یک طرف صورت جاستین بیبر کانادایی فلج شد!

یک طرف صورت جاستین بیبر کانادایی فلج شد!,Justin Bieber's face was paralyzed,صورت جاستین بیبر کانادایی فلج شد,

بیماریِ نادر خواننده معروف کانادایی؛ «جاستین بیبر» فلج شد
Justin Bieber’s face was paralyzed
صورت جاستین بیبر فلج شد
یک طرف از صورت جاستین بیبر، خواننده معروف کانادایی، به دلیل ابتلا به یک ویروس نادر فلج شد.
Rare illness of famous Canadian singer; Justin Bieber was paralyzed
One side of the face of Justin Bieber, the famous Canadian singer, was paralyzed due to a rare virus.

 

بیماريِ نادر خواننده معروف کانادایی؛ جاستین بیبر فلج شد

عکس مطلب بیماريِ نادر خواننده معروف کانادایی؛ جاستین بیبر فلج شد"تبلیغات ویژه فان طب"
بیماريِ نادر خواننده معروف کانادایی؛ جاستین بیبر فلج شد,عکس بیماريِ نادر خواننده معروف کانادایی؛ جاستین بیبر فلج شد,سئو بیماريِ نادر خواننده معروف کانادایی؛ جاستین بیبر فلج شد,مقاله بیماريِ نادر خواننده معروف کانادایی؛ جاستین بیبر فلج شد,

توضیحات کامل مطلب بیماريِ نادر خواننده معروف کانادایی؛ جاستین بیبر فلج شد

به گزارش ایرنا از ورایتی، جاستین بیبر خواننده سرشناس سبک پاپ، روز جمعه با انتشار یک ویدئو در صفحه اینستاگرام خود از ابتلا به یک ویروس جدی خبر داد که نیمی از صورتش را فلج کرده و به لغو اجراهای وی در تورنتو و واشنگتن دی سی انجامیده است.

بیبر در این ویدئوی دو دقیقه و نیمه به هوادارنش توضیح داد که به سندروم رامسی هانت مبتلا شده است، ویروس نادری که اعصاب صورت را درگیر کرده و می‌تواند به فلج آن منجر شود.

بیبر برای این که جدیت بیماریش را اثبات کند، در این ویدئو گفت: همانطور که می‌بینید، با این چشمم نمیتوانم پلک بزنم و لبخند زدن با این طرف صورتم ممکن نیست. پره بینی در این سمت صورتم حرکت نمی‌کند و نیمی از صورتم به طور کامل فلج شده است.

وی افزود: بنابراین به آنها که از لغو شدن اجراهای بعدیم دلخور شده‌اند می‌گویم همانطور که می بینید من از لحاظ جسمی قادر به اجرای در این کنسرت ها نیستم و مشکلی که دارم نسبتا جدی است.

با وجود این، جاستین بیبر روحیه خوبی از خود نشان داده و اعلام کرد با درمان و ورزش به بیماریش غلبه خواهد کرد.

جاستین بیبر با انتشار یک ویدئو از ابتلای خود به یک ویروس جدی خبر داد که نیمی از صورتش را فلج کرده است

جاستین بیبر ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

وی گفت: صورتم به وضع عادی برخواهد گشت. این مساله کمی زمان می برد؛ نمی دانیم چقدر طول می‌کشد اما در نهایت خوب خواهم شد. امیدوارم و به خدا اعتماد دارم و مطمئنم همه اینها حکمتی دارد. تا آن زمان که خوب شوم استراحت می‌کنم.

جاستین بیبر، خواننده و ترانه سرای ۲۸ ساله برنده جایزه گرمی و استعدادی است که توسط شبکه اجتماعی یوتیوب کشف شد و امروز در اینستاگرام بیش از ۲۴۰ میلیون دنبال کننده دارد.

منبع : بیتوته

برچسب و تگ های مطلب بیماريِ نادر خواننده معروف کانادایی؛ جاستین بیبر فلج شد:

بیماريِ نادر خواننده معروف کانادایی؛ جاستین بیبر فلج شد, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,اخبار فرهنگی,بازیگران هالیوود,اخبار هنرمندان,بازیگران,سریال,فیلم,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,جدیدترین اخبار هنرمندان,خبر هنرمندان,خبرهای جدید از بازیگران,یک طرف صورت جاستین بیبر کانادایی فلج شد!,Justin Bieber’s face was paralyzed,صورت جاستین بیبر کانادایی فلج شد,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥