دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی Dryer

دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی Dryer

این مطلب یک ریپورتاژ از پیش آماده برای تبلیغ دستگاه خشک کن هست

جهت رزرو و خرید ریپورتاژ در این قسمت می توانید در واتساپ به شماره ی 09198517368 پیام بدهید

شناخت دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی
industrial fruit vegetable dryer
قصد داریم دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی را به شما معرفی کنیم، که احتمال زیاد هیچ اطلاعاتی درباره ی آن نمی دانید پس بهتر است جهت اطلاع بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید. از مهمترین ویژگی این دستگاه ها این است که از کیفیت بالایی برخوردار هستند که سبب کاهش هزینه های مصرفی و پیشگیری از هدر رفتن انرژی می شود. همچنین یکی از پیامدهای مهم این دستگاه ها وجود تهویه مناسب در آنها است که باعث می شود تا نیاز به نیروی کمتری در زمینه خشک کردن میوه باشد.
Recognition of industrial and household dryers
We are going to introduce you to industrial and home dryers, about which you probably do not know any information, so it is better to contact us for more information in this regard. The most important feature of these devices is that they are of high quality, which reduces consumption costs and prevents energy waste. Also, one of the important consequences of these devices is the existence of proper ventilation in them, which makes it necessary to use less force to dry the fruit.

 

شناخت دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی

عکس مطلب شناخت دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی
شناخت دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی

توضیحات کامل مطلب شناخت دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی

دستگاه خشک کن میوه، دستگاهی است که میوه و سبزیجات را با حفظ کردن ویتامین ها و مواد مغذی، آن را خشک کند. دستگاه خشک کن صنعتی، در کنترل رطوبت کمک می کند و با جا به جا شدن بهینه گرما در داخل انواع دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی ، میوه ها و سبزیجات را طوری خشک می کند که ظاهری زیبا، شیشه ای و براق داشته باشد."تبلیغات ویژه فان طب"
شناخت دستگاه خشک کن سبزیجات صنعتی,دستگاه خشک کن سبزیجات صنعتی و خانگی,دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی

دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی

شما با وجود دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی دیگر نیازمند نور خورشید نیستید و می توانید همه ی زمان یعنی در تمام طول روز حتی به وقت شب از آن استفاده کرده و همچنین در فصل زمستان سبزیجات و میوه‌ هایی را که دوست دارید با دستگاه های خشک کن خشک نمایید.

ظرفیت دستگاه خشک کن صنعتی

اولین سوالی که برای مشتریان دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی پیش می آید ظرفیت دستگاه است. سطوح این دستگاه ها طوری طراحی شده ابعاد مختلفی دارد و شما می توانید با توجه به مکان مورد نظر خود یکی از انواع دستگاه های خشک کن را انتخاب کنید. این دستگاه ها هر کدام چه صنعتی و چه نیمه صنعتی ظرفیت های مختلفی دارند که مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود آنها را خرید کنند.

دستگاه خشک کن تونلی یکی از دستگاه هایی است که در بازار موجود می باشد. دستگاه تونلی به خاطر داشتن تعداد سینی بیشتر و سایز بزرگتر، نسبت به سایر دستگاه ها ظرفیت بیشتری دارد. انواع دستگاه های خشک کن صنعتی و خانگی در ظرفیت های 10 15، 30، 40، 50، 100، 200 کیلوگرمی در شرکت تولیدی کوهیتر ساخته می شود. دستگاه های تونلی معمولا صد تا چهارصد کیلوگرم میوه و سبزیجات را می تواند در یک بار خشک کند. خشک کردن میوه به روش های گذشته نیازمند یک محیط پهن و بزرگی دارد اما خرید انواع دستگاه های خشک کن صنعتی علاوه بر اینکه جای کمتری اشغال می کند مدت زمان کمتری نیز طول می کشد تا میوه ها را تبدیل به چیپس میوه می کند.

دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی,ظرفیت دستگاه خشک کن صنعتی,خرید انواع دستگاه های خشک کن صنعتی

خرید انواع دستگاه های خشک کن صنعتی

کاربرد دستگاه خشک کن خانگی

استفاده کردن از دستگاه‌ خشک کن صنعتی و خانگی باعث می شود تا سبزیجات و یا میوه ها را در مدت زمان کم و کاملا بهداشتی خشک کنید. دستگاه خشک کن خانگی ابعاد کوچکتری نسبت به دستگاه خشک کن صنعتی دارد.

این دستگاه به راحتی می تواند جای خود را در آشپزخانه شما پیدا کند. از مهمترین کاربرد دستگاه خشک کن خانگی این است که می توانیم میوه ها را طوری در آن خشک کنیم که هم بهداشتی و هم رنگ و لعاب خوبی داشته باشد. که رعایت بهداشت یکی مهم ترین دغدغه ما در این روز های کرونایی هست.

خشک کردن میوه و سبزیجات باعث می شود که طول عمر آنها نیز افزایش یابد و در تمام فصولی که میوه مورد نظر کمیاب یا اصلا وجود ندارد از آن به راحتی تغذیه کنیم.

فروش انواع دستگاه های خشک کن خانگی,شناخت دستگاه خشک کن صنعتی,شناخت دستگاه خشک کن سبزیجات صنعتی

فروش انواع دستگاه های خشک کن صنعتی

با دستگاه های خشک کن صنعتی و خانگی چه چیز هایی رو میشه خشک کرد؟

با این دستگاه ها می توان پرتغال ، کیوی، موز، سیب، انگور، انجیر، انواع سبزیجات، لیمو، چای، آلبالو، ادویجات و… را با کیفیت بالا و با حفظ ارزش غذایی خشک کرد.

دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی را از کجا بخریم؟

اگر دنبال خرید دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی، هستید ما گروه تولیدی فان طب را به شما معرفی می کنیم. تولیدی کوهیتر یک مکان قابل اعتماد است که سالهای زیادی است دستگاه های خشک کن صنعتی و خانگی را تولید و به بازار روانه می کند.

جنس این نوع دستگاه ها تمام استیل ساخته شده است که با توجه به درخواست خریداران می توان آن را با رنگ الکترواستاتیک نیز ساخت. پس شما می توانید جهت اطلاع بیشتر در مورد خرید دستگاه خشک کن خانگی و صنعتی ، دستگاه خشک کن انگور، دستگاه خشک کن میوه، انواع دستگاه خشک کن، فروش انواع دستگاه های خشک کن صنعتی، فروش انواع دستگاه های خشک کن خانگی، خرید انواع دستگاه های خشک کن صنعتی

برچسب و تگ های مطلب شناخت دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی:

شناخت دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی, فروش انواع دستگاه های خشک کن خانگی, شناخت دستگاه خشک کن صنعتی, شناخت دستگاه خشک کن سبزیجات صنعتی, دستگاه خشک کن سبزیجات صنعتی و خانگی, دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی, ظرفیت دستگاه خشک کن صنعتی, خرید انواع دستگاه های خشک کن صنعتی, کاربرد دستگاه خشک کن خانگی, فروش انواع دستگاه های خشک کن صنعتی, خرید دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی, محل خرید دستگاه خشک کن صنعتی و خانگی, سایت فان طب دستگاه خشک کن صنعتی, خرید دستگاه خشک کن از سایت دستگاه صنعتی
,

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥