جو بایدن وعده واکسن رایگان کرونا به آمریکایی ها داد

جو بایدن وعده واکسن رایگان کرونا به آمریکایی ها داد

جو بایدن وعده واکسن رایگان کرونا به آمریکایی ها داد

جو بایدن وعده واکسن رایگان کرونا به آمریکایی ها داد

جو بایدن وعده واکسن رایگان کرونا به آمریکایی ها داد
Joe Biden promised Americans a free corona vaccine
“جوبایدن” نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا و رقیب انتخاباتی اصلی ترامپ، وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات 3 نوامبر امسال (13 آبان) در صورت دست‌یابی به واکسنی ایمن برای کرونا، آن را به صورت رایگان در اختیار شهروندان آمریکا قرار خواهد داد.
Democratic nominee Jubaiden, the 2020 US presidential candidate and Trump’s main rival, has promised to give the US citizen free vaccine for the corona for free if he wins the November 3 election. will give.

  

بایدن به آمریکایی‌ها وعده “واکسن رایگان کرونا” داد


جو بایدن وعده واکسن رایگان کرونا به آمریکایی ها داد
جو بایدن وعده واکسن رایگان کرونا به آمریکایی ها داد

پیشگیری از ویروس کرونا CoronaVirus – covid-19

توضیحات کامل مطلب بایدن به آمریکایی‌ها وعده “واکسن رایگان کرونا” داد


“جو بایدن Joe Biden” نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا و رقیب انتخاباتی اصلی ترامپ، وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات 3 نوامبر امسال (13 آبان) در صورت دست‌یابی به واکسنی ایمن برای کرونا، آن را به صورت رایگان در اختیار شهروندان آمریکا قرار خواهد داد."تبلیغات ویژه فان طب"

به گزارش عصرایران به نقل از سی‌ان‌ان، این نامزد انتخاباتی آمریکا که پیشتاز نظرسنجی‌های انتخاباتی است، در سخنرانی انتخاباتی دیروز (جمعه) خود در جمع حامیانش در شهر ” ویلمینگتون” در ایالت “دلاویر” آمریکا گفت:” هنگامی که ما یک واکسن ایمن و موثر داشته باشیم، باید برای همه رایگان باشد؛ خواه بیمه باشید یا نه.”

توئیتر و ماجرای تقلب در انتخابات آمریکا

بارون ترامپ Barron Trump پسر رئیس‌جمهور آمریکا کرونا گرفت

او بار دیگر با انتقاد از سوء‌مدیریت ترامپ در مهار ویروس کرونا و اعلام اینکه ترامپ آمریکا را در برابر تهدید روزافزون ویروس کرونا به حال خود رها ساخته است، ویروس کرونا را ذره‌ای‌ترین تهدید ایالات متحده آمریکا در تاریخ توصیف کرد که تاکنون جان بیش از 220 هزار آمریکایی را گرفته و هنوز هیچ نشانه‌ای از مهار و کاهش سرعت سرایت آن دیده نمی‌شود.

 

بایدن گفت: ما بیش از 8 ماه با این بحران مواجهیم و هنوز رییس جمهوری (ترامپ) هیچ برنامه‌ای برای مهار این بحران ارایه نداده است.

 

بایدن وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات و راه‌یابی به کاخ سفید یک برنامه ملی گسترده برای مواجهه با ویروس کرونا اجرا خواهد کرد که شامل تشکیل یک تیم مشاوره با 50 فرماندار ایالت‌های آمریکا در طول دوره گذار (دوره انتقالی قدرت از ترامپ به بایدن تا 20 ژانویه 2021)، الزامی کردن زدن ماسک در تمامی اماکن و ادارات فدرال و حمل و نقل عمومی و افزایبش ظرفیت تست کرونا به 7 برابر سطح کنونی، می‌شود.

ست بافت مردانه و زنانه پترن Pattern Lovers Set

بایدن طرفدار اعمال سیاست‌های سخت‌گیرانه بیشتر برای مهار ویروس کروناست، در حالی که ترامپ طی 8 ماه گذشته نشان داده بیشتر نگران اقتصاد آمریکا و وضعیت کسب و کارهاست و خواستار بازگشایی هر چه سریع‌تر کسب و کارها به منظور جبران صدمات اقتصادی ناشی از بحران کروناست و توجه کمتری به تلفات انسانی این بحران برای شهروندان آمریکا دارد.

ایالات متحده آمریکا با ثبت بیش از 8.5 میلیون مبتلا به کرونا و مرگ بیش از 223 هزار شهروند این کشور در اثر ابتلا به این بیماری، بیشترین صدمه جانی و انسانی را در مقایسه با دیگر کشورها از بحران کرونا متحمل شده است.

 

 

برچسب و تگ های مطلب  بایدن به آمریکایی‌ها وعده “واکسن رایگان کرونا” داد:

بایدن,کرونا,کووید19,درمان کرونا,کرونا ویروس,آمریکا,کووید19,جوبایدن واکسن کرونا را وعده داد,وعده انتخاباتی جنجالی جو بایدن,ترامپ Trump,جوبایدن Joe Biden,وعده های پوچ انتخاباتی آمریکا,خبر داغ واکسن کرونا,درمان کرونا,بایدن وعده ,واکسن کرونا به آمریکایی ها داد,جو بایدن وعده واکسن رایگان کرونا به آمریکایی ها داد

 

 

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥