بالیاژ ایرتاچ مو Irtach hair ballast

بالیاژ ایرتاچ مو Irtach hair ballast,بالیاژ ایرتاچ,بالیاژ ایرتاچ چیست,مراحل بالیاژ ایرتاچ ,بالیاژ ایرتاچ چیست و مراحل آن کدامند؟,irtach ballast steps,بالیاژ ایرتاچ مو,مراحل بالیاژ ایرتاچ,

بالیاژ ایرتاچ چیست و مراحل آن کدامند؟
irtach ballast steps
بالیاژ ایرتاچ چیست
بالیاژ ایرتاچ مو
بالیاژ یک روش جدید رنگ کردن مو به ویژه برای افرادی که رنگ و مش همیشگی و تمدید آن ها ندارند خیلی مناسب و جذاب می باشد. اصلا به ریشه مو هیچ صدمه ای نمی رسد.
What is Irtach ballast and what are its stages?
What is Irtach ballast?
Ballage is a new method of hair coloring, especially for people who do not have permanent color and mesh and their extension is very suitable and attractive. No damage to the hair roots at all.

 

بالیاژ ایرتاچ چیست و مراحل آن کدامند

عکس مطلب بالیاژ ایرتاچ چیست و مراحل آن کدامند

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
بالیاژ ایرتاچ چیست و مراحل آن کدامند,عکس بالیاژ ایرتاچ چیست و مراحل آن کدامند,سئو بالیاژ ایرتاچ چیست و مراحل آن کدامند,مقاله بالیاژ ایرتاچ چیست و مراحل آن کدامند,

توضیحات کامل مطلب بالیاژ ایرتاچ چیست و مراحل آن کدامند

مراحل بالیاژ ایرتاچ

آموزش بالیاژ ایرتاچ این گونه می باشد که موها را به پنج دسته تقسیم می کنیم جلوی سر به سه قسمت از شکستگی ابرو تا شکستگی ابروی دیگر و بغل های مو را از یک گوش به گوش دیگر جدا می کنیم و پشت سر را نیز به دو قسمت مساوی تقسیم می کنیم.

بالیاژ ایرتاچ,بالیاژ ایرتاچ چیست,آموزش بالیاژ ایرتاچ

بالیاژ ایرتاچ مو

سپس از پشت سر کار رنگ کردن را آغاز می کنیم لایه هایی خیلی نازک را جدا می کنیم.

فویل یا سوییت مش را با زاویه صفر درجه زیر لایه موی جدا شده قرار می دهیم. سپس مواد را از قسمت وسط روی موها می زنیم و در نهایت به طرف بالا فید می کنیم و بعد فویل یا سوییت مش را می بندیم.

همه لایه ها را به همین شکل انجام می دهیم. بالیاژ مو به سبک ایرتاچ یکی از جدیدترین روش ها می باشد که طرفداران بسیاری دارد و بسیار شیک  و جذاب می باشد.

بالیاژ ایرتاچ,بالیاژ ایرتاچ چیست,بالیاژ ایرتاچ مو

مراحل بالیاژ ایرتاچ

در آخر کار بالیاژ ایرتاچ، پس از به پایه رسیدن موها، آنها را می شوییم و کنتراست ریشه را انجام می دهیم و بعد از تکمیل کنتراست و گذشت زمان مشخص شده به همه موها رنگساژ می زنیم و در نهایت موها را میشوییم.

بالیاژ ایرتاچ,بالیاژ ایرتاچ چیست,بالیاژ مو به سبک ایرتاچ

بالیاژ مو به سبک ایرتاچ

منبع : بیتوته

برچسب و تگ های مطلب بالیاژ ایرتاچ چیست و مراحل آن کدامند:

بالیاژ ایرتاچ چیست و مراحل آن کدامند, بالیاژ ایرتاچ, بالیاژ ایرتاچ چیست, مراحل بالیاژ ایرتاچ, آموزش بالیاژ ایرتاچ, بالیاژ ایرتاچ مو, بالیاژ مو به سبک ایرتاچ
,بالیاژ ایرتاچ چیست,بالیاژ ایرتاچ,مراحل بالیاژ ایرتاچ,آموزش بالیاژ ایرتاچ,بالیاژ مو به سبک ایرتاچ,بالیاژ ایرتاچ مو,بالیاژ ایرتاچ مو Irtach hair ballast,بالیاژ ایرتاچ,بالیاژ ایرتاچ چیست,مراحل بالیاژ ایرتاچ ,بالیاژ ایرتاچ چیست و مراحل آن کدامند؟,irtach ballast steps,بالیاژ ایرتاچ مو,مراحل بالیاژ ایرتاچ,

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥