احراز هویت آیفون ۱۳ با استفاده از ماسک و عینک IPhone 13

احراز هویت آیفون ۱۳ با استفاده از ماسک و عینک IPhone 13

احراز هویت آیفون ۱۳ با استفاده از ماسک و عینک امکان پذیر می‌شود
IPhone 13 authentication using masks and glasses
شرکت اپل در تلاش است خانواده آیفون ۱۳ قابلیت تشخیص چهره با ماسک و دستکش را برای احراز هویت داشته باشند.
IPhone 13 authentication is possible using masks and glasses
Apple is trying to enable the iPhone 13 family to recognize faces with masks and gloves for authentication.

 

احراز هویت آیفون 13 با استفاده از ماسک و عینک امکان پذیر می‌شود

عکس مطلب احراز هویت آیفون 13 با استفاده از ماسک و عینک امکان پذیر می‌شود
احراز هویت آیفون 13 با استفاده از ماسک و عینک امکان پذیر می‌شود

توضیحات کامل مطلب احراز هویت آیفون 13 با استفاده از ماسک و عینک امکان پذیر می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از جی اس ام آرنا: شرکت اپل در حال آزمایش قابلیت Face ID خانواده آینده iPhone 13 است. همانطور که در تصویر زیر مشخص است، به کارکنان این شرکت یک قاب مخصوص برای iPhone 12 داده می‌شود، این قاب دارای نسل بعدی Face ID در قسمت بالا است و هنگامی که قاب به iPhone 12 متصل شد، گوشی  از قاب برای احراز هویت استفاده می‌کند و ماجری آزمایش از اینجا  شروع می‌شود. ظاهراً اپل در حال آزمایش داخلی این قابلیت در مقیاس وسیع است و به جای این که به کارکنان منتخب آیفون منتشر نشده‌ای بدهد، این مسیر را انتخاب کرده است."تبلیغات ویژه فان طب"

اپل از کارکنان خود می‌خواهد که چهره خود را با iPhone 13 Face ID به طور معمول ثبت کنند، اما تشخیص چهره با استفاده از ماسک و عینک  کار سختی است و ظاهرا این شرکت می‌خواهد سیستم را با ماسک یا هر دو ماسک و عینک (که معمولاً در چنین تنظیماتی مه آلود می‌شود) راه اندازی کند.

همه آزمایش‌ها با عینک و یا ماسک روی صورت انجام نمی‌شود، برخی از آن‌ها هنوز با هر دو خاموش یا تنها با یک گزینه روشن انجام می‌شود. گفته می‌شود این آزمایش به صورت خیلی دقیق و با استفاده از هر دو گزینه ماسک و عینک انجام می‌شود. محققان امیدوارند خانواده جدید  آیفون ۱۳ بتوانند چهره را با استفاده از ماسک و عینک و بدون نیاز به اپل واچ برای کمک به این روند احراز هویت کنند، البته باید گفت در نسخه‌های قبلی اپل گزینه دیگری وجود داشت، آن‌ هم استفاده از سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش بود که این شرکت این قابلیت را حذف کرده است.

با بازگشت به آرایه Face ID آیفون ۱۳، سنسور‌ها در مقایسه با نسخه قدیمی‌تر تغییر کرده اند و در حال حاضر دوربین در سمت چپ قرار دارد. توجه داشته باشید که تصاویر واقعی نیستند،اما بر اساس تصاویر واقعی ارائه شده اند.

احراز هویت آیفون ۱۳،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

برچسب و تگ های مطلب احراز هویت آیفون 13 با استفاده از ماسک و عینک امکان پذیر می‌شود:

احراز هویت آیفون 13 با استفاده از ماسک و عینک امکان پذیر می‌شود, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥