیر ارزش سهام توئیتر ۵.۵ درصد کاهش یافت و به ۳۸.۱۳ دلار رسید که در مقایسه با پیشنهاد ۵۴.۲۰ دلاری ایلان ماسک به ازای هر سهم، کاهش شدیدی نشان می دهد. این آمار نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران انتظار نداشتند معامله مزبوربا قیمت توافق شده بسته شود.

در این نامه آمده است: «نمایندگان ماسک معتقد هستند که توئیتر از اجرای تعهدات خود تحت توافقنامه ادغام به طور شفاف امتناع می ورزد. این کار باعث ایجاد سوء ظن بیشتر مبنی بر اینکه این شرکت داده های درخواستی را مخفی می کند، می شود.» این اولین باری است که ماسک به طور کتبی تهدید می‌کند که از این قرارداد کناره‌گیری می‌کند.

مدیران توئیتر در خصوص نامه جدید ایلان ماسک هنوز اظهار نظری نکرده اند.

توئیتر  پیش از این هشدار ماسک را مبنی بر “معطل ماندن قرارداد” نادیده گرفته بود و استدلال می‌کرد که این داده‌ها به او کمک می‌کند تا برای مالکیت توئیتر آماده شود.

اوایل ماه گذشته، ماسک گفت که این قرارداد را «به طور موقت به حالت تعلیق در می‌آورد»، در عین حال منتظر است توئیتر اطلاعاتی در مورد حساب‌های جعلی خود ارائه دهد.

منبع : بیتوته

برچسب و تگ های مطلب ایلان ماسک تهدید به لغو خرید توئیتر کرد:

ایلان ماسک تهدید به لغو خرید توئیتر کرد, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ,گوشی موبایل,گوشی سامسونگ,گوشی نوکیا,گوشی سونی,گوشی سونی اریکسون,گوشی htc,گوشی ال جی,تبلت,تبلت سامسونگ,تلویزیون lcd,تلویزیون led,تلویزیون پلاسما,آیفون,اپل,آی پد,دوربین عکاسی,آندروید,لپ تاپ,لپ تاپ دل,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥