واردات خودروی هیبریدی Hybrid car آزاد می شود

واردات خودروی هیبریدی آزاد می شود

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن: واردات خودروی هیبریدی آزاد می شود
Imports of hybrid cars will be released
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با واردات هدفمند خودروهای هیبریدی برای کاهش قیمیت و ساماندهی بازار موافقت کرده است.
Spokesman for the Industries and Mines Commission: Imports of hybrid vehicles will be released
The spokesman of the Industries and Mines Commission of the Islamic Consultative Assembly said: The Assembly has agreed with the targeted import of hybrid vehicles to reduce the price and organize the market.

 

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن: واردات خودروی هیبریدی آزاد می شود

عکس مطلب سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن:  واردات خودروی هیبریدی آزاد می شود"تبلیغات ویژه فان طب"
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن: واردات خودروی هیبریدی آزاد می شود,عکس سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن: واردات خودروی هیبریدی آزاد می شود,سئو سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن: واردات خودروی هیبریدی آزاد می شود,مقاله سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن: واردات خودروی هیبریدی آزاد می شود,

توضیحات کامل مطلب سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن: واردات خودروی هیبریدی آزاد می شود

به گزارش برنا از قزوین؛ روح اله عباسپور نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رقابت در تمام عرصه ها موجب ارتقا کیفیت و همچنین تعادل قیمت می شود اظهار کرد: طرح ساماندهی خودرو که از شورای محترم نگهبان برگشت خورده بود از سوی هیئت رئیسه مجلس برای رفع ایراد شورای نگهبان به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع شد.

وی افزود: در کمیسیون صنایع و معادن پس از بحث و بررسی و بهره گیری از نظر کارشناسان ماده چهار را اصلاح و تصویب کردیم.

عباسپور گفت: در مصوبه کمیسیون صنایع و معادن که در صحن علنی مجلس هم به تصویب رسید با تعیین شرایطی واردات خودرو آزاد شد.

رئیس مجمع نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی واردات خودور در برابر صادرات خودرو و هچنین قطعات خودرو امکان پذیر شده است.

وی یادآورشد: واردات خودرو نباید هیچ گونه  تعهد ارزی برای کشور ایجاد کند.

نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای در خصوص نوع خودروهای وارداتی اظهارداشت: در مصوبه مجلس تاکید شده فقط خودرو های برقی و هیبریدی امکان ورود به کشور را دارند.

عباسپور گفت: هر شش ماه شورای رقابت موضوع واردات خودرو را رصد می کند تا انحرافی از مصوبات مجلس صورت نگیرد و اهداف تعریف شده در قانون مورد توجه قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: بدون تردید واردات هدفمند خودرو می تواند به کاهش قیمت این محصول کمک کند و ضمن ایجاد رقابت برای تولیدکنندگان داخلی موجب ارتقای کیفیت خودرو های داخلی می شود و اگر تولید کنندگان داخلی کیفیت خودرو های خود را افزایش ندهند بازار را از دست خواهند داد.

رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در خصوص زمان اجرای مصوبه مجلس در خصوص ساماندهی خودرو تصریح کرد: از نظر مجلس بررسی طرح سامان دهی خودرو به پایان رسیده و ما منتظر تصویب آن از سوی شورای محترم نگهبان هستیم و به محض تایید برای اجرا به دستگاه های مرتبط ابلاغ می شود.

برچسب و تگ های مطلب سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن: واردات خودروی هیبریدی آزاد می شود:

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن: واردات خودروی هیبریدی آزاد می شود, تولید خودرو,بازار خودرو ایران,تحلیل بازار خودرو,آخرین قیمت خودرو,پیش بینی قیمت خودرو,شرکت خودروسازی,جدیدترین اخبار بازار خودرو,آخرین اخبار خودرو,واردات خودرو,صنعت خودرو,قیمت گذاری خودرو,بازار خودروهای داخلی,صادرات خودرو,بازار ماشین,قیمت جدید خودرو شورای رقابت,بازار خودروهای وارداتی,واردات اتومبیل,جدیدترین خودروهای ایرانی و خارجی,بازار خودرو,اخبار بازار خودرو,بازار خرید و فروش خودرو
,

5/5 - (3 امتیاز)

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥